Šta biste vi radije izabrali?

Da li biste radije da sretnete muškarca ili medveda?

  • Medveda

    glasova: 3 37,5%
  • Muškarca

    glasova: 5 62,5%

  • Ukupno glasova
    8
Koliko si muskarca srela u zivotu? Na hiljade. Jesi li hiljadu puta bila maltretirana, silovana? Jesi li hiljadu puta bila uhodjena, izlozena pretnjama?
Opet nista, kreni po sumama i gorama nase zemlje ponosne pa ti se mozda i ispuni zelja. I pozdravi medu.
Zar ti nije teško što toliko žena strahuje opasno za svoju bezbednost na ulici?
Lično ne tražim pravDu za pijane i drogirane žene. Tim putem su pošle.
Šta ako ju je neko krišom drogirao, pa čekao da se totalno oduzme od svih svojih čula???
Šta ako je neko ručerdama kad niko ne gleda uvukao u auto i odvezao u šumu?
Onako... zima mi je kad razmišljam i prisećam se scena iz nekih horor filmova na te teme... a ne iz ličnog iskustva.
Neko treba da se potrudi da se tim svim isprepadanim ženama vrati vera u muški rod, da su to nečiji muževi, sinovi, braća, stričevi,
a ne sve nešto bez korena i prezanja da radi šta god mu padne na pamet.
 
Ova anketa na Tik Toku usijala je mrežu nakon odgovora na pitanje u anketi
Vecina ispitanjih odgovorila je : Medveda a ovakvim i sličnim obrazloženjem

"Volela bih da sretnem medveda, jer ukoliko me napadne i ja preživim - svi će mi verovati i imaće saosećajnosti.. Međutim, ukoliko me muškarac napadne i ja preživim, ceo život ću da provedem u dokazivanju ljudima da me je muškarac napao i da ga nisam isprovocirala i niko neće imati saosećanja prema meni".

Potpuno razumno objašnjenje.
 
Šta ako je neko ručerdama kad niko ne gleda uvukao u auto i odvezao u šumu?
Jedan je bio prestravljen time što sam otvorila vrata i iskočila iz auta (u punom pokretu).
Srećom, nije bilo onog automatskog zaključavanja u tom autu.
Prestravljen je bio jer sam bila prilično ugruvana. Pitao me je usplahireno gde mi je kuća da me vrati-odbaci.
Zvala sam taxi.
Nećeš ti mene vozit' nigde, brale!
 
Zar ti nije teško što toliko žena strahuje opasno za svoju bezbednost na ulici?
Lično ne tražim pravDu za pijane i drogirane žene. Tim putem su pošle.
Šta ako ju je neko krišom drogirao, pa čekao da se totalno oduzme od svih svojih čula???
Šta ako je neko ručerdama kad niko ne gleda uvukao u auto i odvezao u šumu?
Onako... zima mi je kad razmišljam i prisećam se scena iz nekih horor filmova na te teme... a ne iz ličnog iskustva.
Neko treba da se potrudi da se tim svim isprepadanim ženama vrati vera u muški rod, da su to nečiji muževi, sinovi, braća, stričevi,
a ne sve nešto bez korena i prezanja da radi šta god mu padne na pamet.
Psihopata ima. Nauka kaze par procenata. Par procenata a ne 100%. A veruj mi da ni muskarcima nije lakse, i oni stradaju. Imam sina tinejdzera i po statistici je veca sansa da ga neko u gradu pretuce, izbode nozem, upuca, nego da mi hipoteticka cerka bude napadnuta i silovana. To ne znaci da ne bi brinuli i da imamo cerku ali znaci da svako ima svoju muku, da su svi ugrozeni a ne samo zene. To najbolje znaju roditelji decaka u pubertetu.
 
Psihopata ima. Nauka kaze par procenata. Par procenata a ne 100%. A veruj mi da ni muskarcima nije lakse, i oni stradaju. Imam sina tinejdzera i po statistici je veca sansa da ga neko u gradu pretuce, izbode nozem, upuca, nego da mi hipoteticka cerka bude napadnuta i silovana. To ne znaci da ne bi brinuli i da imamo cerku ali znaci da svako ima svoju muku, da su svi ugrozeni a ne samo zene. To najbolje znaju roditelji decaka u pubertetu.
Ne razumem zašto je tako. Za dete bih pobegla u brda i stekla sertifikate da ga sama učim svemu. Ustvari, koji će mi sertifikati? Doduše, ne znam kakav šok bi doživeo da konačno stigne u društvo. Bio bi Mogli, ali ne onaj novelizovani.
Krajnosti su, ili bi poveo sve na isti cilj, ili bi ga izgazili i namučili.
Nisu deca za mene.
 
Htela sam pre neki dan da postavim ovu temu za medveda
Ali sam odustala jer ce se pretvoriti u samo jos jednu raspravu o zenama zrtvama i muskarcima zlotvorima, a ta mi se tematika smucila. Non stop se propagira rat polova na pdfu, na drustvenim mrezama, ma svuda.... Sto je mnogo mnogo je

Neki odgovori koje su zene dale na tu anketi su bolni i tuzno jako, to su zrtve i tu nema sta da se komentarise dalje

Ja iskreno bih se usrrala podjednako i od muskarca i od medveda, da sam sama u sumi
 
download (30).jpeg
 
Mislim da srpske feministkinje treba da ozbiljno prouce teoriju krivicnog prava.

Cak, i one same poticu iz te skole misljenja, samo prave izuzetke samo zbog svojih ideloskih razloga.

