Smrt

U prilog vantelesni izleta.

Č ecto imam noćna gušenja, vjerovatno zbog astme, a kako još imam i bruksizam usta mi se ne mogu automatski otvoriti u snu, kao kod ostalog svijeta. To sam naučio kontrolisati autosugestijom. Obično sanjam zastrašujuće snove koji me probude. Tek tada mi se otvore usta.

E, prije 2 noći nešto je zatajilo. Mora da sam bio mnogo bliži smrti nego prethodnih puta. Vidio sam sebe kako spavam na krevetu iz ležeće pozicije na noćnom stolu koji je pored kreveta. Nije to bio ni san ni budno stanje. Čak sam razmišljao svjesno o tome nastojeći da utvrdim šta se to zbiva. Prelaz u budno stanje je bio kao da nijesam ni spavao.
 
Sad se sjetih - upravo te noći prije spavanja pravio sam umne napore da mi se dogode vantjelesni izleti. To je bio prvi i jedini put da sam to pokušao. Priznajem - pod uticajem postova odavde.
 
DRAGOLJUB:



Ja nisam svetlosno biće da bih to znao. Ja sam samo, prilikom mojih izlazaka iz tela, doživeo nekoliko direktnih susreta sa svetlosnim bićem kada sam mogao da ga vidim i razmenio nekoliko reči sa njim. Doživeo sam i mnogo više susreta, ali nisam uvek mogao da ga vidim, nego sam samo na neki način uvek bio svestan njegove prisutnosti i njegovih telepatskih sugestija. Neki put čak i tokom dana prilikom obavljanja kojekakvih običnih dnevnih poslova.

Izgled svetlosnog bića kojeg sam ja video je identičan kao na ovom video snimku gore - svetlosna lopta veličine oko jednog metra u čijem centru se nazire ljudski lik. O svetlosnim bićima znam da su sveznajuća i svemoćna. Njihova snaga nije fizička, već njihovo znanje koje telepatski mogu da prenesu na bilo koju materijalnu formu - organsku ili neorgansku - i navedu je da se ponaša u skladu sa primljenom informacijom. Na taj način što materijalna forma koja telepatski prima informaciju u obliku misli, nije svesna da ta misao nije njena vlastita misao, pa ona po toj misli i deluje kao po svojoj vlastitoj. Kao na primer, kad se klasje žita povija prilikom iscrtavanja onih krugova na žitnim poljima. To povijanje svaki klas žita učini sam svojom voljom i snagom, bez da se slomi, ali po sugestiji tj. po telepatski primljenoj informaciji od svetlosnog bića.

Ja sam u vremenu od 1980-1995 godine najmanje stotinak puta izlazio iz tela, uglavnom posle pola noći kad je svud unaokolo tišina. To izlaženje nije počinjalo iz sna, već iz potpuno budnog stanja koje se nije prekidalo tokom mog kretanja unaokolo bez tela, kao ni prilikom mog svojevoljnog vraćanja i zagnjurivanja u telo. Na primer, kad noću budan ležim u krevetu i svetlosno biće me dodirne, ja to osetim kao blagi udar električne energije koja prostruji kroz celo moje telo i ja tad znam da mogu da se odvojim i izađem od tela. To ustajanje iz tela i iz kreveta se gotovo ni malo nije razlikovalo od normalnog ustajanja iz kreveta sa telom, jer ja i dalje imam telo, iako, kada se okrenem i pogledam u krevet, vidim moje materijalno telo kako i dalje mirno leži u krevetu i moju suprugu pored njega. Čak sam mogao da osetim i miris tog mog tela u krevetu, kao miris nekog tuđeg tela. Ti moji izlasci iz tela su uvek izgledali kao svojevoljni, mada oni bez asistencije svetlosnog bića nisu mogući. Nebitno što u većini slučajeva nisam mogao da vidim svetlosno biće, ali bez obzira na to uvek sam bio svestan njegove prisutnosti jer sam uvek bio u telepatskoj vezi sa njim i ponašao sam se po njegovoj telepatskoj sugestiji. Naravno i telepatski razmenjivao razne informacije s njim tako što sam dobijao razna objašnjenja u vezi postojanja materije, života i prirode koja su me interesovala. Kad malo bolje razmislim ta manipulacija svetlosnog bića sa mnom kao i mnogim drugim ljudima, a da oni često o tome pojma nemaju, je nešto slično kao kad mi manipulišemo mišem po ekranu našeg kompjutera, a miš o tome pojma nema i misli da on sam po svojoj volji prebira po kompjuteru.

Ti moji susreti sa svetlosnim bićem, da li jednim ili naizmenično uvek nekim drugim svetlosnim bićem, to ne znam, nisu bili drugačiji od sureta koji su mnogi drugi ljudi tokom istorije imali sa svetlosnim bićima, nazivajući ih "susretima sa Bogom". To znam iz jednog od mojih direktnih susreta sa svetlosnim bićem, kada sam na moje pitanje "ko si ti" dobio odgovor "ja sam Bog". Zato sa 100% sigurnošću mogu da tvrdim da svi svetski proroci i prosvetljenici, sve svetske religije i sva religijska učenja imaju svoje poreklo upravo od svetlosnih bića. Takođe sa 100% sigurnošću mogu da tvrdim da i svi drugi svetski genijalci i njihova naučna i druga otkrića, kao i veliki filozofi ili umetnici, dobijali su telepatski inspiraciju za svoja dela upravo od svetlosnih bića, čak ako nisu bili ni svesni toga. Uvek volim da navodim primer Nikole Tesle koji je najvećim delom bio svetan toga i koji je čak javno i priznavao da njegovi izumi nisu njegovi, već da ih je on crpeo iz nekog njemu nepoznatog kosmičkog energetskog izvora informacija.

