Srbi komunistima trebaju oduzeti gradjanska prava.

Pusti filozofiranje, imamo li vise stranaka koje biramo na izborima ili imamo samo jednu - komunisticku?

Филозофирање је нешто сасвим друго, а плутократија и диктатура су облици владавине.


Број партија није битан јер у свим има комуниста и дјеце комуниста која су научила да олако добијају па су олако и давали.

Лустрацију треба извршити над комунистима. Одузети им право гласа и политичког дјеловања, не у једној него у свим партијама гдје се налазе.

Комунисти су судили и пљачкали без суда. Дјеца комуниста и не занју какви су им злочиници били очеви јер су им омогућили лагодан живот.

Дјеца тих комуниста и не знају како су живјела дјеца некомуниста....Зато овдје на форуму причају о прекрасном животу за вријеме Тита.

Заборављају како су живјела дјеца оних што су оставили кости на Трсту које су комунисти натјерали да се боре за што већа права Словенаца и Хрвата.

Утврдити све злочине што су починили комунисти и јавно објавити, ПОИМЕНИЧНО. Све који су у животу поштено судити.

А оним што су на темељу експорпорције-експорпијатора све покрали, судити и одузети имовину...одузети све што је на силу опљачкано под којекаквим изговорима.

Оне што су били чланови и уживали привилегије, њима и њиховој дјеци забранити јавни наступ, право гласања и право избора.
 
Svasta, kakve zle zelje i misli, imamo demokratiju, dakle, prvo optuznica, pa sudjenje i corka, nikakva smrt ...

За тешке злочине које су починили комунисти, убиства, и масовна убиства треба увести смртну казну.

Наравно све јавно судити. Нека се види какве су ѕлочине починили.
 
За тешке злочине које су починили комунисти, убиства, и масовна убиства треба увести смртну казну.

Наравно све јавно судити. Нека се види какве су ѕлочине починили.

To su NAJOBICNIJE IZMISLJOTINE IZ SANU :evil:

Probajte.

Pa cete ponovo zavrsiti ko vas luzer Draza.
 
За тешке злочине које су починили комунисти, убиства, и масовна убиства треба увести смртну казну.

Наравно све јавно судити. Нека се види какве су ѕлочине починили.

Kad cete konacno da shvatite da su komunisti u Srbiji nedodirljivi, da je ne znam ko na vlasti?

Kakva masovna ubistva i kakve smrtne kazne bre, danas je 2010 a ne 1945.

:kafa:
 
Филозофирање је нешто сасвим друго, а плутократија и диктатура су облици владавине.


Број партија није битан јер у свим има комуниста и дјеце комуниста која су научила да олако добијају па су олако и давали.

Лустрацију треба извршити над комунистима. Одузети им право гласа и политичког дјеловања, не у једној него у свим партијама гдје се налазе.

Комунисти су судили и пљачкали без суда. Дјеца комуниста и не занју какви су им злочиници били очеви јер су им омогућили лагодан живот.

Дјеца тих комуниста и не знају како су живјела дјеца некомуниста....Зато овдје на форуму причају о прекрасном животу за вријеме Тита.

Заборављају како су живјела дјеца оних што су оставили кости на Трсту које су комунисти натјерали да се боре за што већа права Словенаца и Хрвата.

Утврдити све злочине што су починили комунисти и јавно објавити, ПОИМЕНИЧНО. Све који су у животу поштено судити.

А оним што су на темељу експорпорције-експорпијатора све покрали, судити и одузети имовину...одузети све што је на силу опљачкано под којекаквим изговорима.

Оне што су били чланови и уживали привилегије, њима и њиховој дјеци забранити јавни наступ, право гласања и право избора.

Gle, da su rat dobili cetnici koji su hteli Veliku Srbiju zemlja bi se oslobadjala do tih nekih imaginarnih granica, medjutim posto su pobedili partizani, dakle vojska svih naroda Jugoslavije logicno je da ce osloboditi ne samo granice nepostojece Velike Srbije vec cele Jugoslavije.

Ili ti smatras da su Hrvati, Muslimani, Albanci, Slovenci, Makedonci i ostali koji su bili u partizanima trebali da se bore za cetnicke ideje Velike Srbije?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako imamo vise partija, i ljudi slobodno idu na izbore, kako se to zove? Ono sta ti zagovaras cinila je bivsa Kraljevina, zabranila je komuniste i ubijala ih bez ikakvog razloga, zato je i zavrsila kako je zavrsila

:kafa:
 
Gle, da su rat dobili cetnici koji su hteli Veliku Srbiju zemlja bi se oslobadjala do tih nekih imaginarnih granica, medjutim posto su pobedili partizani, dakle vojska svih naroda Jugoslavije logicno je da ce osloboditi ne samo granice nepostojece Velike Srbije vec cele Jugoslavije.

