Skrivate li godine?

Unaprijed se ispricavam ako je tema vec bila...pretrazila sam forum nisam nasla nista slicno


dakle, interesira me skrivate li godine?

Da li ste se znale predstaviti kao starije...ili mladje....
Izbjegavate li odgovor na "koje si godiste" i zasto?
koliko cesto se susretnete sa temom "vase godine" dok ste sa nekim u razgovoru?
ma kakvi,,,zasto bih krila da vec godinama imam 27 :mrgreen:
 
Једном сам се нашалила са ђацима првацима, не размишљајући да је њима 100 највећи број. :)
Питали ме колико имам година, ја рекла 268, кад један мали каже:,,Јоој, још мало па 100! '' :zcepanje:
Од онда, кад ме ђаци питају колико имам година, кажем ,,Више од 20.''
Њима је и то много... :confused:
 
imam 38 godina i ne pada mi na pamet da ih krijem... najvechim pachenicama drzim one babe od 50 sto imaju cherke od 25 pa se tripuju da che botoksima, izgladnjivanjem ili skupim krpicama valjda biti neka konkurencija vlastitim cherkama... ja imam cherku od pet godina i kad budem imala 50 izgledachu ko dobro drzecha sportski nastrojena 50-togodisnjakinja... s obzirom na stil oblacenja koji nemam nameru da menjam, farmerke, patike, baletanke udobne majice i bele kosulje, mozda chu cak izgledati koju godinu mladja sto je i sad slucaj ali nema niti jednog razloga da skrivam svoje godine. zasto bih to cinila...
 
da,da...sve smo starije ali izledamo mladje :zcepanje:

Ја лепо рекох да не изгледам млађе.
Али је истина да сам са 22 носила костиме и све до рођења деце изгледала као тетка.
Но, ни сад нисам у тренду, не пратим моду, само сам приметила да се не облачим тако ,,озбиљно'' као кад сам била млађа. :sad2:
 
@banda :) (banda..ahahhahaha)

pa jel ti to smeta? jel bi htela drugacije da izgledas?

Не, наравно! Изгледам тачно онако како желим да изгледам. :)
(Али ми смета кад ме зову Банда, па би замолила да ми се ник пише тако како пише - Ванда :))
 
i ja pa nikad nisa nosila kostime
i nikad nisam obukla suknju dužine do kolena

kad malo razmislim, jakooooo retko toliko i da se ne sećam nosila sam kratku suknju.
Dugu samo leti.
Haljine leti

Uglavnom nosim farmerice i bluze (uglavnnom belei crne) kao i košulje (a naravno bele).
Odelo je vrhunac elegancije.

Ponekad mi se čini da nisam normalna što mi se ne ulazi u radnje tipa Mona, Nikolas, Mura - sve ih zovem tetkaste radnje, ko da sam ja cvetu mladosti:zper::zper:
 
osećam se i ja mlado (još me ništa starački ne boli) kažu i da delujem mlađe, ne krijem godine, ali se nešto preterano ne radujem rođendanima.

Lepo su rekli - život je kao rolna toalet papira - sve se brže odmotava što je bliža kraju
 
Ma ne krijem,uopste nije strasno imati ih 50.Doduse, kad cujem za neku tamo zenu da ima 50god.ja pomislim"u,matora.."a onda se setim da je to i moja brojka:mrgreen:Ali,starenje iznutra ide mnogo sporije nego spolja,verujem da ce to jednog dana postati po malo tuzno"dusa 'oce,a dupe cvokoce..":hahaha:
 
a jok, ja nisam... ponekad se osecam ko da mi je sto godina...:confused:
i stvarno mi je bzvz kad mi kazu da izgledam kao da imam 30... mislim, aj da se promashi 2/3 godine, al 7, mnogo je brate...:roll: previshe da bih poveravala da zaista tako misle...:neutral: uostalom, shto moram da izgledam mladja il starija kad ionako nikad nisam krila godine... ako mi dvadesete nisu smetale da gledam na zivot ozbiljnjije nego moje vrshnjakinje, shto bi mi tridesete ili chetrdesete smetale da ga zivim drugachije nego druge zene u ovim godinama... i tako...:p
 

Back
Top