30 година разлике

Разводе нам се мели и џина и много сам жалосна.
3 дана не спавам и не једем због тога.
Шта мислите, да ли су веза и брак са 30 година разлике могући и новац и љубав су довољни да заједница опстане или је то немогућа мисија? И зашто?
Propo Haris načisto. Ogovara tu Melisu , Milesu ne znam , ko najgora babetina.
Prevelika razlika.

Шта мислите, да ли су веза и брак са 30 година разлике могући и новац и љубав су довољни да заједница опстане или је то немогућа мисија? И зашто?
i 10 godina razlike je mnogo a kamoli 30 i više ..5 godina razulike je maksimalno..
preko pet godina razlike dvoje razlicito misli, ima razlicita interesovanja, razlicite potrebe i da ne nabrajam
sto stariji partner ili ne moze da isprati ili mu je dosadno jer je to sve vec prosao , bez obzira na lovu
sto se tice harisa i njegove žene koji se razvode..evo baš sam se rastužila i ne znam kako cu to da prevazidjem :mrgreen:

Есу то неки значајни форумаши?
Ти си поново сека?

Odavno lepšu ženu od Meline nisam videla ❤️

Ne osuđujem je ni promil, Haris je znao od početka da je to transakcija, i to mu je savršeno odgovaralo tada, nego muškarci vole da se prave da njihova želja za mladošću i lepotom žene nije površna i materijalistička, nego samo ženska za parama i sigurnošću

Back