Србија-земља у којој се најбоље живи с обзиром колико се ради

Обрати се за одговор лидерима, код њих је и ''разјашњење'' и провизија (ефектива дуга).

Немо много да преврћеш очи на горе, ослабићеш очни мишић и живац. Зрикав не сагледава јасно.

Ma dugovi su bre repovi iz rata koji je vodio Milosevic!

Fakture tek sada stizu...

To ti je kao kada neko u kuci spiska sve sto je bilo, ne ostane bas nista, a ti onda zivi dalje...

Moras da ides i trazis pozajmnice, pod bilo kakvim uslovima, samo da prezivis...

Zato su porezi i cene visoki, da se moze vracati nekako ogroman dug.
 
Sve se bojim da su ovi sto sad sire fasisticke teorije kako Srbi nista ne rade, kako su Srbi lenj narod i slicno, i kako nasa lepa europska vlast ni najmanje nije kriva sto nam je drzava u murcu - sve se bojim da su to isto pricali i pre 10 godina "ma nemojmo Milosevica da skidamo, pa mi smo sami krivi sto lose zivimo, dajte da zasucemo rukave"....
:roll:
 
Ma dugovi su bre repovi iz rata koji je vodio Milosevic!

Fakture tek sada stizu...

To ti je kao kada neko u kuci spiska sve sto je bilo, ne ostane bas nista, a ti onda zivi dalje...

Moras da ides i trazis pozajmnice, pod bilo kakvim uslovima, samo da prezivis...

Zato su porezi i cene visoki, da se moze vracati nekako ogroman dug.
Па демократске промене и њихове пудлице ДС, ДСС и остали ''непријатељи'' и квазидисиденти слобине ере, су дуг са 10 повећали на 34 милијарде за само 9 година.

Значи дупло више су узели не рецку државе (узајмили се у наше име, они троше ми плаћамо, али још пар месеци) ови актуелни, за девет година, него Тито и Слоба за 54 године(1945-1999).

Слоба + Тито 54 године = 10 милијарди
ДОС (све декомратске лопине и лево и десно) 9 година = 24 милијарде
 
Ma dugovi su bre repovi iz rata koji je vodio Milosevic!

Fakture tek sada stizu...

To ti je kao kada neko u kuci spiska sve sto je bilo, ne ostane bas nista, a ti onda zivi dalje...

Moras da ides i trazis pozajmnice, pod bilo kakvim uslovima, samo da prezivis...

Zato su porezi i cene visoki, da se moze vracati nekako ogroman dug.

Да да, баш јесте и није да није, али шта је било после кад је мрмот шапицама завио чокаладу?
 
Па демократске промене и њихове пудлице ДС, ДСС и остали ''непријатељи'' и квазидисиденти слобине ере, су дуг са 10 повећали на 34 милијарде за само 9 година.

Значи дупло више су узели не рецку државе (узајмили се у наше име, они троше ми плаћамо, али још пар месеци) ови актуелни, за девет година, него Тито и Слоба за 54 године(1945-1999).

Слоба + Тито 54 године = 10 милијарди
ДОС (све декомратске лопине и лево и десно) 9 година = 24 милијарде

Pa morali su da povecaju covece jer posle Slobe NIJE NISTA OSTALO!

NJEGOVI KREDITI tek sada stizu na naplatu!

Nakon rata NICEG nije bilo: ni proizvodnje, ni dobara ni NICEGA!

Sta mislis, od cega bi Srbija zivela ovih deset godina!?

Od svog rada?

Malo morgen!
 
Ja sam vrlo vredan čovek,evo znam ponešto i na računaru da uradim...uz sijaset svojih zanata i znanja ne mogu da se zaposlim nigde jer NE RADI NIŠTA gde bi to nekom trebalo!
Ne mogu ni suprugu da zaposlim makar kao čistačicu u nekoj ''državnoj'' firmi...nisam politički aktivan i nemam vezu sa nekim važnim drugovima...
Na šta li me ovo podseća??Na koje vreme???
 
Ja sam vrlo vredan čovek,evo znam ponešto i na računaru da uradim...uz sijaset svojih zanata i znanja ne mogu da se zaposlim nigde jer NE RADI NIŠTA gde bi to nekom trebalo!
Ne mogu ni suprugu da zaposlim makar kao čistačicu u nekoj ''državnoj'' firmi...nisam politički aktivan i nemam vezu sa nekim važnim drugovima...
Na šta li me ovo podseća??Na koje vreme???


