saveti za kosu, kozu, nokte...

• Začetnik teme malasirena
  • Datum pokretanja
Mrvica_88:
E ljudi ja sam maslinovim uljem spasila svoje nokte!!!
I kosu isto, a s'obzirom da sam plavusa koristim caj od kamilice i kosa mi je extra sjajna!
Sto se pivskog kvasce tice Necete se previse ugojiti. On je vise za poboljsanje imuniteta, jer je pun komleksa vitamina B.
A sta tacno radis s tim cajem od kamilice, prelijes kosu ili sta? Kontam da bih mogla to da probam, ako deluje...

onda napravi piling sa kukuruznim brasnom i maslinovim uljem,dobro istrljaj celo telo,zati operi nekom blagom kupkom i namazi mlekom za telo! Rezultat je skoro isti!

A mozes i da napravis gusce med i mleko i naneses kao masku ostavis da stoji par minuta, a zatim speres!
uvek postoji kompromis

Pussycat:
A ima li neko pametniji savet za skidanje farbe za kosu sa čela a da to nije alkoholom, pepelom od cigare itd.? Naravno da svaki put namažem masnu kremu na celo lice, al jbg - ja sam opet flekava posle farbanja :)
Pa neznam...i ja znam za tu foru sa limunom i pepelom. sto se tih prirodnih stvari tice.
A ovako imas da kupis preparat za skidanj farbe sa koze, ali nije nesto uspesno!!!
:-| sorry

mrvice promeni farbu.
mene su kod sobote farbali farbom koju oni uvoze.prosto su mi isprali mozak sa pricom kako je to najbolja farba na trzistu.
muski platim - i redovno sam posle farbanja izlazila sva musava po licu. koristili su i neki skidac - koji je u stvari kao tecni abraziv.tamo gde malo skinu - ko da su mi radili piling vocnim kiselinama.

kad sam iz revolta prestala da idem kod njih, kupila sam lorealovu farbu i veruj mi posle farbanja opres kosu i sva farba se skine sa lica!!!
a naravno ostane na kosi!

moj savet ti je - menjaj proizvodjaca farbe!

Ljudi,
pomoc...
jos odavno hocu da promenim svoju boju kose....koja je od pamtiveka plava ( farbana)...u principu sam i bila plava kao mala, ali je od 17 kosa naglo pocela da mi tamni...sada je tamno smedja u korenu...
Elem , htela sam uraditi nesto ovako jer mi se mnogo dopada i kontam da bi mi mnogo bolje stajalo , sto zbog tena sto zbog ociju...jer me plava iz korena ubije...i tek kad pocne da izrasta ono braon ...lice mi dobije neku svezinu...ali sam izrastak nikad ne izgleda reprezentativno..
Kako god, htela bih nesto ovako...

Da li je neko imao iskustva?
Da li se odma dobije ta boja...ili frizer mora prvo sve da ofarba u tu neku tamno smedju...pa nakon nekog vremena da izvuce pramenove ?...
Evo dve slicice koje sam slucajno nasla...na jednoj je Sara Jessica Parker ...na drugoj neka riba poima nemam ko je...
Imaju to sto ja hocu...manje vise....
FRizere ne volim, uvek se sama farbam ali za ovo bi se naterala...
p.s. koliko brzo posle mora ponovo da se ide kod frizera da bi ponovio pramenove..?

Shot at 1969-12-31

Shot at 1969-12-31

Shot at 1969-12-31

Da, jer ovo je ona fora kose posvetlele od sunca...ko bojagi;)
Jako mi se to dopada ali poima nemam sta je...da li su pramenovi...da li je neki preliv...
Najlepse mi je ovo sto se blago preliva iz jedne boje u drugu...i poima nema kako to izvode....verovatno farbaju tim svetlijim nijansama od dole ka gore.....hm...

Back