Ili ti smatras da su Hrvati, Muslimani, Albanci, Slovenci, Makedonci i ostali koji su bili u partizanima trebali da se bore za cetnicke ideje Velike Srbije?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ako imamo vise partija, i ljudi slobodno idu na izbore, kako se to zove? Ono sta ti zagovaras cinila je bivsa Kraljevina, zabranila je komuniste i ubijala ih bez ikakvog razloga, zato je i zavrsila kako je zavrsila

:kafa:

Мора бити да ти је неко из уже фамилије био "свјесни комуниста" који је од несвршеног бравара или столара постао иедолог КП.

Краљ је био Југословенски краљ и Дражина војска се звала ЈВО - Југословенска војска у отаџбини.

На тим темељима - запамти добро - у оквиру тог међународно признатог субјекта Тито се борио за власт....Свијет друго није могао признати...Зар би призано НДХ'? или нешто друго?

Није се само Краљевина Југославија борила против комуниста. Него се борио сав западни свијет. Бори се и данас.

Краљевина Југославија није убила ни једног комунисту. Него су комунисти убијали легалне представнике власти (нпр. Министра Драшковића у Делницама).

Титови комунисти су повели устанак против Њемаца јер је то наредила комунистичка интернационала, због напада Хитлера на СССР...А Срби су се борили против Нијемаца јер су их сматрали окупатором још из првог рата.

Приликом напада Њемачке на Југославију комунистичка партија је издала проглас о помоћи непријатељу при рушењу Краљевине Југославије.

На четвртом конгресу у Дрездену комунисти КПЈ су у сагласности са УСТАШАМА усагласили циљ на рушењу Краљавине Југославије као тамнице народа.

Конгрес је организован и одржан након што су усташе појачале активност и организовале логоре Јанка Пуста у Мађарској - након смрти Стјепана Радића - 1928 године.

1943. године, по залагању Краља у Каиру за инвазију савезника у Далмацију, четничке јединице су отпочеле са стварањем мостобрана како би прихватили савезнике.

Партизанске јединице су у сарадњи са Швабама организовале операцију Вајс 3 а Тито је упутио своје курире у Загреб на преговоре са усташама да би онемогућио стварање мостобрана од стране четника и искрцавање савезника - Злочин над злочинима са несагледивим посљедицама по србски народ.
 
Poslednja izmena:
Protiv sam smrtne kazne ali bi se za komuniste mogao napraviti izuzetak.

И ја сам против смртне казне, али у овом случују треба направити изузетак да се види колико су то злочинци за све будуће генерације да се памти да се ради комуниста неописаних злочинаца направио изузетак јер се никако другачије њихов злочин није могао истакнути на мјесто које заузима, међу свим осталим злочинима.

Злочин је и то што ови на овом форуму дјеца комуниста и не виде колико су им преци починили зла.
 
И ја сам против смртне казне, али у овом случују треба направити изузетак да се види колико су то злочинци за све будуће генерације да се памти да се ради комуниста неописаних злочинаца направио изузетак јер се никако другачије њихов злочин није могао истакнути на мјесто које заузима, међу свим осталим злочинима.

Злочин је и то што ови на овом форуму дјеца комуниста и не виде колико су им преци починили зла.

a ja mislim da je smesno gledati kako neki pljuju komuste,a do juce se nisu znali prekrstiti,a danas slave slavu i odlaze u Crkvu.ne zaboravite da su zahvaljujuci tim komunistima nasi prostori oslobodjeni,i da se komunisticka zastava prva zviorila u centru hitlerovog zla-Berlinu.
REVIZIJA ISTORIJE NECE USPETI.
 
SRBI KOMUNISTIMA.....a komunisti nisu bili SRBI?



Па Срби требају судити свим злочинцима, зар не?

Србски комунисти су једини комунисти међу свим осталим комунистима који су радили на рушењу србског суверенитета.

Према томе, они не могу бити Срби...тим више што се под заставом комуниста и на овом форуму Србима представљају и Хрвати и Мађари и муслимани и остале курте.
 
Па Срби требају судити свим злочинцима, зар не?

Србски комунисти су једини комунисти међу свим осталим комунистима који су радили на рушењу србског суверенитета.

Према томе, они не могу бити Срби...тим више што се под заставом комуниста и на овом форуму Србима представљају и Хрвати и Мађари и муслимани и остале курте.

Sr(B)pski suverenitet vam je srusio kralj stvorivsi Jugoslaviju,a ne komunisti.sudite karadjordjevicima.za vreme kralja na mapi kraljevine nisi mogao da vidis pomen "SRBIJA";u istoj toj kraljevini(pogledaj njemu mapu)banovina Hrvatska je drzava u drzavi i ima teritorije koje joj ne pripadaju i ne zaboravimo da su komunisti vratili Srem Srbiji koji je do 1945g bio u NDH koja se prostirala do zemuna.
 
Па Срби требају судити свим злочинцима, зар не?

Србски комунисти су једини комунисти међу свим осталим комунистима који су радили на рушењу србског суверенитета.

Према томе, они не могу бити Срби...тим више што се под заставом комуниста и на овом форуму Србима представљају и Хрвати и Мађари и муслимани и остале курте.

Ovo je FORUM IZ SRBIJE, a nije iskljucivo SRPSKI forum.

