Šta je to ženama najvažnije kada odlučuju da li će spavati sa muškarcem?

Skinny/average, da. Svakako nije ružan, msm, ne fali mu očigledno ništ

Skinny/average, da. Ne fali mu ništa, msm, svakako nije ružan, ukus ti nije nakaradan, ali ovo je ipak drugi svet, druga liga koja otvara daleko više opcija.

Pogledajte prilog 647828
Лепо си рекао, друга лига. :мистергрин:
 
Nisu nepredvidivi, nego se samo vi muški ložite na to.

Mi, normalne, uravnotežene žene se ložimo na:

https://images.app.goo.gl/MpFnwcnjRz2cFzUw5

Dokaz? Sliku sam našla na linku koji se zove Rustin Cohle ruined my life.

Eto ti ga sad.
Ne ložimo se baš svi na konjske mišiće. Ali da treba biti u dobroj formi, izvajan, trokutast...to svakako. Bez toga si puki prosek, kao bez dobrog zanimanja. Nema te nigde na radaru.
 
meni je mnogo žao što su ambicije i životni projekti na poslednjem mestu
često se dešava da neki vanserijski momenat presudi a niko se nije bavio opcijom sporednih faktora
bez obzira na svu preciznost izraženih procenata u korist karaktera ili finansijske solidnosti
nikako ne mogu da shvatim kako je moguće libido izraziti u preciznih 44%?:lol:
 
Ne postoji muškarac koji se barem jednom u životu nije zapitao šta je to što žene najviše privlači prilikom izbora partnera.. iako se čini kao nerješiva enigma, neki odgovori se ipak daju naslutiti? Mislim da ne postoji žena kojaa se na početku veze ne dovodi u situaciju, da procjeni da li taj odnos ima neku perspektivu, budućnost , da li će se i kada upustiti u nešto dublje, nešto intimnije.
Neka sprovedena istraživanja na tu temu, kao rezultat odlučivanja da li će žena i kada stupiti u seksualni odnos sa muškarcem, donijela su sledeće odgovore;
Karakter, izgled, novac negdje oko 89% žena se izjasnilo za karakter. Ličnost partnera predstavlja osnovu svega.
Finansijska sigurnost se našla na drugom mjestu
Dobar izgled
ljubav prema putovanjima
smisao za humor na petom..

ili tačnije;
  1. Karakter – 89%
  2. Finansijska sigurnost – 77%
  3. Dobar izgled – 75%
  4. Ljubav prema putovanjima – 69%
  5. Dobar smisao za humor – 62%
  6. Želja da zasnuje porodicu jednog dana – 50%
  7. Ima vozačku / poseduje automobil – 47%
  8. Seksualno iskustvo / libido – 44%
  9. Komunikativnost i društvenost – 41%
  10. Životni ciljevi i ambicije – 38%
:ceka:
E sad, gdje su tačno ova istraživanja ili ankete sprovedene nije poznato.
U suštini mislim da je to tu negdje, ali br 1. je po meni neprikosnoven..
šta vi mislite?

Naravno, očekujemo i duhovite odgovore ali ne i nemoguće. :D
Eto, a svi ste onomad napali Manastirku kad je jasno rekla da ne vari tipuse bez vozacke
 
Pre svega emotivna kompetentnost na prvom mestu. Nema te sile koja bi me naterala da imam bilo sta sa nekom koja nije emocionalno otvorena i autenticna.

Zivim za istinske emocije, i nije nikakva slucajnost da je ljubav mnogima najveca inspiracija na ovom svetu. I kao takva zasluzuje da zivi u svojoj istinskoj i prelepoj lepoti.
🤩
 
To je sasvim OK, štaviše poželjan princip, samo malo ko se toga pridržava kad se javi potreba, želja i tome slično, ljudi se seksaju i bez da se zaljubljuju.
Losi smo naslednici majmuna, pa da se priupitamo cemu nam je bio potreban taj iskorak iz zivotinjskog carstva?

Sta ti mislis, kekeke, ahh, uhh, uhh, ili mozemo li mi i trebamo li mi kao ljudi da sex dozivljavamo vise od samog pukog zadovoljstva?
 
Losi smo naslednici majmuna, pa da se priupitamo cemu nam je bio potreban taj iskorak iz zivotinjskog carstva?

Sta ti mislis, kekeke, ahh, uhh, uhh, ili mozemo li mi i trebamo li mi kao ljudi da sex dozivljavamo vise od samog pukog zadovoljstva?
Mnogima seks i jeste puko zadovoljstvo, a mi o tome možemo da mislimo šta želimo, da krivimo gospoda boga, Darvina, Vučića, Raju, Gaju, Vlaju, ali eto ima ljudi kojima je to potreba i ne pristupaju seksu dubokoumno već krajnje pojednostavljeno...
 

Back
Top