Zapad će ostaviti na miru samo one države koje prihvataju zlodela kao što je primer nad Palestincima

nesko101

Elita
Poruka
18.549
Autorska
Sva poenta za sve Srbe na ovom svetu je da shvate da ono što doživljavaju od Zapada je samo zato što ne prihvataju zlo koje nam se servira na celoj ovoj grešnoj planeti.
Nismo prihvatili te vrednosti i kao pravoslavci moramo biti svesni da stradamo kao u vreme Pontija Pilata.
To ne možemo sprečiti osim jedino ako se odreknemo vere kao što su i nastali bošnjaci i jedan deo hrvata.
Plata pred Gospodom ima svoju cenu i mi to moramo shvatiti i nastaviti da se borimo istrajnošću i verom u spasenje.
 
Najviše pravoslavaca u ovom veku je pobio Putin. Činjenica.
Bivših.Pravi pravoslavci nikada ne ubijaju prave pravoslavce a tvoji Ukrajinci su upravo to radili od 2014 i ovo je od Putina samo oslobađanje od njih prozapadnih prodanih duša.
Znam da se osećaš njihovim ali stegni petlju pa idi da ih braniš od Putina a ne ovde godinama trabunjaš protiv njega.
 
Koji Zapad, kolega?
Mislite na sile kao sto su Kina, Ruska federacija, BRICS...
Uopšte nije bitno šta ja i ti mislimo jer posao će se završiti i bez nas.
A ti nastavi i dalje da pratiš samo prozapadne medije pa ćeš jednog dana kada osvaneš reći samom sebi ups i zaglaviće ti i pljuvačka u grlu..
 
Uopšte nije bitno šta ja i ti mislimo jer posao će se završiti i bez nas.
Cemu onda ova tema, podforum, razgovor uopste?
Da nekome probudi moralne osjecaje?
Odavno sam saznala za jednu jevrejsku izreku: " Ako necu sam sebi, a kome cu? Ako necu sada, a kada cu?"
Mozemo raspravljati o moralnosti i eticnosti izjave, ali zar se ne svodi na nasu:"U se i u svoje kljuse"?
 
Pitao bih sve Srbe koji podržavaju takozvane Palestince koliko dugo biste preživeli među Palestincima bez da vas opljačkaju, ubiju ili siluju? Mislim oni tamo su baš poznati po ljubaznosti i finom ponašanju 😂
Pitam ja tebe koliko bi poživeo u detroitu ili sličnom gradu tj četvrti?
 
Bivših.Pravi pravoslavci nikada ne ubijaju prave pravoslavce a tvoji Ukrajinci su upravo to radili od 2014 i ovo je od Putina samo oslobađanje od njih prozapadnih prodanih duša.
Znam da se osećaš njihovim ali stegni petlju pa idi da ih braniš od Putina a ne ovde godinama trabunjaš protiv njega.
Samo što su 2014. Rusi napali Ukrajince, a ne obrnuto. Opet si pobrkao.
 
Autorska
Sva poenta za sve Srbe na ovom svetu je da shvate da ono što doživljavaju od Zapada je samo zato što ne prihvataju zlo koje nam se servira na celoj ovoj grešnoj planeti.
Nismo prihvatili te vrednosti i kao pravoslavci moramo biti svesni da stradamo kao u vreme Pontija Pilata.
To ne možemo sprečiti osim jedino ako se odreknemo vere kao što su i nastali bošnjaci i jedan deo hrvata.
Plata pred Gospodom ima svoju cenu i mi to moramo shvatiti i nastaviti da se borimo istrajnošću i verom u spasenje.
Bez zapada bi sr.ao i pisao u loncu i nosi, i jeo bi 2 krompira dnevno.

A internet bi ti bio toliki SF, da bi bilo i nemoguce naparaviti SF litaeraturu koliko bi ti to bilo ispred vremena.
 
Bez zapada bi sr.ao i pisao u loncu i nosi, i jeo bi 2 krompira dnevno.

A internet bi ti bio toliki SF, da bi bilo i nemoguce naparaviti SF litaeraturu koliko bi ti to bilo ispred vremena.
Da, baš kao pre 200 godina, a našim talibanima je to ideal da žive kao naši preci koji su gladovali i umirali od upale pluća.
 
Najviše pravoslavaca u ovom veku je pobio Putin. Činjenica.
Polako, nije prošlo ni četvrt veka...
A za te "pobijene pravoslavce" se obrati tvom idolu, onom poluludom
narkomanu iz Kijeva.
Nije ni Hića pobio onolike Nemce na Istočnom frontu.
Samo ih je poslao tamo da ginu... :mazi:

BTW, ko je pobio najviše muslimana u ovom veku?
 

Back
Top