Savremeni muskarac

Artinve:
ahm... poshto je ovo "savremen" mushkarac, a ne zenski qtak, u buducje naklonost izrazavajte sa "brate mili".... slatko je nekako rezervisano za "sestro slatka"... da i shto jes', jes'... nick mi je bash dobar... zato sam ga i izabrao... a birao sam i birao... :P...
qq livija... o'kleN ti tol'ko postova... pa, mogu ja i ovde da valjam meso... mogao bi i temu da ostavim... kad ima kafana, moze i mesara, jel....

:D....
....
....
....
....
bila sam vredna : )
 
gucci_novosadjanka:
e majke mi ja ne znam zasto se devojke bune sto su muskarci zalepljeni za fudbal ili nascar (i ja to obozavam)...................mislim sta ocekujete???????/
da sedne i slaze odecu po bojama sa vama??????

jesam li ti vetj rekao da se lozhim na tebe?...ko dabar na drvo...pregrizo bi te napola...il zubima il motornom testerom...ihihihi
 
gucci_novosadjanka:
DRUGO AUTO??????????????????????????????? DRUGI AUTO VALJDA
AUTO je u srpsko-hrvatskom jeziku imenica i muskog i srednjeg roda u zavisnosti od regiona. U bosanskim i hrvatskim regionima uglavnom je srednjeg roda - TO auto, ali to ti kao neko ko je savladao maternji jezik i sada uci strani, sigurno znas!
 
gucci_novosadjanka:
pod 1) Tebi se nikako nisam obracala 2) preferiram CIST srpski
Da li to znaci da ces i upisati kurs srpskog jezika? Da bi nesto preferirala treba dobrano to nesto da poznajes, sto se za tvoj srpski nikako ne bi moglo reci.

I jedna molba - kada sledeci put budes procitala neciji post i ucini ti se da je glup, veruj mi da je upravo suprotno, te na isti ne repliciraj! Ovo je bolje receno dobronameran savet, a ne molba!
 
Ma vi ste ludi spameri.

Ja nisam savremen muskarac jer se:
a) ne drogiram
b) ne pijem i ne idem po kafanama/kaficima kako bih se opijao i sutra ti pricao sa ponosom
c) ne nosim ono sto komsijin sin i onaj mesarev mali preko puta nose, pa eto pod pritiskom komsiluka, i onoga sto su obukli deen i bekam, pa se ne oblacim na taj odredjen nacin, koji izgleda da privlaci zenke niskog IQ-a
d) ne udaram u glavu slabije od sebe, a jace ne izbegavam i ne lizem im guzu
e) nisam totalno kvaran

Addendum: Poradicu na e) , a)
 
chika_doktor:
BB dokad tjesh biti pichkica? :)
Cekaj, zaboravio sam da ti dam odgovor.
Jebi se. :D
Silent Bob:
Ja i slabije i jace prvo udarim u jaja...
Bobe, ja sam jednom jednog tipa zveknuo laktom u jaja tako jako da je morao da ide kasnije na dve-tri operacije, i nimalo se ne ponosim tim jer je decko bio ok, barem tri puta bolji covek od mene. Otada nikoga nisam udario u jaja svom snagom i namerno.
 
Goddess of the far east:
Ok BB možda si baš zbog tih činjenica za nekog savremen muškarac.Muškarac može i da ima list na piši ako ima pravi stav i odnos prema životu.Za mene je savremeni muškarac spoj raznih vrednosti iz različitih epoha...
Onda se slazemo. Ja sam samo ogorceno govorio o onome sto prolazi danas. Oduvek sam bio izolovan od elitizma manjine, zato sto sam video kuda to moze da dovede, ali i na distanci od mase sam, zato sto sam video kakva zla je spremna da pocini u ime straha i nerazumevanja.
Tako da nikada zaista nisam pripadao nigde.
A to je jako tezak zivot.
Ne kukam, pricam ti pricu.
 