Svrha mojih izlazaka iz tela i susreta sa svetlosnim bićima je takođe bila primanje novih informacija i znanja, koje sam objavio pod naslovom "Zakon postojanja". Zakon postojanja nije nikakvo proročanstvo, ni objava, ni proizvoljno apstrtaktno izmišljanje, ni lupetanje, već čista, iskustveno proverljiva i logički utemeljena nauka. To je potpuno nova nauka, - Nauka o Svesti, odnosno Nagonu samoodržanja, Nauka o "JA+7". U ovoj nauci nema ništa novo što do danas već nije poznato, sem to što sva ta već poznata znanja iz oblasti prirodnih nauka, psihologije i verskih nauka nisu bila logički povezana u jedinstvenu smislenu celinu i sistem, da može da se razume šta iz čega proizilazi, tj. šta u sveukupnom postojanju ima značenje uzroka, a šta posledice. Kao na primer, šta je kretač kao uzrok kretanja i kako on postoji, a šta je njegovo kretanje kao posledica? Ili šta je mislilac kao uzrok misli i kako on postoji a šta je njegovo mišljenje. Tako da se na kraju svo razumevanje postojanja celokupne materijalne stvarnosti i života svelo na razumevanje postojanja Svesti i njenih 7 fizičkih i psihičkih sposobnosti i radnji, sem kojih ničeg drugog nema ni da postoji, niti da se razume. Uz napomenu da Nauka o nagonu samoodržanja nije mogla da dođe pre nego su otkrivene i prikupljene sve činjenice u vezi materije i svesti u okviru prirodnih nauka i psihologije. Pa je Zakon postojanja došao samo kao rezultat kauzalnog povezivanja ove dve vrste činjenica, da može da se razume nedeljiva povezanost i uzajamna uslovljenost svega što je fizičko sa svim što je psihičko. Da može da se razume da fizičko i psihičko jedno bez drugog nisui mogući i da su to samo dva različita ugla viđenja jednog i istog - čulno i vančulno.

Moji izlasci iz tela i susreti sa svetlosnim bićima koji su počeli u januaru 1980, prestali su 25 maja 1995 godine. Na mesec dana unapred sam bio obavešten da će moj poslednji susret sa svetlosnim bićem da bude 25. maja 1995. Tog 25 maja svetlosno biće mi je reklo da je moje "školovanje" (tim rečima se izrazilo) završeno.

Naravno, to znam i to sam već i ranije na ovom forumu napisao, Zakon postojanja je najavljen u Bibliji u Jovanovom otkrivenju pod naslovom "Večito evanđelje". Kao što znam i to da po njemu u Srbiji treba da se začne, kako je to Tarabić objavio, pokret za ujedinjenje sveta i ravnopravan svetski društveni i ekonomski poredak, pod nazivom "Novi narod" ili po sv. Jovanu, "Narod u čistim belim haljinama". Da bi se taj pokret ubrzo kasnije proširio i na ceo svet. Koliko je meni "poznato" ili baem koliko ja "naslućujem" (verovatno opet po telepatski primljenoj informaciji), to bi trebalo da krene od Srpske i Ruske pravoslavne crkve. A ko će da bude inicijator tog pokreta to ne znam. Verovatno da Svetlosna bića nekoga za to već pripremaju. Moje je bilo da napišem, objasnim i objavim Zakon postojanja i ja sam to uradio. Takođe "naslućujem" da će svetlosna bića (BOG) da budu češći i javni gosti u direktnim susretima sa ljudima kada pokret Novi narod otpočne i da će susreti takve vrste nadalje da budu česta pojava..

Na ovom videu je svetlosno biće uhvaćeno kamerom kako pravi krugove na žitnom polju.


Шта рећи пред оваквим скупом нечијих делузија. То није за филозофску расправу него за неке другачије третмане.

Ипак, онако узгред, занима ме зашто се та твоја хипотетична "светлосна бића" која су ти предала "вечито јеванђеље" на објављивање. Која су тебе одабарала за месију, за гласника, не огласе и тако помогну себи у остварењу њихових циљева?
Ако не могу да говоре са другима као са тобом, могу макар да се прикажу ту негде поред тебе.?

Зашто онда лепо не организујеш конференцију за штампу где ће се поред тебе појавити једно светлосно биће. Оно је на крају крајева и прави аутор тога што си ти написао и ту би му и било место?
Таква конференција несумњиво би привукла светску пажњу. И више од тога.

Немој само рећи да се светлосна бића не појављују јер желе да тестирају људску веру. Твој "закон постојања" не позива се на веру већ на проверљиву науку ако ти кажеш. Дакле, у чему је ту онда проблем?

Како у својим делузијама објашњаваш тај парадокс?
 
Шта рећи пред оваквим скупом нечијих делузија. То није за филозофску расправу него за неке другачије третмане.

Ипак, онако узгред, занима ме зашто се та твоја хипотетична "светлосна бића" која су ти предала "вечито јеванђеље" на објављивање. Која су тебе одабарала за месију, за гласника, не огласе и тако помогну себи у остварењу њихових циљева?
Ако не могу да говоре са другима као са тобом, могу макар да се прикажу ту негде поред тебе.?

Зашто онда лепо не организујеш конференцију за штампу где ће се поред тебе појавити једно светлосно биће. Оно је на крају крајева и прави аутор тога што си ти написао и ту би му и било место?
Таква конференција несумњиво би привукла светску пажњу. И више од тога.

Немој само рећи да се светлосна бића не појављују јер желе да тестирају људску веру. Твој "закон постојања" не позива се на веру већ на проверљиву науку ако ти кажеш. Дакле, у чему је ту онда проблем?

Како у својим делузијама објашњаваш тај парадокс?



