Quantcast

Seks sa koleginicom (kolegom) sa posla

Poruka
16.117
kambodza:
..........kad bi one mogle da se istripuju kao mi,da je sve to dobar sex i neshto novo u nashim zivotima,sve to krene tako ali posle par nedelja primi se na tebe ,pa izlivi ljubomore pa razni tripovi i odlepog zezanja nastane pakao...................

Jbg jako je malo takvih zena koje ce tako da razmisljaju kao muskraci....
JBG Vi ipak imate "dve" glave a mi samo jednu...
Dve glave su bolje od jedne.... ;) :D

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.628
6ed7bd84.gif

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
oh kolega sta vam je to tako veliko u pantalonama???
Xoxoxo,pa ocete da vidite?
Ocu
Xoxoxoxo,upoznaj Mishu
Mogu da ga uzmem u ruke?
Naravno
Ox kolega,mmmm,bas je ukusan,treba li bi da upoznate moju Milevu,e ovo je Mileva
Ox,mileva,ovo je misha,ae sad cu da dodjem kod tebe da se bolje upoznamo
Ae udji na vrata
Evo ga
OXXXXXX OXXXXXXXO OOOOOOOOOOOOOOOOOOX

Poruka
4.603
kad bi one mogle da se istripuju kao mi,da je sve to dobar sex i neshto novo u nashim zivotima,sve to krene tako ali posle par nedelja primi se na tebe

Pa chekaj, najpre je s tobom radi sexa, a posle par nedelja se primi .. shta je tu chudno? Meni je chudnije to shto se mushkarac ne primi iako je ka-ra par nedelja, shto znachi da je i njemu dobro, pa je sasvim glupo to shto ne dopusti sebi da ga pukne emocija i da sa dotichnom osobom josh vishe uziva narednih par nedelja, mislim, chega se mushkarac boji? Opushtencija, brate, i bice svima lepshe.

Vuk_Novobeogradski

Zainteresovan član
Poruka
210
ja samo imam seks sa udatim koleginicama...nema glava da te boli...ja ne mogu da se primim na takvu a ni ona na mene i molim lepo...mada me radi griza savesti prema ribi onda..i josh neshto svaki put kad uletim u neku ozbiljniju vezu imam problema sa verovanjem zeni jer znam kako razmisljaju i shta rade..te slatke fine slatkorechive zene...*ja sam to radio sa njima* npr..sedi sa mnom u krevetu gola i prica decku ..evo dusho samo da popijem kafu sa Marijom i dolazim..volim te sreco... ta rechenica me proganja vec neko vreme ........ zhasu... gore ste od nas zene..ja bar moju ribu ako prevarim sutra cu se osecati kao ***** i ne verujem da cu to ikad vishe uraditi i bicu joj veran od tada a u suprotnom cu nastaviti to da radim i ostavicu ribu dok ribice to rade sa uzivanjem i furaju vezu dok ne izvuku maksimum i ne prorachunaju koja je pishica isplativija.. :)

kambodza

Elita
Poruka
15.726
Vesela_zena_beogradska:
Pa chekaj, najpre je s tobom radi sexa, a posle par nedelja se primi .. shta je tu chudno? Meni je chudnije to shto se mushkarac ne primi iako je ka-ra par nedelja, shto znachi da je i njemu dobro, pa je sasvim glupo to shto ne dopusti sebi da ga pukne emocija i da sa dotichnom osobom josh vishe uziva narednih par nedelja, mislim, chega se mushkarac boji? Opushtencija, brate, i bice svima lepshe.
......vidi ako je samo sex u pitanju emocije treba da rade samo dok je opshtenje i znojenje u pitanju,posle toga svako se vraca svome zivotu i dalje ste kolega i koleginica :grin: :grin: :grin: a ne ona ima frajera i htela bi da unese promene u svoj zivot pa se k.rese sa mnom a posle par nedelja bi kao da se zabavlja jer sam joj zanimljiviji od bivsheg ,koga je u medju vremenu shutnula :grin: :grin: :grin: ne ide to tako ;-)

Poruka
4.603
Nema tu pravila kako ce da ide .. obichno ide spontano i nigde ne pishe da zena koja udje sa mushkarcem u seks ne sme da se u njega zaljubi i pozeli vezu .. i obichno kad iz postojece veze ulazimo u seks sa drugim, ta veza debelo nije ono shto nas ispunjava i pitanje je dana kada ce se okonchati, osim ako ne postoji neki interes ... brak recimo .. mada i brakovi pucaju, zar ne? A u vezi emocija koje rade na prekidach .. tek ne znam shta da kazem .. dobro, emocije su shirok pojam, a ja konkretno mislim na zaljubljivanje kao posledicu par nedelja ka-ranja.

kambodza

Elita
Poruka
15.726
Vesela_zena_beogradska:
Pa to ti pricham (nekoliko postova iznad) ... ako ti je bio tako dobar seks, a pretpostavljam da ste imali i neku prichu, zatim, verovatno ti je bila i simpatichna - zashto se ti nisi primio? Shta tebe tu kochi?
........ne znam shto bi se primio,znao sam je od ranije,zezanje je bilo ok nije u mnogo stvari bila u mom fazonu,posle je nastupio sex kao nastavak zezanja(bar u mom razmishljanju) ne vidim zashto bih posle sex-a nastupilo neshto vishe kad sam pre njega vec razlucio da izmedju nas nishta ozbiljno ne moze da bude,valjda se ne zabavljamo sa svakim sa kojim se j.bemo... :grin: :grin: ne znam shta nisi shvatila...... ;-) ;-)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.