Savremeni muskarac

NevenaBGD:
Nisam videla temu a bilo bi ocigledno da je ima..na prvoj str nisam videla. Sta bi bio savremeni muskarac po vama. Da li senzitivan i nezan koji kuva i pere ves ili neko ko donosi kuci novac. Ne znam, pitam vas....ima li emancipacije muskaraca i u kom pravcu bi ona trebala da ide?

pozdrav

savremen ili moderan muskarac: ima dobar posao, oblaci se sportsko elegantno, zivi brzo, ima kucnu pomocnicu koja sprema kucu i rucak da bi imao vremena za devojku, tj. zenu. osecajan, uporan, emotivan, jak, zdrav u telu i duhu. vikendom ode do zoo vrta ili u prirodu.
(eto, opisah se :) :) :) )
 
chika_doktor:
savremeni muskrac...jel to onaj derpe:))))

Znaci jedino je uspeo da evoluirau pedera?? Pa to ne govori bas pozitivno o muskarcima? Postoji evolucija muskog roda? Ili kako je bilo 1890 tako da bude i sad?? Hm.....ono kao novi vek nove stvari okolo, tehnika nova saznanja na dohvat ruke....nista??
 
NevenaBGD:
Nisam videla temu a bilo bi ocigledno da je ima..na prvoj str nisam videla. Sta bi bio savremeni muskarac po vama. Da li senzitivan i nezan koji kuva i pere ves ili neko ko donosi kuci novac. Ne znam, pitam vas....ima li emancipacije muskaraca i u kom pravcu bi ona trebala da ide?
pozdrav
Stari ratnik u novom oklopu.
Spaja novo na oproban nacin i staro na alternativan nacin.
Bah to 'savremeno', ne znaci da je automatski dobro!
Polako! Ali ajde da vidimo.
Stari ratnik u novom oklopu, sa svezim setom misli, sa svezim setom ideja.

jastuk i muvalo su ti dali najbolje odgovore....

evo sada me podseti naslov mog posta na neku 'uljuljkanost' tog kao 'savremenog' muskarca.
Nije taj muskarac bio u postenom ratu, ne racunam ovo sranje kod nas, to je bilo izivljavanje, nije bio pravi covek na coveka rat, najcesce su nas ebali iz daljine.
Ali opet...
Dok oni, strani fichfirici uzivaju u svojim 'savremenim' bekamovskim foricama i briju nogice, pravi ljudi se kale u nesreci.
Kada je bio rat pre 60+ godina, i kada se ratovalo, pricam o tom 'postenom' ratu, pre nuklearki kada je bilo covek na coveka a ne jedno dugme vs kontinent ceo - e jbg to su bili ljudi. Prakticni, ljudi koji znaju da prezive i cene zivot.
Tesko je to nauciti ovako, u dosadi koju izaziva dug mir, dosadi koja te natera da nosis izblajhane farke i brijesh nogice....
umesto da koristimo mir da se unapredjujemo, mi idemo u kich i nepotrebnosti, najcesce.
 
nemam pojma... ja se kada vidim "savremenog" uvek setim onog crtanog... "bilo je zabavno... icji u korak sa vremenom"... valjda onaj koji se prilagodio novom vremenu... i pokazao se kao uspeshan u normama koje namecje savremeno drushtvo... ispunio je normu... normiran je... ili shta vecj... e sada... morali bi generalizovati kada govorimo o normama ... mozda o jus 4586 protokolu.... ali ni on nije prihvacjen od strane vecjine.... savremen bi trbalo da nosi prizvuk uspeshnog u vremenu koje je doshlo... uspeh je uvek lichna stvar...
shalu na stranu... ima li emacipacije kod mushkaaca... pa ima i onih koji su zadovoljni svojim uspesima i chiji uspesi zadovoljavaju druge... oni bi mogli da kazu da su savremeni... a o5 njihovi uspesi cje zablezeni kao uspesi i u vremenu koje dolaze, sve dok se norme ne promene... kljuchno je da niko nije normiran... jer ne postoje obaveze koje moramo ispuniti, niti postoji namena po kojoj bi morili da merimo uspeshnost nekog mushkarca... zene... pileta... pa dobro pileta vecj mozemo...dostiglo je 1,7 kila zive vage u roku od 3 nedelje... napredno je... ali da li na namenu tog pileta vreme igra ulogu... da li cje to pile i u budcjnosti biti savremeno, kada se norme pomere... teshko je recji... chudi su putevi vremena...
e sada... kljuchno pitanje jeste shta se ochekuje od savremenog mushkarca, tj. muchkarca... pa valjda da bude mushkarac...
iz ove formule mozemo da zakljuchimo da je odgovor = mushkarac...
 
ahm... poshto je ovo "savremen" mushkarac, a ne zenski qtak, u buducje naklonost izrazavajte sa "brate mili".... slatko je nekako rezervisano za "sestro slatka"... da i shto jes', jes'... nick mi je bash dobar... zato sam ga i izabrao... a birao sam i birao... :P...
qq livija... o'kleN ti tol'ko postova... pa, mogu ja i ovde da valjam meso... mogao bi i temu da ostavim... kad ima kafana, moze i mesara, jel....
chergarka, siguran sam da sam tebi najvishe nedostajo :)....
bicje da je doshlo do promena.. nema gos'n Milojka, otac je mod vidim...
greshan sam oche ... chatovo sam :)
 

Back
Top