Postoji određeni stepen slobode izbora. Ti, kao i ja, imamo slobodu da biramo svoju realnost, bilo da je biramo svjesno ili pak nesvjesno, nužno. Nivo svjesnosti tih 'svjetlosnih bića' je znatno viši od nivoa čovjekove svjesnosti te stoga i dopuštaju čovjeku da izabere kada će se i da li će se uopšte otvoriti prem njima. Zbog istog nivoa svjesnosti takva stvorenja se svojom voljom ne miješaju u naš izbor, stoga se neće manifestovati nasilno kako bi čovječanstvu dokazali da oni postoje kao takvi. Pokazat' će se onima koji to traže svojom voljom. Ljubo je tražio, da l' svjesno ili nesvjesno, i doživio je 'svjetlosna bića' (stvorenja) onakvim kakvim ih je percipirao i sebi predstavio. Ipak, predstavu nije mogao načiniti bez informacija. Informacije o 'svjetlosnim bićima', a na račun kojih je Ljubo stvorio svoju predstavu o njima, dolaze od nečega što postoji izvan Ljubine predstave, dolazi iz drugačijeg nivoa razuma, iz drugačije dimenzije. 'Svjetlosna bića' su stvorenja kao i ljudi ali ne postoje na istom nivou razuma, ne u istoj dimenziji s ljudima. Svako drugo stvorenje unutar univerzuma koje se prema njima otvori može da se i priključi na njihovu frekvenciju i s tim da ih percipira. Tako i sa nama ljudima; svako ko se priključi na našu frekvenciju stupa u kontakt sa nama, od informacija koje dobija od nas može da stvori i svoju percepciju 'nas' iz koje će za sebe projekotovati i sopstvenu predstavu nas-ljudi. Percepcija je osnov svake predstave.

Vidiš, to što je Ljubo vidio kao 'svjetlosna bića' jesu slike u Ljubinoj predstavi ali te slike takođe svjedoče, bar Ljubi (a i svima koji se otvore prema njima i priključe se na njihovu frekvencju) da ta stvorenja postoje. To što tebi nisu vidljiva, to je znak da nisi otvoren ka toj dimenziji i da stoga nemaš informacije od kojih će tvoj intelekt da stvori percepciju i predstavu istih po toj percepciji. Za tebe 'svjetlosna bića' jednostavno ne postoje.
 
Prelaz u budno stanje je bio kao da nijesam ni spavao.

To ti je samo potvrda koliko se ova realnost u kojoj se kontinuirano susrećemo uistinu ne razlikuje od sna. I jedna i druga realnost su snovi, jedan san je san kontiniuma tjelesnog iskustva a drugi kratki nepovezani kratki kontinium unuatar cjelovitog kontiniuma tjelesnog iskustva. Svaki san za sebe je totalno uvjerljiv dok se ne probudimo u drugom.
Taj tvoj mehanizam buđenja si sam za sebe stvorio i Dragostein je ovaj put djelimično u pravu jer strah koristiš kao budilnik. Upravo ga koristiš onako kako je strah i namijenjen da bude: budilnik, uvijek budulnik koji te iz nižih nivoa svjesnosti budi i uzdiže ka višoj svjesnosti. Strahom projektuješ snove u kojima ne želiš da ostaneš, iz kojih znaš da ćeš iz njih veoma brzo pobjeći u druge snove, u kontinium 'budne realnosti'. S tim si regulisao svoje probleme koji se javljaju u kontiniumu tijela koje 'spava'. Na taj način kontrolišeš minimalne funkcije tijela koje spava dok je tvoja pažnja usmjerena u stvaranje tjelesne svjesnosti sna. U ranijim godinama sam imao slična iskustva. Od prosvjetljenja više ih nemam.

Jednom sam imao fantastičan doživljaj. Naime, sanjao sam da sam u tijelu koje leži na leđima u mom krevetu i da tek otvaram oči iz sna i gledam zid s moje lijeve strane. Vidim zid, vidim vrata moje sobe, upaljeno svjetlo. Sve mi je bilo kristalno jasno i ko sam i gdje sam. San je bio tako stvaran da je izgledao kao java a onda mi se pažnja usmjerila ka plafonu. I dok je pažnja prelazila sa zida ka plafonu odjednom sam izgubio značenje svega što vidim, u što gledam. Ustvari uopšte nisam imao nikakvu memoriju, nikavo znanje o bilo kakvoj realnosti do znanje da postojim, da u 'nešto' "gledam". Sva memorija je bila izbrisana u trenu.
"Gledao" sam tako i nisam znao šta je šta. Nisam mogao dati značenje viđenim stvarima, stoga ih nisam mogao poimati i dati im imena i svrhu. Ništa o njima nisam znao.
Gledao sam opet u onaj isti 'zid' za koji nisam znao da je zid niti šta već jeste, u to 'nešto' što je do trena ranije imalo i značenje i svrhu i smisao, i imalo svoju materijalnost. Vidio sam ga ali nisam znao šta vidim. Vidio sam detalje ali ih nisam mogao povezati u cjelinu. Pogled mi je prelazio preko 'sobe', tačnije preko slike bez značenja, ali nisam znao da je to soba, znao sam samo da je to 'nešto' u što gledam ali nisam mogao odrediti šta je to što vidim. Slike su bile kristalno jasne ali im je nedostajalo značenje. Nisam znao ko sam niti šta sam niti pak kako sam. Soba nije bila soba, mada je bila ista kao i trenu prije toga, sve je bilo tu ali ništa nije imalo značenje. Onda mi se pažnja našla na prstima nogu, pa preko stopala na koljenima, pa sam vidio ruke... ali još uvijek nisam znao šta je sve to. Onda, kao munja iz vedra neba, shvatih da vidim prst, i znadoh da je to prst na ruci, na mojoj ruci, a onda se pažnja astronomskom brzinom pomjeri preko svih stvari i dade im značenje, smisao i svrhu. Vrata su odjednom postala 'vrata' a ja se totalno uselih u tijelo druge realnosti. Bio sam budan. Sve je bilo skoro isto kao i u prethodnom tijelu sna mada sam tačno znao da postoji bar jedan stepen različitosti. Taj stepen različitosti jeste dovoljan razlog da postojim u dva različita tijela odjednom.

