Samohrane, zašto i same?

А шта ћемо са оних 200 000 мушкараца који су били у браку са тих 200 000 жена? Што они нису ''пазили са ким се петљају'' и што нису ''боље бирали''? Ко је њима крив? :mrgreen:

Пошто си мушко, за тебе не важи тај твој савет? ;)

pa krivi su muskarci sto su bili lakovjerni:(
 
А шта ћемо са оних 200 000 мушкараца који су били у браку са тих 200 000 жена? Што они нису ''пазили са ким се петљају'' и што нису ''боље бирали''? Ко је њима крив? :mrgreen:

Пошто си мушко, за тебе не важи тај твој савет? ;)

U pravu si ti, ali ovo je Srbija, takva kakva jeste...
 
pa krivi su muskarci sto su bili lakovjerni:(
i da znas:(

nego nije to uopste poenta mog stava..ja sam te muskarce vez nazvao pogresnim u svim smislovima te reci..ali opet dolazim do situacije gde se pogresno razume ono o cemu govorim..

ovde primecujem da su sve samohrane majke u pravu.i da je za sve kriv neko treci..muz drustvo itd itd.samo njihove krivice nigde nema..mozda nisu u stanju da je uvide ..medjutim vidi se da su one itekako ponosne na svoj status i sve gorde..i takodje ne zele da vide da i ta njihova gordost izaziva reakcije okoline..

iznosim samo moje misljenje..ne tvrdim i ne znaci da sam u pravu
 
mozda ima tu i onog tumacenja "ko te bio po usima da se ebes sa idiotima pored gomile normalnih muskaraca?" :think: ocigledno je da su tih 200 000 zena samohranih majki bile sa 200 000 pogresnih muskaraca..zene biraju s kim ce..(ima tu i udovica kojima je muz umro poginuo itd ali recimo da ja nisam primetio da se prema takvim zenama ponasaju netolerantno)

nije njima drustvo nista krivo..same su birale s kim ce.. sad same i posledice snose..meni je iskreno zao dece ali..ona ne trebaju da snose posledice barem od strane drustva ali to ima vaspitnu ulogu takodje ..

ja da sam zensko recimo shvatio bih taj 200 000 podatak kao savet..dobro pazi s kim ides u krevet

(iznosim svoj licni stav..da ne bude zabune)


inace psihopatama to na celu pise :)
otkrivali ljudi i posle 20 god braka da nemaju pojma s kim zive...svi mislimo da se to nikad nama ne bi desilo ali ne sudi coveku cije cipele nisi nosio ;)
 
i da znas:(

nego nije to uopste poenta mog stava..ja sam te muskarce vez nazvao pogresnim u svim smislovima te reci..ali opet dolazim do situacije gde se pogresno razume ono o cemu govorim..

ovde primecujem da su sve samohrane majke u pravu.i da je za sve kriv neko treci..muz drustvo itd itd.samo njihove krivice nigde nema..mozda nisu u stanju da je uvide ..medjutim vidi se da su one itekako ponosne na svoj status i sve gorde..i takodje ne zele da vide da i ta njihova gordost izaziva reakcije okoline..

iznosim samo moje misljenje..ne tvrdim i ne znaci da sam u pravu

i nisi..teshko je biti gord kad si u go. vnima...
hrabre...to je vec nesto drugo
 
inace psihopatama to na celu pise :)
otkrivali ljudi i posle 20 god braka da nemaju pojma s kim zive...svi mislimo da se to nikad nama ne bi desilo ali ne sudi coveku cije cipele nisi nosio ;)

Мени јако смета уопте тражење било чије кривице и лупање по ушима типа ''што ниси пазила са ким лежеш''?!
Па људи се разведу и после 30 година брака, што не значи да нису добро пазили са ким улазе у брак, него једноставно да се човек мења кроз цео живот, да се мењају његове потребе, његова гледања на неке ствари у животу...

Зашто одмах делити пацке и кривити било кога што је неко једноставно престао да воли, или заволео неког другог, или схватио да је његов живот отишао другачијим током од оног који би га чинио задовољним...
Људи имају право да се мењају, имају право да престану да воле некога, имају право да пожеле другачији начин живота. Брак није робија да МОРАШ да останеш у њему ма какав био.

И не значи да је тај неко био погрешан ако си се развео од њега(ње). Једно време је сигурно био прави...и не верујем да је ико бацио године свог живота а да ништа није добио за узврат (у емотивном смислу, у смислу сазревања...)

НЕМА ПОГРЕШНИХ ЉУДИ, има само промена.

(''Смрти нема. Има сеоба.'' ;))
 
Mislim da je prirodni sled događaja da deca ostanu uz majku...
Hm, prirodni sled događaja je da deca izađu iz majke i ostanu uz nju dok ih doji, ako ih doji..... ovo što si ti napisao je društveni sled događaja kako bi se jedan deo, koji uređuje zakone, oslobodio od obaveza.

