Spa centri u Beogradu

Poruka
4.413
Htela bih jednoj osobi da uplatim termin u spa centru pa mi treba vasa pomoc. Koja je cena otprilike jednog termina? Sta sve tamo u tom jednom terminu moze da se radi? I dal ja treba da odaberem nesto ili moze ta osoba kad ode? I naravno-preporucite mi neki:)
Hvala unapred
 
Која је разлика између спа и велнес центра?
Razlika ne postoji...Neki cak u svom nazivu sadrze i jedno i drugo..Spa&Wellness centar taj i taj...
Wellness je malo teze prevesti pravilno i ukomponovati u recenicu,a da ne zvuci rogobatno i smesno...
I jedni i drugi pruzaju iste usluge,ili slicne.
Spa centar u Strahinjica bana nije los,CityWellness u Kraljice Natalije takodje,Wellness centar na Vracaru...Sve zavisi sta ti je primarno.Hoces malo i da vezbas ili samo relax...
 
Htela bih jednoj osobi da uplatim termin u spa centru pa mi treba vasa pomoc. Koja je cena otprilike jednog termina? Sta sve tamo u tom jednom terminu moze da se radi? I dal ja treba da odaberem nesto ili moze ta osoba kad ode? I naravno-preporucite mi neki:)
Hvala unapred

Znam samo da je odlican spa-centar u Ostruznici, ali to je nekih 15-ak km izvan Bg . Tu se obicno ide za vikend i onda koristis sve njihove usluge u okviru programa. Saune, djakuzi, masaze..razne namenske tretmane-sta odaberes. Hrana je skoro pa vegeterijanska ili makrobioticka ( tako da racunas na to :)).

Mislim da je vikend bio oko 100e. Ne znam da li je jos tako.

Ima tamo jedna maserka-Mongolka. Ona me je masirala ranije..pre nego sto se tu zaposlila za stalno. Izvrsno radi! Ali..ona nije za one relax masaze, vec bas za tezu masazu ( to dosta i boli,ali je efikasno). One lagane masaze meni i nisu nesto..to moze i muz ili momak da ti uradi.Doduse..oni to obicno shvate kao poziv na erotsku masazu pa je ipak bolje uzeti profesionalca. z:lol:
 
Uuu, pa to ti je sjajna ideja, idealan poklon, narocito za nekog ko bas i nema mnogo vremena da se opusti i uziva. Mozes i sama da odaveres, a mozes i odretiti neki iznos, pa sad, ta osoba moze iskoristiti sve za jedan skuplji, ili koristitit malo po malo s vremena na vreme za jeftinije tretmane.

Ja sam tako koristila svoj poklon vaucer i na kraju samo malo preko jos doplatila za sta sam htela. Postoji mnogo varijacija na temu.

U casopisima "Sensa" uvek reklamiraju takve centre, a mozes za sebe i sebi drage osobe besplatno preko interneta naruciti sensa srecnu karticu sa kojom, u zavisnosti od centra, imas popuiste od deset do dvadeset posto na raznim adresama u Beogradu, ali i drugim gradovima.
 
Znam samo da je odlican spa-centar u Ostruznici, ali to je nekih 15-ak km izvan Bg . Tu se obicno ide za vikend i onda koristis sve njihove usluge u okviru programa. Saune, djakuzi, masaze..razne namenske tretmane-sta odaberes. Hrana je skoro pa vegeterijanska ili makrobioticka ( tako da racunas na to :)).

Mislim da je vikend bio oko 100e. Ne znam da li je jos tako.

Ima tamo jedna maserka-Mongolka. Ona me je masirala ranije..pre nego sto se tu zaposlila za stalno. Izvrsno radi! Ali..ona nije za one relax masaze, vec bas za tezu masazu ( to dosta i boli,ali je efikasno). One lagane masaze meni i nisu nesto..to moze i muz ili momak da ti uradi.Doduse..oni to obicno shvate kao poziv na erotsku masazu pa je ipak bolje uzeti profesionalca. z:lol:

Ako misliš na Monteko u Ostružnici zatvoren je.
 
Ok nezhniji polu, dali mozda znate gde u BG-u mogu da odem sa devojkom na recimo 2 sata neko djakuzi i sauna opushtanje da nas niko ne uznemirava. Nashao sam malo van BG-a gde je 2000dinara za 2 osobe sat vremena, soba ogromna sa djakuzijem i saunom itd. Pa reko da vidim ako ima nesto slicno malo blize. Hvala unapred :mrgreen:
 
Ne znam kakvi su Spa centri u Beogradu, ali na Plicu ima odlucno mesto sa Intimnim Spa centrom. Intimni jer citav spa koristite sami ili sa osobom koju odaberete ;)

Bila sam proslog vikenda i bilo je super! 90 minuta sami u hidromasaznom bazenu, parnom kupatilu i sauni! Divo!

Toplo preporucujem da isprobate!


http://www.vila-lago.com/spa/
:heart:
:klap:

OMG od kada sam o Lago pisala na Putovanjima.
Isla bih svaki vikend a spa im je privatan :rumenko:
 
Ko ima novca i želi da priušti lepe trenutke svojoj drugoj polovini, moja prpeoruka je spaintimo.rs. Spaintimo Glam, sa djakuzujem.
:rumenko:
http://http://spaintimo.rs/apartmani/spa-apartman-glam.html

Zna se čemu služi većina sauna po rusije
A pak kod nas spa centri i saloni za masažu :D

Čast izuzetcima i profesionalcima.
Nemogu da zamislim da sam okružen sa nekim u djakuziju, pa čak ni na bazen ne idem. Samo tekuće voda More, reke !
A i na masažu ne idem : suviše sam senzibilan " :zkez:
 

Back
Top