Ne, to nije bio slučajni doživljaj. To je bilo jedno od mnoštva iskustava kojima je Biće sebi (u tjelesnim svjesnostima a kroz 'moje ja' kao subjekat) dokazivalo kako funkcioniše volja i pažnja, kako funkcioniše poimanje i memorija, kako se ono voljom i pažnjom poistovjećuje sa realnostima i ostvaruje Svjesnost-o-postajućem-sebi u svakoj od njih. Bila je to kristalno jasna demonstracija prelaska volje i pažnje iz jedne u drugu realnost kroz portal zaborava. U drugim riječima, ja postojim u mnoštvu različitih realnosti, u mnogim različitim tijelima koja imaju istu osnovu ali služe manifestaciji različitih mogućnosti koje se stvaraju u mom pod-svjesnom razumu. Pod-svjesni razum je zajednički svim mojim tijelima ali svjesni dio razuma je specifičan svakom projektovanom tijelu i njim Biće osvješćava realnost svakog tjelesnog iskustva ponaosob zaboravljajući sve ostale. Tako i u 'snu' sna. U snu Biće stvara nova tijela za svako iskustvo koje se odvaja od kontiniuma budne realnosti. Biće čak može sanjati i da umire ali nikada neće usanjati da je mrtvo. Možemo sanjati i svoje mrtvo tijelo ali mi ne možemo biti mrtvi, ne možemo biti mrtvi jer 'MI' jesmo sam Život. Mi jesmo postojanje-apsolut.
 
Poslednja izmena:
Postoji određeni stepen slobode izbora. Ti, kao i ja, imamo slobodu da biramo svoju realnost, bilo da je biramo svjesno ili pak nesvjesno, nužno. Nivo svjesnosti tih 'svjetlosnih bića' je znatno viši od nivoa čovjekove svjesnosti te stoga i dopuštaju čovjeku da izabere kada će se i da li će se uopšte otvoriti prem njima. Zbog istog nivoa svjesnosti takva stvorenja se svojom voljom ne miješaju u naš izbor, stoga se neće manifestovati nasilno kako bi čovječanstvu dokazali da oni postoje kao takvi. Pokazat' će se onima koji to traže svojom voljom. Ljubo je tražio, da l' svjesno ili nesvjesno, i doživio je 'svjetlosna bića' (stvorenja) onakvim kakvim ih je percipirao i sebi predstavio. Ipak, predstavu nije mogao načiniti bez informacija. Informacije o 'svjetlosnim bićima', a na račun kojih je Ljubo stvorio svoju predstavu o njima, dolaze od nečega što postoji izvan Ljubine predstave, dolazi iz drugačijeg nivoa razuma, iz drugačije dimenzije. 'Svjetlosna bića' su stvorenja kao i ljudi ali ne postoje na istom nivou razuma, ne u istoj dimenziji s ljudima. Svako drugo stvorenje unutar univerzuma koje se prema njima otvori može da se i priključi na njihovu frekvenciju i s tim da ih percipira. Tako i sa nama ljudima; svako ko se priključi na našu frekvenciju stupa u kontakt sa nama, od informacija koje dobija od nas može da stvori i svoju percepciju 'nas' iz koje će za sebe projekotovati i sopstvenu predstavu nas-ljudi. Percepcija je osnov svake predstave.

Vidiš, to što je Ljubo vidio kao 'svjetlosna bića' jesu slike u Ljubinoj predstavi ali te slike takođe svjedoče, bar Ljubi (a i svima koji se otvore prema njima i priključe se na njihovu frekvencju) da ta stvorenja postoje. To što tebi nisu vidljiva, to je znak da nisi otvoren ka toj dimenziji i da stoga nemaš informacije od kojih će tvoj intelekt da stvori percepciju i predstavu istih po toj percepciji. Za tebe 'svjetlosna bića' jednostavno ne postoje.

У реду. Ја не могу да их видим, како ти кажеш. Међутим. ти и Љубо можете да их видите, за не? А ваљда од седам милијарди људи на Земљи, осим вас двојице може да их види још неко?

Па зашто онда, као што рекох, не организујете конференцију за штампу, где ће се поред вас појавити једно светлосно биће.

Ја и још многи нећемо то биће да видимо, али видеће га многи други слични вама... и ето вама мноштво следбеника који ће вам помоћи у даљем ширењу ваше поруке.

Немој ми само рећи да светлосна бића само вас двојица на свету можете видети.

У чему је онда проблем? Шта вас спречава да ето одмах сутра организујете такву конфернцију за штампу уместо што ћете сутра оепт паламудити овде на форуму где вас нико не зарезује два посто?
 
E ne može! Njih dvojica,a možda im se i Rista pridruži,imaju ekskluzivnu misiju!
U svemu tome je simptomatićno što je Ljubo zadržao diskreciono pravo da sudi tim svetlećim "bogovima"...
Kako ja da s ugradim u taj biznis?
Gde je tu moj deo?! M?

- - - - - - - - - -

Mada moj nepogrešiv čifutski nos tu nije nanjušio nešto profitabilno...Msm-truba poso...:manikir:
 
У реду. Ја не могу да их видим, како ти кажеш. Међутим. ти и Љубо можете да их видите, за не? А ваљда од седам милијарди људи на Земљи, осим вас двојице може да их види још неко?

Па зашто онда, као што рекох, не организујете конференцију за штампу, где ће се поред вас појавити једно светлосно биће.

Ја и још многи нећемо то биће да видимо, али видеће га многи други слични вама... и ето вама мноштво следбеника који ће вам помоћи у даљем ширењу ваше поруке.

Немој ми само рећи да светлосна бића само вас двојица на свету можете видети.

У чему је онда проблем? Шта вас спречава да ето одмах сутра организујете такву конфернцију за штампу уместо што ћете сутра оепт паламудити овде на форуму где вас нико не зарезује два посто?



