Može li muškarac da brine o sebi

Ne.
Oni su Maradone za mene.
Ja sam beton liga
imam oko sat vremena svirke što je ortak jedno jutro iz kafane doveo fajxa i ekipu u kancelariju da ih snimi mikrofonom od 130 dinara i zvučna karta od 500 dinara
prilično je dobro i pored svega samo mnogo tutnji soba
i sad mi pade na pamet, nađoh na netu neki AI reverb remover pa sam bacio materijal da se odradi
a oni su takvi svirači da se ne može opisati. i maradone i zlatani i ronaldoi, šta god oćeš
 
imam oko sat vremena svirke što je ortak jedno jutro iz kafane doveo fajxa i ekipu u kancelariju da ih snimi mikrofonom od 130 dinara i zvučna karta od 500 dinara
prilično je dobro i pored svega samo mnogo tutnji soba
i sad mi pade na pamet, nađoh na netu neki AI reverb remover pa sam bacio materijal da se odradi
a oni su takvi svirači da se ne može opisati. i maradone i zlatani i ronaldoi, šta god oćeš
Rade ljudi od malih nogu, a i Bog im dao.

Srećom, u Božijoj bašti ima mesta i za ruže i za visibabe.
 
muškarac je veliko dete , ili stvarno se prave mutavi kako bi izbegli neke svoje obaveze
Nije tacno...muškaraci mogu da se brinu o sebi..sa tim da to neko radi na bolji nacin neko na lošiji ali mogu
Taj sterotip da muškarci ne mogu da žive bez žena u smislu pranja, kuvanja, cišcenja i brige o sebi je prevazidjena odavno
 
Screenshot_20240211-202859-700.png
 
nije reč o barabama koji maltretiraju svoju najbližu okolinu, reč je i mekušcima koji ne znaju gde im stoje čarape
Ne, takve osobe ne postoje u vidokrugu zena...
Jednostavno ih ne vide kao muskarce, ako ne obracaju paznju na zene iz papucarskog i dzentlmenskog ugla...
Isto kao da su barabe...
Pa nije muski kutak bio pljuvan od strane zena silnih godina za dz...nego upravo zvog postojanja takvih osoba koje mogu da se brinu o sebi i nisu pod magijama zenskog debilizma..

To ce se nastaviti i posle ove teme, zasto se zanositi jednom temom da bi iskoristile postojanje svoje dece za ruganje muskarcima koji nisu njihova deca..
 
Prepustimo to zenama kao i do sada da odluce i kreiraju svoje izmisljene svetove i pravila postojanja..
Muskarci znaju da uspostave potrebno po pravilima zena, uz upotrebu seljackih manira.....znaci znaju da izaberu tri stvari koje nece da rade i to ce morati zene da rade za njih , dok ce oni da glumataju dzekove , da kradu ako treba i kinje ostale da bi ostavili utisak mocnih....

Taj dil ce se nastaviti , lopovstina, bahatost radi tri radnje koje ce morati zene da odrade za njih...
 

Back
Top