sta najvise volite

volim sto je plemenit,human,dobar,lukav kada treba,inteligentan,snalazljiv....veseo....sto me pazi kao da sam jedina na svetu....kada sam bolesna trchkara oko mene kao bolnichar,te supa,te ovo,te ono....
sve volim kod njega sem onoga sa teme "sta vas nervira"
 
volim sto je plemenit,human,dobar,lukav kada treba,inteligentan,snalazljiv....veseo....sto me pazi kao da sam jedina na svetu....kada sam bolesna trchkara oko mene kao bolnichar,te supa,te ovo,te ono....
sve volim kod njega sem onoga sa teme "sta vas nervira"

A onda je naisao jedan bezobrazni samozivi skot i boemcina i maznuo te k'o od sale, jer ti je dosadila zagusujuca perfekcija tvoje idealne veze...

:thumbdown:
 
sto moze da mi da savet koji sam u najmanju ruku ocekivao od nje ,znacida me iznenadi

sto ta idealna osoba nije licemer,manipulativna,dvolichna,lazljiva i teska alapcha,
jaka da izgura sve sa mnom ovo je dobro za brak ,sve ostalo je bzvz znate i sami sta zelite to i ja.ALI presudno da imam zenu shipu vutru i daje primer detetu mislim strashno ebes i takvu zenu i dete kretena sa jos tenkreom od zene,pa jos da je bludnica ...bolje sam bruka manja to mi ne treba zaista!
 

Back
Top