Ne, kao po običaju nisi dobro pročitao šta sam pisao. Ja nisam rekao da ja vidim 'svjetlosna bića', mene ne zaimaju toliko dimenzije koliko apsolut. Ja rekoh da ih je Ljubo vidio, tj. sebi predstavio na račun opaženog.
Vidiš, ja, za razliku od tebe, ne sumnjam u to što je Ljubo doživio, jer i sam jesam doživio ne baš isto ali u principu slično.
A pošto ti i mnoštvo drugih ljudi (u principu isto Biće iz različitih pozicija) niste imali takva iskustva šta bi bila poenta da vam se takva 'bića' (stvorenja) i predstave? Vi ih i tada ne biste moglu vidjeti.
Zašto?
Zato što se ona ne pojavljuju u trećoj dimenziji, ona postoje na sopstvenom nivou a mi koji ih želimo doseći moramo svoj razum otvoriti prema njihovom i priključiti se na njihovu frekvenciju, na frekvenciju njihove dimenzije.
Nije Ljubo jedini koji je imao takvo iskustvo, niti sam jedini koji sam doživio sebe-apsolutom. Mnogi jesu, možda ne tako mnogi u ovom trenu, ali bar mnogi kroz 'istoriju čovječanstva'. Tragovi njihovih iskustava su ostavljeni u njihovim spisima. Naravno, te tragove ti ne možeš osvjedočiti kao istinite, ali ja mogu, mogu svi oni koji su doživjeli isto što i ja.
 
Ne, kao po običaju nisi dobro pročitao šta sam pisao. Ja nisam rekao da ja vidim 'svjetlosna bića', mene ne zaimaju toliko dimenzije koliko apsolut. Ja rekoh da ih je Ljubo vidio, tj. sebi predstavio na račun opaženog.
Vidiš, ja, za razliku od tebe, ne sumnjam u to što je Ljubo doživio, jer i sam jesam doživio ne baš isto ali u principu slično.
A pošto ti i mnoštvo drugih ljudi (u principu isto Biće iz različitih pozicija) niste imali takva iskustva šta bi bila poenta da vam se takva 'bića' (stvorenja) i predstave? Vi ih i tada ne biste moglu vidjeti.
Zašto?
Zato što se ona ne pojavljuju u trećoj dimenziji, ona postoje na sopstvenom nivou a mi koji ih želimo doseći moramo svoj razum otvoriti prema njihovom i priključiti se na njihovu frekvenciju, na frekvenciju njihove dimenzije.
Nije Ljubo jedini koji je imao takvo iskustvo, niti sam jedini koji sam doživio sebe-apsolutom. Mnogi jesu, možda ne tako mnogi u ovom trenu, ali bar mnogi kroz 'istoriju čovječanstva'. Tragovi njihovih iskustava su ostavljeni u njihovim spisima. Naravno, te tragove ti ne možeš osvjedočiti kao istinite, ali ja mogu, mogu svi oni koji su doživjeli isto što i ja.

У реду. Пошто, осим вас двојице, светлосна бића нико други не може видети, ипак сам нашао решење шта можете урадити.

Као што можемо видети из овог Љубиног поста и снимка, светлосна бића види камера!

Evo, otprilike ovako kao što se vidi na ovom snimku jednog od "svetlosnih bića" koje nema materijalno telo. Njegovo telo je samo elektromagnetn polje koje, menjajući svoju talasnu dužinu može bez problema da postane vidljivo i pojavi se u ovom našem zemaljskom mateijalnom svetu, tako što bez problema uđe kroz zid u neku prostoriju ili na isti način, mennjanjem talasne dužine, ponovo postane nevidlivo i izgubi se iz vidnog polja kamere i ponovo kroz zid izađe iz prostorije.


А ако нисте знали, на конференцији за штампу постоје камере. Самим тим, нема везе што ја и многи други светлосна бића нећемо видети на конференцији, видећемо их на снимку?

Дакле? У чему је сада ваше оправдање?
 


Hajde, gledaj 'TV Srbiju' ili koju već (?) a da ne podesiš frekvenciju svog prijemnika na talasnu dužinu predajnika.
Kada podesiš talasnu dužinu svog prijemnika sa talasnom dužinom predajnika jedino tad si 'otvoren' prema tom predajniku i jedino tako otvoren možeš prihvatiti informacije koje taj predajnik emituje. Drugačije nikako.
Tako i naš razum. Naš razum je primo-prijemnik kojeg moramo podesiti na frekvenciju primo-predajnika viših ili nižih dimenzija...


Može i ovako: Hajde priključi se na internet bez komjutera ili telefona, ili recimo i da imaš kompjuter i telefon a nemaš internet kako ćeš stupiti u vezu sa ostatkom svijeta koji je 'na mreži'?
Ako nisi priključen na internet nisi 'otvoren' prema svijetu, za tebe 'svijet na mreži' ne postoji.
Moraš da se priključiš.
Drugačije ne može.

Tako i sa dimenzijama izvan ove... moraš da se priključiš 'na mrežu', a da bi pronašao određenu pojavu na cjelovitoj mreži moraš da znaš i specifičnu frekvenciju te pojave.
Sa Bogom je drugačije. Nema frekvencija, nema dimenzija. Da bi se sjedinio s Bogom moraš da odbaciš Um.
 
А ако нисте знали, на конференцији за штампу постоје камере. Самим тим, нема везе што ја и многи други светлосна бића нећемо видети на конференцији, видећемо их на снимку?

Дакле? У чему је сада ваше оправдање?

'Kamera' je, dragi 'filozofe', samo predmet u tvojoj predstavi.
Kamera ne može da vidi ono što ti možeš projektovati u svom razumu.
Kamera vidi ono što ti percipiraš da kamera vidi.
Kamera ne vidi ništa što je izvan treće dimenzije, dakle vidi sve ono što i ti u trećoj dimenziji vidiš svojim očima ali je razlika da to što je kamerom zabilježeno možeš da zaustaviš, da uvećaš i da analiziraš. Međutim, sve je to u domenu bilježenja slika uzetih iz treće dimenzije, dakle nije čak niti treća dimenzija već je to iluzija treće dimenzije u dvodimenzionalnoj slici kamere.
Kad si tako pametan, hajde još banalnije, zaviri kamerom u svoju Svjesnost, ili u svoju Svest kako bi ti to rekao.
Tvrdiš da predstava svijeta postoji samo u tvojoj Svesti, pa hajde uđi kamerom u svoju 'Svest' i snimi za nas šta je u tvojoj Svesti pa nam to postavi na youtube.