Zna se da je u modernom krivicnom pravu jedan od osnovnih postulata da je bolje i da 100 krivih ne bude oseudjeno, nego da 1 nevin bude pogresno osudjen.

Moderno krivicno pravo bukvalno zbog toga i postoji. ZKP bukvalno jedino i samo zbog toga i postoji. One same to ponavljaju 312312123 puta kada kritikuju moderan zatvorski sistem i koliko tu nevinih ima koji leze po zatvorima.

Ako one hoce neko krivicno pravo iz praistorije, treba to i otvoreno da kazu.

Kako vi mislite da se neko osudi za silovanje ako ne postoje fizicki dokazi za tako nesto?

Umesto sto se bave time, treba da se bave uvodjenjem 2nd Amandmana u Srbiji, i da zahtevaju da zene mogu da lakse dobijaju dozvole da nose pistolje, i zastite sebe.

Ovo cime se one bave je licemerni analfebatizam.
I onda da ubijem svakoga ko mi pridje da me muva jer sam tako u mogucnosti?
Kakvo crno nosenje oruzja pobogu, pa da se poubijamo ko u texasu svaki dan.
Dok se dokaze da li je preterana upotrebe sile pri samoodbrani ili nije, mi se poubijasmo medjusobno, ionako nas ima pod sljivu da stanemo

Ne znam za vas al ja gadjam 10 sa 30 metara, ne dao vam bog da mi daju oruzje da nosim :lol:
 
I onda da ubijem svakoga ko mi pridje da me muva jer sam tako u mogucnosti?
Kakvo crno nosenje oruzja pobogu, pa da se poubijamo ko u texasu svaki dan.
Dok se dokaze da li je preterana upotrebe sile pri samoodbrani ili nije, mi se poubijasmo medjusobno, ionako nas ima pod sljivu da stanemo

Ne znam za vas al ja gadjam 10 sa 30 metara, ne dao vam bog da mi daju oruzje da nosim :lol:
Зна ли то зет?
 
Htela sam pre neki dan da postavim ovu temu za medveda
Ali sam odustala jer ce se pretvoriti u samo jos jednu raspravu o zenama zrtvama i muskarcima zlotvorima, a ta mi se tematika smucila. Non stop se propagira rat polova na pdfu, na drustvenim mrezama, ma svuda.... Sto je mnogo mnogo je

Neki odgovori koje su zene dale na tu anketi su bolni i tuzno jako, to su zrtve i tu nema sta da se komentarise dalje

Ja iskreno bih se usrrala podjednako i od muskarca i od medveda, da sam sama u sumi
rešenje je ne biti sama u šumi..povesti muškarca da nas brani od medveda :)
 
Psihopata ima. Nauka kaze par procenata. Par procenata a ne 100%. A veruj mi da ni muskarcima nije lakse, i oni stradaju. Imam sina tinejdzera i po statistici je veca sansa da ga neko u gradu pretuce, izbode nozem, upuca, nego da mi hipoteticka cerka bude napadnuta i silovana. To ne znaci da ne bi brinuli i da imamo cerku ali znaci da svako ima svoju muku, da su svi ugrozeni a ne samo zene. To najbolje znaju roditelji decaka u pubertetu.
Znam jako dobro kako sam se brinula kad je odrastao ne zato što je on bio nevaljao nego zbog nekih ljudi koji su bili u blizini a bili su jako jako loši. Svako veče kad izadje,a mora naravno ,pola sata pred dolazak sam stajala na kapiji i čekala. Kad vidim da prilazi kući a ja brže bolje unutra da me ne vidi 😁
 
Znam jako dobro kako sam se brinula kad je odrastao ne zato što je on bio nevaljao nego zbog nekih ljudi koji su bili u blizini a bili su jako jako loši. Svako veče kad izadje,a mora naravno ,pola sata pred dolazak sam stajala na kapiji i čekala. Kad vidim da prilazi kući a ja brže bolje unutra da me ne vidi 😁
Nista mi ne govori, sve te razumem. I nash je sportista, kosarkas, ne pije, ne pusi, cak ni kolu ne pije, ali svuda naokolo su svakakvi. Kada nam kaze da ce doci kuci do 23 h pa ga nema, pa ja okrenem mobilni a on se ne javi, srce pocne da mi lupa i pocnem se znojiti. Supruga je hladnokrvnija.
Hvala Bogu, uvek se on javi nesto kasnije i dodje Iza toga . Ali nije lako, znam da razumes. Zato i govorim da su svi ugrozeni a ne samo zenski rod. Cesto se to zaboravi.
 
Nista mi ne govori, sve te razumem. I nash je sportista, kosarkas, ne pije, ne pusi, cak ni kolu ne pije, ali svuda naokolo su svakakvi. Kada nam kaze da ce doci kuci do 23 h pa ga nema, pa ja okrenem mobilni a on se ne javi, srce pocne da mi lupa i pocnem se znojiti. Supruga je hladnokrvnija.
Hvala Bogu, uvek se on javi nesto kasnije i dodje Iza toga . Ali nije lako, znam da razumes. Zato i govorim da su svi ugrozeni a ne samo zenski rod. Cesto se to zaboravi.
Ništa manje nije briga oko muske djece nego oko ženske.
 
Ово је типична женска еротска фантазија, желе да укроте неку звер, типа вукодлака или медведа, па да онда само према њима буде добар а према свима другима да буде лош.
 

Back
Top