Breaking:
:lol:Bugugugu...beba se nalutila....puji paji mavoj maji da te tata od pozadi blaji.
Bobe, ja sam jednom jednog tipa zveknuo laktom u jaja tako jako da je morao da ide kasnije na dve-tri operacije, i nimalo se ne ponosim tim jer je decko bio ok, barem tri puta bolji covek od mene. Otada nikoga nisam udario u jaja svom snagom i namerno.
:lol:Wau......vrli poznavalac drevnh istochnjachkih veshtina...to nisu ruqe,to je smrtonosna mashina!:lol:
Prevshe TV-a,previshe TV-a.....to je pricha cela.
 
vanjusica:
Da li to znaci da ces i upisati kurs srpskog jezika? Da bi nesto preferirala treba dobrano to nesto da poznajes, sto se za tvoj srpski nikako ne bi moglo reci.

I jedna molba - kada sledeci put budes procitala neciji post i ucini ti se da je glup, veruj mi da je upravo suprotno, te na isti ne repliciraj! Ovo je bolje receno dobronameran savet, a ne molba!
E dobro ok samo ti mene malo zayebi(zaobidji) ovih dana!
 
Artinve:
nemam pojma... ja se kada vidim "savremenog" uvek setim onog crtanog... "bilo je zabavno... icji u korak sa vremenom"... valjda onaj koji se prilagodio novom vremenu... i pokazao se kao uspeshan u normama koje namecje savremeno drushtvo... ispunio je normu... normiran je... ili shta vecj... e sada... morali bi generalizovati kada govorimo o normama ... mozda o jus 4586 protokolu.... ali ni on nije prihvacjen od strane vecjine.... savremen bi trbalo da nosi prizvuk uspeshnog u vremenu koje je doshlo... uspeh je uvek lichna stvar...
shalu na stranu... ima li emacipacije kod mushkaaca... pa ima i onih koji su zadovoljni svojim uspesima i chiji uspesi zadovoljavaju druge... oni bi mogli da kazu da su savremeni... a o5 njihovi uspesi cje zablezeni kao uspesi i u vremenu koje dolaze, sve dok se norme ne promene... kljuchno je da niko nije normiran... jer ne postoje obaveze koje moramo ispuniti, niti postoji namena po kojoj bi morili da merimo uspeshnost nekog mushkarca... zene... pileta... pa dobro pileta vecj mozemo...dostiglo je 1,7 kila zive vage u roku od 3 nedelje... napredno je... ali da li na namenu tog pileta vreme igra ulogu... da li cje to pile i u budcjnosti biti savremeno, kada se norme pomere... teshko je recji... chudi su putevi vremena...
e sada... kljuchno pitanje jeste shta se ochekuje od savremenog mushkarca, tj. muchkarca... pa valjda da bude mushkarac...
iz ove formule mozemo da zakljuchimo da je odgovor = mushkarac...

Dobro svako vreme nosi svoje kodove ponasanja ali ja sam bas mislila da ce se naci predlozi na tu temu. Jel vreme prolazi a ljudi bi trebalo da evoluiraju (tako kazu jel) pa se pitam u sta je muskarac evoluirao? I bas to sta se ocekuje od tog savremenog muskarca danas.Ili vise sta on od sebe ocekuje! Eto reci mi ti sta od sebe samog ocekujes?
 
Breaking:
Ma vi ste ludi spameri.

Ja nisam savremen muskarac jer se:
a) ne drogiram
b) ne pijem i ne idem po kafanama/kaficima kako bih se opijao i sutra ti pricao sa ponosom
c) ne nosim ono sto komsijin sin i onaj mesarev mali preko puta nose, pa eto pod pritiskom komsiluka, i onoga sto su obukli deen i bekam, pa se ne oblacim na taj odredjen nacin, koji izgleda da privlaci zenke niskog IQ-a
d) ne udaram u glavu slabije od sebe, a jace ne izbegavam i ne lizem im guzu
e) nisam totalno kvaran

Addendum: Poradicu na e) , a)

Nije pitanje uopste normi koje neko drugi tebi namece kao sponzoruse i dizelasi ti smetaju da budes savremen! Oni su ocigledno po tebi anti-savremeni posto ne izlazis s njima i ne ponasas se kao oni. E pa sta je po tebi savremeno?
 

Back
Top