Rekoh ti već da tvoja Svjesnost čovjeka operiše čulima treće dimenzije te stoga ne postoji način da čulima treće dimenzije za sebe predstaviš stvorenje pete, šeste, sedme ili bilo koje više od treće dimenzije.
To bi isto bilo kao da od tačke u ravni zahtijevaš da ti napravi 'video snimak' olovke kojom je tačka iscrtana.

Dakle, kada tvoj razum nije otvoren prema višoj dimenziji, ne postoji način niti bilo kakva kamera kojom možeš snimiti i stoga predstaviti realnost više dimenzije u bilo kojoj od nje nižoj. To bi bilo isto kao kad bi tražio da u jednu sobu kuće (sa mnogo soba) uneseš tu cijelu kuću.
Jedini način da zaista doživiš realnost stvorenja iz više dimenzije jeste da svoj razum otvoriš, da srušiš zidove koji te limitiraju, i da svoju svjesnost uzdigneš na nivo te više dimenzije. Čak ni tad, povratkom u ovu dimenziju, nećeš stvoriti projekciju te više dimenzije već ćeš opet čulima treće dimenzije kojima raspolažeš stvoriti trodimenzionalnu predstavu percipiranih informacija te više dimenzije. Da bi doživio univerzum moraš i razum i svoju Svjesnost da žrtvuješ i da ih predaš Umu Univerzuma. Jedino tako možeš postati jedan sa univerzumom. Tad više nisi čovjek niti možeš snimati bilo kakve video snimke pošto je kamera samo dio trodimenzionalne realnosti. Iz nje kameru ne možeš iznijeti u petu, šestu, sedmu.... dimenziju a kamoli u um univerzuma ili pak u sam apsolut.
 
Poslednja izmena:
Dimenzija je u tvom razumu a tvoja Svjesnost (za tebe Svest) je cjeloviti odraz duše (namjere za samorealizacijom), razuma (dimenzije/projektora) i tijela (objekata tvoje subjektivne predstave) u tvojoj pažnji.
Kamera, kao predmet, postoji samo kao projekcija tvoje percepcije, dakle postoji samo kao predstava 'objekta' u tvojoj Svjesosti, dake u Svjesnosti tebe-subjekta.
 
Događao mi se san u snu, a trebalo je da se probudim. E to su bile muke! Nešto poput Simovih muka kad nije mogao ni na koji način znati šta su prestave u koje gleda u snu.
 
OZIMAN:

Зашто онда лепо не организујеш конференцију за штампу где ће се поред тебе појавити једно светлосно биће.

Zašto da se pojavi.... da bi ti mogao da mu staviš soli na rep?

A i kad bi se pojavilo, šta bi ljudi mogli da imaju od toga, kad je Šopenhauer rekao da izvan subjekta nikakvi objekti ne postoje, već da postoji samo Šopenhauer i Oziman i "njihova predstava sveta".

Nema svetlosnih bića, Ozimane, ja sam ih izmislio, da bi Zakonu postojanja dao više značenje, a sebe prikazao mesijom.

Nadam se da si zadovoljan odgovorom. Ja svakome na ovom forumu mogu da dam odgovor kakav očekuje, pa i tebi. A to što je kamera zabeležila, zaboravi. To nije nikakvo "svetlosno biće", već "svetlosni fenomen". Običan "elektricitet".

Drži se ti onoga "svet je moja predstava"... to je tvoj nivo. Uostalom, to je i moj nivo jer to "svet je moja predstava" ti je nešto slično onom mome "JA+7". JA pomoću mojih "7" stvaram moju "predstavu sveta". Pa su možda greškom u nju odnekud upala i "svetlosna bića". A ako ne znaš šta znači ovo "7", to su obične bukove daske". Pa razlog što u tvojoj i Šopenhauerovoj "predstavi sveta" nema "svetlosnih bića", može da bude da vama dvojici fali neka dasaka u glavi.
 
Poslednja izmena:
Ја и још многи нећемо то биће да видимо, али видеће га многи други слични вама... и ето вама мноштво следбеника који ће вам помоћи у даљем ширењу ваше поруке.

Da imaš dovoljno širine, sagledao bi šta si zaista napisao, shvatio bi tad da bilo ko koji ima sposobnost i moć da vidi ta 'svetlosna bića' ne treba niti Ljubu niti mene da mu ih predstvaljamo ni na kakvim konferencijama... oni su i sami u direktnom kontaktu, oni su i sami namijenjeni da budu vođe (tako isto, svako ko zna Boga, zna ga u sebi te taj neko ko zna ne može biti sledbenik nikakve religije niti škole koja će mu prodavati znanja. Svaki onaj koji zna Boga u sebi pokazuje da Boga zna svojim ponašanjem, svojim načelima, svojim odnosom prema pripodi i drugima u njoj).

Meni niti takvima kao meni ne trebaju sledbenici. Ti... ti si sledbenik Šopenhauera, stoga si (sudeći po svom odnosu sa Šopenhauerovim izlaganjima) umislio da i svima drugima (kao i tebi) treba 'vječni vođa'.
Vođa ima svoju svrhu ali ne na način na koji to ti shvataš. Njegovo vođstvo treba da bude samo do trena dok se njegova ideja, njegov postavljeni zadatak ne ostvari a onda se on povlači iz vođstva a vođa postaje neko drugi koji ima novu validnu ideju. Svi ostali koji žele da se uključe u realizaciju tih ideja bilo kojeg vođe NISU njihovi sledbenici već pomagači, oni koji sebe daju da bi se ideja najbrže i najefikasnije manifestovala u svom najvišem potencijalu. To još nije svjesno izabrana realnost ljudske vrste. Stoga i ne očekujem od tebe da to shvatiš.