Подећа или је оно:
Ко год није жут ували му БоТа кроот.....а неће да потенција трајати вечно
Мислим, реалност данашњице
 
Ja sam vrlo vredan čovek,evo znam ponešto i na računaru da uradim...uz sijaset svojih zanata i znanja ne mogu da se zaposlim nigde jer NE RADI NIŠTA gde bi to nekom trebalo!
Ne mogu ni suprugu da zaposlim makar kao čistačicu u nekoj ''državnoj'' firmi...nisam politički aktivan i nemam vezu sa nekim važnim drugovima...
Na šta li me ovo podseća??Na koje vreme???

Ima jedna razlika: ako si vredan i pametan - pocni posao na svoju ruku...(onda se to nije smelo)

Nemoj samo traziti da ti neko nesto DA..

Bori se SAM ZA SEBE!
 
Ja sam vrlo vredan čovek,evo znam ponešto i na računaru da uradim...uz sijaset svojih zanata i znanja ne mogu da se zaposlim nigde jer NE RADI NIŠTA gde bi to nekom trebalo!
Ne mogu ni suprugu da zaposlim makar kao čistačicu u nekoj ''državnoj'' firmi...nisam politički aktivan i nemam vezu sa nekim važnim drugovima...
Na šta li me ovo podseća??Na koje vreme???

Na pocetak kapitalizma u Engleskoj kada se radilo po 18 sati za koru hleba...
 
[Blajbinger;]Pa morali su da povecaju covece jer posle Slobe NIJE NISTA OSTALO!
Налупа.

А државне фирме, мафијашке везе (Шарић и цоо), рекети, порези, ко је то наследио?

NJEGOVI KREDITI tek sada stizu na naplatu!

Дуг је триплиран, о чему причаш? Прочитај пост изнад још једном). Радили су ''репрограме'' дуга, увлачењем у још већи... маестрални идиотизам и лоповлук...

Nakon rata NICEG nije bilo: ni proizvodnje, ni dobara ni NICEGA!

Па била је производња у опоравку после санкција, плус су цене биле 10 пута ниже.

Sta mislis, od cega bi Srbija zivela ovih deset godina!?

Od svog rada?

Malo morgen!

Србија(производна, домаћа) скоро не живи (неће још дуго), живи само друга Србија(лихварска, увозничка, бирократска ) која првој сиса крв (неће ни она дуго, нема више шта да краде).

Банкрот, па 6 октобар. (надам се да ће све политичаре у затвор и позицију и опозицију)
 
Ne postoji zemlja koja nije bila raj za jeftinu radnu snagu na pocetku pa tek onda postala takozvani zapad.

Poceci od Japana, Juzne Koreje, Nemacke, Ceske, Kine i.t.d.

Ako Srbi hocu da zarade iste plate ko na zapadu a rade u dosta losije opremljenim fabrikama, dosta manje imaju znanje nego prosecan nemacki radnik i dosta su losije organizovani.

Pa dobro nek niko neradi za platu nizu od 1000 evra ako ce vas usreciti.
 
Ne postoji zemlja koja nije bila raj za jeftinu radnu snagu na pocetku pa tek onda postala takozvani zapad.

Poceci od Japana, Juzne Koreje, Nemacke, Ceske, Kine i.t.d.

Ako Srbi hocu da zarade iste plate ko na zapadu a rade u dosta losije opremljenim fabrikama, dosta manje imaju znanje nego prosecan nemacki radnik i dosta su losije organizovani.

Pa dobro nek niko neradi za platu nizu od 1000 evra ako ce vas usreciti.

Србија треба да се изолује да забрани увоз стране робе, па ће нам економија процветати.
 
3 пута сам кинуо док сам писао овај наслов, значи да је истина. Заиста у Србији готово нико ништа не ради, ти што раде заправо најгоре живе јер их ови што не раде искориштавају на разне начине. Већина ништа не ради, само нешто муља, нон стоп се нешто слави, живи се од рођака који живе у дијаспори који такође се тамо баве криминалним делатностима. Ова земља мора да пропадне, међутим у међувремену док не пропадне, ово је најбоља земља за живот где се минимално ради а максимално ужива.

Pa sta hoces kad je sve zatvoreno i nema posla?
 

Back
Top