Srbija na korak od epidemije morbila

Hajde da pretpostavimo da ovo pričaš generalno gde sam ja samo okidač i gde ne misliš na mene lično.
A ako misliš, nasumice optužuješ jer nigde nisam napisao šta ću, kako ću, jesam li ili nisam.
Svi antivakcinaši neće da vakcinišu svoju decu a oni su sve obavezne vakcine primili.
Stvarno nemam nameru ulaziti u besmislene rasprave. Znam da nema svrhe. Samo mi je krivo što uvek ispaštaju oni koji nisu ni krivi ni dužni.

Iluzorno je i povrh svega kažnjivo da se bilo ko javlja u temu ako pokazuje i najmanju sumnju vezanu za bilo koju vakcinu.

Javio sam se isključivo zbog uvreda koje su neki članovi nekažnjeno prosipali ovde. Ali nisam ni to trebao da radim. Krstarica nije mesto gde se o tome raspravlja. Jednoumlje vlada. Neće za navek. Što reče Zmaj, "kad porasteš kazće ti se samo"

Iluzorno je i povrh svega kažnjivo da se bilo ko javlja u temu ako pokazuje i najmanju sumnju vezanu za bilo koju vakcinu.

Javio sam se isključivo zbog uvreda koje su neki članovi nekažnjeno prosipali ovde. Ali nisam ni to trebao da radim. Krstarica nije mesto gde se o tome raspravlja. Jednoumlje vlada. Neće za navek. Što reče Zmaj, "kad porasteš kazće ti se samo"

Ti si taj koji je prvi bacio uvredu za sve ljude koji su se vakcinisali i time si pokazao da si antivakser, bez trunke empatije.

Doduse, da si operisan od empatije si pokazao na mnogim drugim diskusijama, to nije nista novo.

To protiv cega se ti, navodno, boris, a nzaivas "jednoumlje", se zovu cinjenice.
Kod cinjenica ne postoji drugi ugao, 2+2 su 4, i ne postoji drugi ispravan stav i zakljucak.

Da ja pitam, ko ce tebe da kazni za uvrede, trolovanje, i sirenje antivakserskog stava?

Tagujem, evo, opet @Admin Sredoje jer je na drugoj temi izjavio da se antivakserstvo ne tolerise.

Ali ipak se tolerise, izgleda.

P.S.
Jos nesto da ti objasnim u vezi uvreda: kada kazem da su antivakseri najveci šljam i najveća stoka na planeti, to nije uvreda, to je takođe jedna činjenica koja treba da se svima ureže u mozak.

Jednoumlje u medicini vlada i da čovek ima jedno srce i dva bubrega.
Dođe Sensei i kaže: moja tetka je imala pet bubrega ili...dopustimo da sumnjamo u jednoumlje. Eto tako tvoja retorika otprilike izgleda

Back