У чему је онда проблем? Шта вас спречава да ето одмах сутра организујете такву конфернцију за штампу уместо што ћете сутра оепт паламудити овде на форуму где вас нико не зарезује два посто?

"уместо што ћете сутра оепт паламудити овде на форуму где вас нико не зарезује два посто"... pravi filozofski-"akademski" pristup nema šta. To je put prosvetitelja.

Opet moram da ti prosvijetlim termine koje koristiš: kad kažeš "niko" onda si sveobuhvatan u isključivosti.
Ali to nije čudo za tebe, jer si u jednom od gornjih komentara takođe rekao kako je "svako utuvio sebi u glavu nešto"... opet bivajući totalno inkluzivan, a pri tom isključujućij sebe, ne znajući da sebe s tim automatski uključuješ, što znači da si i ti sebi nešto utuvio u glavu. Za tvoj status "filozofa" bilo bi zdravije da se ne javljaš sa takvim glupostima, jer pokazuješ svoju skučenost, limite, nemoć.
Kad kažeš 'niko', to je samo iluzija u tvojoj glavi a totalna isključivost tog 'niko' dolazi iz tvoje uobrazilje koja predstavlja tvoj totalno inkluzivni pristup i to opet s tvog nivoa (ne)shvatanja toga što govoriš i ništa drugo.
 
Poslednja izmena:
Zivot poseduje energiju koju trosimo dok je imamo,

kada ostanemo bez te energije nastupa smrt.

Znamo, jer se nalazi u ovom svetu,

da tu energiju nije moguce poneti sa sobom iza smrti, a

u zavisnosti u sta je pretvorimo ona ce to ostati u ovom svetu.

Ova energija zavisi od inspiracije i moze se uvecati ili umanjiti,

Smrt je samo prelazak u drugi svet.
 
Da imaš dovoljno širine, sagledao bi šta si zaista napisao, shvatio bi tad da bilo ko koji ima sposobnost i moć da vidi ta 'svetlosna bića' ne treba niti Ljubu niti mene da mu ih predstvaljamo ni na kakvim konferencijama... oni su i sami u direktnom kontaktu, oni su i sami namijenjeni da budu vođe (tako isto, svako ko zna Boga, zna ga u sebi te taj neko ko zna ne može biti sledbenik nikakve religije niti škole koja će mu prodavati znanja. Svaki onaj koji zna Boga u sebi pokazuje da Boga zna svojim ponašanjem, svojim načelima, svojim odnosom prema pripodi i drugima u njoj).

По вашој причи. По причи Љубе, светлосна бића могу да виде сви. Што значи да то није резервисано само за вас одабарне узвишене вође, него и за све остале.

Ево, ја на овом снимку који је поставио Љубо видим то ваше "светлосно биће". А мислим да а га на овом снимку виде и сви остали.


Evo, otprilike ovako kao što se vidi na ovom snimku jednog od "svetlosnih bića" koje nema materijalno telo. Njegovo telo je samo elektromagnetn polje koje, menjajući svoju talasnu dužinu može bez problema da postane vidljivo i pojavi se u ovom našem zemaljskom mateijalnom svetu, tako što bez problema uđe kroz zid u neku prostoriju ili na isti način, mennjanjem talasne dužine, ponovo postane nevidlivo i izgubi se iz vidnog polja kamere i ponovo kroz zid izađe iz prostorije.


Дакле, пустимо вас просветљене одабране месије. Направите конференцију за штампу за нас остале. Јер је јасно да сви могу видети светлосно биће на снимку.
Тако нешто би несумњиво привукло светску пажњу. Пажњу милијарди људи. Шта више, тако нешто био би највећи догађај у људској историји без преседана, јер говоримо о сусрету треће врсте. О ванземаљској интелигенцији у изравном контакту са људима. Оно што се вековима тражило као доказ. А то ви нудите свету.

Дакле, уместо паламуђења по форуму о светлосним бићима пружите свету конкретан приказ једног светлосног бића.

У чему је препрека? Религијске институције пред таквим питањима оправдавају се аргументима вере. Наиме, бог, анђели итд желе да тестирају људску веру и зато се не показују.

Међутим, ви не нудите веру. Ето, Љуба нуду проверљиву науку! И у чему је препрека да се светлосно биће као аутор те науке појави поред вас као на овом снимку?

Какво је ваше оправдање? Зашто ћете сутра и даље паламудити овде по форуму уместо да се на начин који сам описао објавите свету?
 
По вашој причи. По причи Љубе, светлосна бића могу да виде сви. Што значи да то није резервисано само за вас одабарне узвишене вође, него и за све остале.

Ево, ја на овом снимку који је поставио Љубо видим то ваше "светлосно биће". А мислим да а га на овом снимку виде и сви остали.




Дакле, пустимо вас просветљене одабране месије. Направите конференцију за штампу за нас остале. Јер је јасно да сви могу видети светлосно биће на снимку.
Тако нешто би несумњиво привукло светску пажњу. Пажњу милијарди људи. Шта више, тако нешто био би највећи догађај у људској историји без преседана, јер говоримо о сусрету треће врсте. О ванземаљској интелигенцији у изравном контакту са људима. Оно што се вековима тражило као доказ. А то ви нудите свету.

Дакле, уместо паламуђења по форуму о светлосним бићима пружите свету конкретан приказ једног светлосног бића.

У чему је препрека? Религијске институције пред таквим питањима оправдавају се аргументима вере. Наиме, бог, анђели итд желе да тестирају људску веру и зато се не показују.

Међутим, ви не нудите веру. Ето, Љуба нуду проверљиву науку! И у чему је препрека да се светлосно биће као аутор те науке појави поред вас као на овом снимку?

Какво је ваше оправдање? Зашто ћете сутра и даље паламудити овде по форуму уместо да се на начин који сам описао објавите свету?