To treba brzo da svaris i prihvatis.

Ovde su svima vrata otvorena i vlada jednakost, bez obzira na veru i naciju.

Bilo ko da psuje i nedolicno se ponasa.....biva upozoren.
 
a ja mislim da je smesno gledati kako neki pljuju komuste,a do juce se nisu znali prekrstiti,a danas slave slavu i odlaze u Crkvu.ne zaboravite da su zahvaljujuci tim komunistima nasi prostori oslobodjeni,i da se komunisticka zastava prva zviorila u centru hitlerovog zla-Berlinu.
REVIZIJA ISTORIJE NECE USPETI.

Од кога су то ослобођени наши простори? Кад ћете се једном отарасити тих глупости.

У свијету постоји преко 4000 етничких група а 200 нација.. Само је нација и национална држава облик који омогућава грађанску слободу....Зато је свијет тако и постављен. Није ми јасно како човјек може бити слободан а да му је предсједник и сва главна владајућа булумента друге националности.

Искрено речено, било би боље да су Срби за предсједника имали Швабу него Тита, Шибашића или Месића.

Међу комунистима је највише злочинаца. Не значи да су сви али их је највише. Са обзиром да су комунисти држали у рукама агитпроп они су вјешто сакривали своје злочине и увијек их нечим успјешно правдали, па тако да има и комуниста који нису занли каолико су злочинци били други комунисти.

И ја сам био комуниста али сам у тим структурама увидио који су то лажови, полтрони, лопови, злочинци свих врста и боја.

Комунисти су довели до грађанског рата у Југославији. Комунисти су га започели 1941. и наставили 1990. тамо гдје су стали 1945.
 
Ovo je FORUM IZ SRBIJE, a nije iskljucivo SRPSKI forum.

To treba brzo da svaris i prihvatis.

Ovde su svima vrata otvorena i vlada jednakost, bez obzira na veru i naciju.

Bilo ko da psuje i nedolicno se ponasa.....biva upozoren.
'''''''''''''''''''

Па зар сам ја рекао нешто другачије?

Тебе сам само питао да ли си Хрват...не са намјером да ти кажем да немаш право да овдје пишеш...већ са намјером да ти се види намјера.
 
Од кога су то ослобођени наши простори? Кад ћете се једном отарасити тих глупости.

У свијету постоји преко 4000 етничких група а 200 нација.. Само је нација и национална држава облик који омогућава грађанску слободу....Зато је свијет тако и постављен. Није ми јасно како човјек може бити слободан а да му је предсједник и сва главна владајућа булумента друге националности.

Искрено речено, било би боље да су Срби за предсједника имали Швабу него Тита, Шибашића или Месића.

Међу комунистима је највише злочинаца. Не значи да су сви али их је највише. Са обзиром да су комунисти држали у рукама агитпроп они су вјешто сакривали своје злочине и увијек их нечим успјешно правдали, па тако да има и комуниста који нису занли каолико су злочинци били други комунисти.

И ја сам био комуниста али сам у тим структурама увидио који су то лажови, полтрони, лопови, злочинци свих врста и боја.

Комунисти су довели до грађанског рата у Југославији. Комунисти су га започели 1941. и наставили 1990. тамо гдје су стали 1945.

a ti ces biti slobodan kad ti predsednik bude Srbin,a izvini kako se moze utvrditi da je neko 100 posto Srbin?eto,kao sto sam i rekao,najveci komunista nekadasnji pljuje sad po njima i sad je veliki patriota.pa da,to moze samo kod nas.znas li da je taj kralj poslednji do 1934 g bio izmedju ostalog i rumunskog porekla?da li je on cisti srbin?da li znas da je ubijeni Franc Ferdinand imao vise nemanjicke krvi nego taj "nas"ubijeni kralj?
 
Sr(B)pski suverenitet vam je srusio kralj stvorivsi Jugoslaviju,a ne komunisti.sudite karadjordjevicima.za vreme kralja na mapi kraljevine nisi mogao da vidis pomen "SRBIJA";u istoj toj kraljevini(pogledaj njemu mapu)banovina Hrvatska je drzava u drzavi i ima teritorije koje joj ne pripadaju i ne zaboravimo da su komunisti vratili Srem Srbiji koji je do 1945g bio u NDH koja se prostirala do zemuna.

Свако за своје поступке одговара, кад будемо причали о одговорности Краља онда ћемо и њега прозвати...Али то никако не може рехабилитирати комунистичке злочине.

Да је не знам што починио Краљ, комунисти требају одговарати за злочине које су починили.

Комунисти су једини радили на довођењу србских џелата као представника србског народа.

Каже се СРБСКИ - јер ми нисмо српови нити је наша држава земља српова.

Избаците то комунистичку граматику и одајте поштовање имену нације, које ни један језик на свијету не мијења на темељу неких правописних правила.

Ни енглези не кажу Српс већ Србс - што би било у складу једначења по звучности...

Али ни ми не кажемо грпски веђ ГРБСКИ - поштујући исто правило.
 

Back
Top