Sta igrate trenutno?

Serious-Sam-4-Free-Download.jpg


Šta znam. Nije loše, ali prvi deo mi je ipak bolji.
 
VR Chat. Jako interesantna igra. Juče sam do jedan pričao sa dvoje iz Virdžinije i jednim iz neke meni nepoznate zemlje. Uglavnom postoje svetovi (sobe) gde možete ući u pridružiti se ostalim saigračima iz celog sveta da ćaskate. Imate sopstveni avatar što je pravo ludilo šta sve može.

Igra je besplatna ako nekoga zanima: https://store.steampowered.com/app/438100/VRChat/
A sto se zove VR chat? To me potseca na onaj VR headset (obicno igreo koje su ekszluiva za to imaju to u nazivu):P
 
VR Chat. Jako interesantna igra. Juče sam do jedan pričao sa dvoje iz Virdžinije i jednim iz neke meni nepoznate zemlje. Uglavnom postoje svetovi (sobe) gde možete ući u pridružiti se ostalim saigračima iz celog sveta da ćaskate. Imate sopstveni avatar što je pravo ludilo šta sve može.

Igra je besplatna ako nekoga zanima: https://store.steampowered.com/app/438100/VRChat/
A sta je cilj igre?
 
A sta je cilj igre?
Druženje. Okupite se u nekom svetu (zavisi kako je dizajniran) i šetate naokolo, prilazite jedni drugima i pričate. Pričaju različitim jezicima ali većina govori engleski. Često posećujem sobu gde svako može da nastupa. Bina, okupimo se, sednemo i slušamo bilo koga ko želi da svira/peva.

Uglavnom je druženje. Glavno pravilo je da se svi smatraju muškarcem dok se ne dokaže suprotno. Jer i muško može imati avatar kao žena. Evo moj avatar:
3bfaf9e1-bea6-4ad6-a32e-60c669786d29.jpg
 
American Truck Simulator. Skinuo ga najviše da bih ga uporedio sa igrom istog proizvođača koja u nazivu ima Euro umesto American i vidim ima li nekih poboljšanja. Pa... nisu nešto mnogo upadljiva, igra se i dalje drži svog oprobanog recepta, ali ima ponekih inovacija tu i tamo. U svakom slučaju, vrlo opuštajuća igra koja fino smiruje živce.
 
American Truck Simulator. Skinuo ga najviše da bih ga uporedio sa igrom istog proizvođača koja u nazivu ima Euro umesto American i vidim ima li nekih poboljšanja. Pa... nisu nešto mnogo upadljiva, igra se i dalje drži svog oprobanog recepta, ali ima ponekih inovacija tu i tamo. U svakom slučaju, vrlo opuštajuća igra koja fino smiruje živce.
To igra dete, miroljubiva i korisna igra ;)
Inace ne dam detetu da igra krvolocne igre.
 

Back
Top