To je Ljubina tvrdnja da je baš to što je predstavljeno na videu 'svjetlosno biće'. Gdje si vidio da sam ja to tvrdio???
Jesi li ti pročitao šta sam ja pisao o 'svjetlosnim bićima' o kameri i tvom glupom pitanju?
Prvo, ja nigdje nisam pisao da mi je izvor informacija nekakvo 'svjetlosno biće' već sam rekao da nemam razlog da sumnjam da je Ljubo doživio takvo iskustvo. Ne sumnjam jer čovjek kaže da jeste i iznosi i detalje. To uopšte ne mijenja moju realnost. Znam da postoji mnoštvo različitih izraza istog Bića-apsoluta, te stoga zašto bi bilo tako nemoguće da postoji 'svjetlosno biće'???

A ti, pošto ti imaš izrazito skučen fokus (na Šopenhauera), nemaš dovoljnu širinu intelekta da vidiš šta sam i o čemu pisao iako je to sve tu ispred tebe.
Umjesto toga pokušavaš svojim krajnjim naporima da me navedeš da napišem nešto što bi tebi odgovaralo da načiniš 'predstavu' o tome kako ja nemam pojma... hahahaha
Nemaš ti taj kapacitet.
Proziran si. Nisi iskren u svojim namjerama. Upravljen si sujetom.

- - - - - - - - - -

Evo ti i i moj komentar koji nisi umio da pročitaš kako je napisan (probaj opet):


'Kamera' je, dragi 'filozofe', samo predmet u tvojoj predstavi.
Kamera ne može da vidi ono što ti možeš projektovati u svom razumu.
Kamera vidi ono što ti percipiraš da kamera vidi.
Kamera ne vidi ništa što je izvan treće dimenzije, dakle vidi sve ono što i ti u trećoj dimenziji vidiš svojim očima ali je razlika da to što je kamerom zabilježeno možeš da zaustaviš, da uvećaš i da analiziraš. Međutim, sve je to u domenu bilježenja slika uzetih iz treće dimenzije, dakle nije čak niti treća dimenzija već je to iluzija treće dimenzije u dvodimenzionalnoj slici kamere.
Kad si tako pametan, hajde još banalnije, zaviri kamerom u svoju Svjesnost, ili u svoju Svest kako bi ti to rekao.
Tvrdiš da predstava svijeta postoji samo u tvojoj Svesti, pa hajde uđi kamerom u svoju 'Svest' i snimi za nas šta je u tvojoj Svesti pa nam to postavi na youtube.


Rekoh ti već da tvoja Svjesnost čovjeka operiše čulima treće dimenzije te stoga ne postoji način da čulima treće dimenzije za sebe predstaviš stvorenje pete, šeste, sedme ili bilo koje više od treće dimenzije.
To bi isto bilo kao da od tačke u ravni zahtijevaš da ti napravi 'video snimak' olovke kojom je tačka iscrtana.


Dakle, kada tvoj razum nije otvoren prema višoj dimenziji, ne postoji način niti bilo kakva kamera kojom možeš snimiti i stoga predstaviti realnost više dimenzije u bilo kojoj od nje nižoj. To bi bilo isto kao kad bi tražio da u jednu sobu kuće (sa mnogo soba) uneseš tu cijelu kuću.

Jedini način da zaista doživiš realnost stvorenja iz više dimenzije jeste da svoj razum otvoriš, da srušiš zidove koji te limitiraju, i da svoju svjesnost uzdigneš na nivo te više dimenzije. Čak ni tad, povratkom u ovu dimenziju, nećeš stvoriti projekciju te više dimenzije već ćeš opet čulima treće dimenzije kojima raspolažeš stvoriti trodimenzionalnu predstavu percipiranih informacija te više dimenzije. Da bi doživio univerzum moraš i razum i svoju Svjesnost da žrtvuješ i da ih predaš Umu Univerzuma. Jedino tako možeš postati jedan sa univerzumom. Tad više nisi čovjek niti možeš snimati bilo kakve video snimke pošto je kamera samo dio trodimenzionalne realnosti. Iz nje kameru ne možeš iznijeti u petu, šestu, sedmu.... dimenziju a kamoli u um univerzuma ili pak u sam apsolut.
 
Poslednja izmena:
Sasvim druga stvar i drugo pitanje je kakav oblik i kvalitet života čoveka bude kad njegovo telo umre i raspadne se? Moje iskustvo u vezi toga, koje sam stekao prirlikom mojih mnogobrojnih svesnih "izlazaka iz tela", mi govori da se tom prilikom ništa mnogo ne menja. Čovek je svestan sebe i svoje okoline gotovo isto kao i kad ima telo. Može da vidi i oseća materijalni svet i druga bića oko sebe gotovo isto kao i pomoću tela i telesnih čula. Čak mu se otvaraju druge životne mogućnosti koje sa telom nije imao. Na primer, može da susreće svoje umrle rođake i prijatelje i sa njima razgovara. Može bez problema da prolazi kroz zidove. Može da leti i posmatra predele ispod sebe iz ptičije perspetive. Evo, otprilike ovako kao što se vidi na ovom snimku jednog od "svetlosnih bića" koje nema materijalno telo. Njegovo telo je samo elektromagnetn polje koje, menjajući svoju talasnu dužinu može bez problema da postane vidljivo i pojavi se u ovom našem zemaljskom mateijalnom svetu, tako što bez problema uđe kroz zid u neku prostoriju ili na isti način, mennjanjem talasne dužine, ponovo postane nevidlivo i izgubi se iz vidnog polja kamere i ponovo kroz zid izađe iz prostorije.

Naravno da se ništa ne menja, ako uspeš da se vratiš. :)
Kad više ne budeš mogao da se vratiš, onda će nestati i svetlosna bića.

A to, što mrtvi mogu pričati sa mrtvima, i nije neka prednost smrti. Ni živi neće da pričaju sa živima... U tom smislu bi trebalo raditi na svesti. Dok si živ.
Posle, mrka kapa....
 

Back
Top