Znam koliko je to vama "strano i neverovatno" ali nije zanemarljiv broj onih koji su jedva dočekali da se reše žene i dečurlije :neutral:
 
:think: kako mislis zasto??? ko ga je rodio, ko 80% vremena provodi sa njim i brine o njemu???? ajde, cast izuzecima, ali majke su nosioci brige i vaspitanja....
Jesu. Ali onda ispade da vam je argument za dete da ostane sa majkom - zasluga, a ne neki konkretan razlog koji bi detetu doneo najviše koristi :think:

Mislim, ispada tako..... kao kad hoće da zabrane abortus da bi kaznili nesavesne ljude, umesto iz nekog navodno višeg cilja.....
 
cini ti se..znas ono daj coveku saku on oce celu ruku itd;)

tj ja sam recimo u bar 95% slucajeva bio zgazen od tih istih osoba kojima sam nesebicno pruzao ruku kad im je bila potrebna..pricam sad o nekim licnim iskustvima..

pa jel ti sad treba sazaljenje :confused:
valjda to radis iz nekih boljih razloga od ocekivanja zahvalnosti
i svakom svoje dodje kad tad...a ti mirno spavas
 
pa jel ti sad treba sazaljenje :confused:
valjda to radis iz nekih boljih razloga od ocekivanja zahvalnosti
i svakom svoje dodje kad tad...a ti mirno spavas
ne treba mi sazaljenje naravno..:)

nisam ni ocekivao zahvalnost ali sam ocekivao da bar te osobe nece dami zabiju noz u ledja..

ili ono ..zar i ti sine brute:)

ne kajem se ja zbog tih svojih postupaka..ali ih vise ni ne cinim..sad me jednostavno bas briga..nemam vise energije za rasipanje..
 
ne treba mi sazaljenje naravno..:)

nisam ni ocekivao zahvalnost ali sam ocekivao da bar te osobe nece dami zabiju noz u ledja..

ili ono ..zar i ti sine brute:)

ne kajem se ja zbog tih svojih postupaka..ali ih vise ni ne cinim..sad me jednostavno bas briga..nemam vise energije za rasipanje..

pa kad si ocekivao "nagradu" za svoju "pozrtvovanost" a ona ne samo sto je izostala, nego je delovalo kao da si dobio "kaznu"
s tim sto si to razmisljanje trebao da prerastes :)
 
mozda ima tu i onog tumacenja "ko te bio po usima da se ebes sa idiotima pored gomile normalnih muskaraca?" :think: ocigledno je da su tih 200 000 zena samohranih majki bile sa 200 000 pogresnih muskaraca..zene biraju s kim ce..(ima tu i udovica kojima je muz umro poginuo itd ali recimo da ja nisam primetio da se prema takvim zenama ponasaju netolerantno)

nije njima drustvo nista krivo..same su birale s kim ce.. sad same i posledice snose..meni je iskreno zao dece ali..ona ne trebaju da snose posledice barem od strane drustva ali to ima vaspitnu ulogu takodje ..

ja da sam zensko recimo shvatio bih taj 200 000 podatak kao savet..dobro pazi s kim ides u krevet

(iznosim svoj licni stav..da ne bude zabune)

Normalni muskarci su smorno dosadni.
Obicni, svakodnevni, regularni tipovi, puni vrlina, puni paznje, bez ijedne mane, uvek ispravni, uvek u proseku, ....smaraju cak i mene, a kamoli zene
 
pokusacu religiozno da objasnim..pazi..bog je tebi namenio kaznu..tj bacio te u blato ..ja dodjem i pruzim ti ruku i izvucem te iz blata..ta sam ja uradio? suprotstavio sam se bozjoj volji..i normalno je da me stize kazna ..

e sad pruzam ruku samo bliskim ljudima..koje volim cenim i postujem..i sto se toga tice spreman sam da istrpim kaznu..

a za ovaj moj stav na temi imam najjaci moguci razlog..a ti razmisli koji je:)
 
pokusacu religiozno da objasnim..pazi..bog je tebi namenio kaznu..tj bacio te u blato ..ja dodjem i pruzim ti ruku i izvucem te iz blata..ta sam ja uradio? suprotstavio sam se bozjoj volji..i normalno je da me stize kazna ..

e sad pruzam ruku samo bliskim ljudima..koje volim cenim i postujem..i sto se toga tice spreman sam da istrpim kaznu..

a za ovaj moj stav na temi imam najjaci moguci razlog..a ti razmisli koji je:)

Бррр...какво ужасно тумачење хришћанства. :confused:
Страшно.
 

Back
Top