S koliko godina ste poceli drkati?

PLESsitnihDEMONA:
Nemoj samo ti Cupavka da mi odapnes...preklinjem te! :D :D

Ma, jok, sta ti pada na pamet- planiram da rkam bar jos isto ovoliko godina koliko sam ih do sad imala sa tom finom zanimacijom... :p :) ...nego, vidim da se Astro hvali onim sto ja jos nemam, kad je u pitanju naoruzanje za rabotu pominjanu, pa mi je to sledeci korak- a, do toga moram, kako znam da prezivim i da izdrzim da mi se ne osusi ribica... :) :D
 
Ja se secam i ko mi je bio u mislima.......prva,prva,prva voditeljka muzicke slagalice....i odradila je poso.:lol:A yebote,secam se kako me zabole tuki ko grc da me uvati taj prvi put,ko da me neko stego.......ko da sam zensko sacuvaj me Boze:lol:,usro sam se od straha da mi se ishcashila kita:lol::lol:....jel vas bolelo? :?
 
Cupavka:
Ma, jok, sta ti pada na pamet- planiram da rkam bar jos isto ovoliko godina koliko sam ih do sad imala sa tom finom zanimacijom... :p :) ...nego, vidim da se Astro hvali onim sto ja jos nemam, kad je u pitanju naoruzanje za rabotu pominjanu, pa mi je to sledeci korak- a, do toga moram, kako znam da prezivim i da izdrzim da mi se ne osusi ribica... :) :D
Kupicu ti ja alat,samo nemoj da odapinjes. sve ce da bude u redu. :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja cu da ti kupim ceo set od 1-5...pa kako ti koji odgovara i kad. :lol: :lol:
Samo da mi pozivis! Evo natezem flashu ladne vode direx u grlo...u tvoje zdravlje! UF! dobra...osecam hladnocu u zelucu. :D :D

Eee, bas si se lepo setio - za set :p :) , pa da mogu da ih koristim u zavisnosti od situacije koju zamisljam :twisted:
Samo ti natezi, al pazi da ne preseces- grlo, zeludac i ls... :p :)
 

Back
Top