РЕФЕРЕНДУМ У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

да ли сте за независну РЕПУБЛИКУ СРПСКУ?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A anti simpatije?

Ok shvatam, ne zanima te politika...ali ne bi pisao tu da je bas 100% ovo tacno...neke osecaje,neko misljenje moras da imas

Nisam rekao da me ne zanima politika, nego da ne gajim emocije prema političkim procesima, politiku doživljavam kao promatrač, a ne kao emocionalno uvučeni sudionik...

Meni kao promatraču je ovaj referendum zapravo besmislen, čisto politikantstvo, nema tu nikakvog patriotizma...
 
Ima smisla...videt cemo...

- - - - - - - - - -



Kao i ratne pobegulje

4557df10724e412e916ab3a703f0e395.png

Gumija i Lovca, ne zanima hrpa novca.
Karhamo u bulje, pogotovo POBEGULJE..


Objavi sta sam ja napisao a ne sta si ti prepravljao!

Daj link, otpadu od otpada!

Nije obrisano to sa Iranom to je skoro bilo!
 
Nisam rekao da me ne zanima politika, nego da ne gajim emocije prema političkim procesima, politiku doživljavam kao promatrač, a ne kao emocionalno uvučeni sudionik...

Ne moras biti emocionalni sudionik da prokomentarises referendum iz tvog ugla gledanja...sve sta radi bahata Federacija, odnos prema Hrvatima itd...sve je to povezano
 
Odličan referendum. Bravo predsjedniče Milorade. Izolovat ćemo se od cijelog svijeta, ko ih ****. Dovoljna je RS i potpuna izolacija.

Optužimo one Srbe koji nisu izašli na jučerašnji referendum i neka smo se ponašali mimo dogovora sa Beogradom... Dovoljni smo sami sebi...:mrgreen:

Reče Dodo neka je sram sve one Srbe koji nisu izašli na referendum.

Čak ni Sloba i Karadžić nisu toliko osudjivali onaj deo Srba koji ne misle kao oni.

Dodo će prevazići obojicu izgleda u nacionalizmu i nekim sukobima u budućnosti.
 
Odličan referendum. Bravo predsjedniče Milorade. Izolovat ćemo se od cijelog svijeta, ko ih ****. Dovoljna je RS i potpuna izolacija.

Optužimo one Srbe koji nisu izašli na jučerašnji referendum i neka smo se ponašali mimo dogovora sa Beogradom... Dovoljni smo sami sebi...:mrgreen:

Mi muslimani gradjani RS smo uz naseg predsjednika Dodika
 
Ne, nego mislim na odgovorne za kršenje Ustava BiH...

Baš me živo zanima hoće li se Dodik sam predati ili će ga privesti s lisičinama na rukama... :mrgreen:

ni jedno ni drugo.Ovo samo pokazuje da je BiH gotova drzava,KRAJ.Sad samo ostaju metode kako da se zavrsi sa islamistima u Sarajevu.:D

- - - - - - - - - -

Reče Dodo neka je sram sve one Srbe koji nisu izašli na referendum.

Čak ni Sloba i Karadžić nisu toliko osudjivali onaj deo Srba koji ne misle kao oni.

Dodo će prevazići obojicu izgleda u nacionalizmu i nekim sukobima u budućnosti.

Nije to izjavio,NE LAZI.Furas se na portale ha :D
 
Ne moras biti emocionalni sudionik da prokomentarises referendum iz tvog ugla gledanja...sve sta radi bahata Federacija, odnos prema Hrvatima itd...sve je to povezano

Ovaj referendum nema nikakve veze s Hrvatima i odnosom Federacije prema Hrvatima, ovaj referendum je mazanje očiju i pokušaj da Dodik izbjegne kaznenu odgovornost za gospodarski kriminal, time što će pod svaku cijenu ostati na vlasti, jer jednom kad padne ćuza mu ne gine, na ovaj ili onaj način, to ti je moje mišljenje o ovom referendumu...

Ovaj referendum nije kraj, to je samo početak eskapada koje će Dodik još prirediti, a sve s ciljem ostanka na vlasti, pa i po cijenu sukoba sa Srbijom...

Tješi jedino činjenica da barem 50% Srba iz RS ne podržava Dodika...
 
Poslednja izmena:
Reče Dodo neka je sram sve one Srbe koji nisu izašli na referendum.

Čak ni Sloba i Karadžić nisu toliko osudjivali onaj deo Srba koji ne misle kao oni.

Dodo će prevazići obojicu izgleda u nacionalizmu i nekim sukobima u budućnosti.

Nek ih tako osudi i neka se stide što ga nisu podržali. Bagra izdajnička!!! Ko su oni da spriječe izolaciju RS i time spriječe još masovniji odlazak Srba iz RS, mladih prema Zapadu?
 
Ovaj referendum nema nikave veze s Hrvatima i odnosom Federacije prema Hrvatima, ovaj referendum je mazanje očiju i pokušaj da Dodik izbjegne kaznenu odgovornost za gospodarski kriminal, time što će pod svaku cijenu ostati na vlasti, jer jednom kad padne ćuza mu ne gine, na ovaj ili onaj način, to ti je moje mišljenje o ovom referendumu...

Ovaj referendum nije kraj, to je samo početak eskapada koje će Dodik još prirediti, a sve s ciljem ostanka na vlasti, pa i po cijenu sukoba sa Srbijom...

Tješi jedino činjenica da barem 50% Srba iz RS ne podržava Dodika...

Hvala na odgovoru, eto vidis da ipak imas neko misljenje a nisi emocionalni sudionik :mrgreen:

Mislum da gresis da referendum nema veze sa Hrvatima..malo dubljom analizom vidis da ipak ima a tek ce to u buducnosti doci do izrazaja..

A mislim ni da ti ovi postoci nisu dobri..u mozebitnom ref.za odcepljenje, svi bi bili na jednoj strani...u to sam uveren..
 
Hvala na odgovoru, eto vidis da ipak imas neko misljenje a nisi emocionalni sudionik :mrgreen:

Mislum da gresis da referendum nema veze sa Hrvatima..malo dubljom analizom vidis da ipak ima a tek ce to u buducnosti doci do izrazaja..

A mislim ni da ti ovi postoci nisu dobri..u mozebitnom ref.za odcepljenje, svi bi bili na jednoj strani...u to sam uveren..

Da, i referendum za odcjepljenje će biti samo još jedan način da Dodik izbjegne kaznenu odgovornost i postane diktator u svojoj državi, Republici Srpskoj, a onda mu više nitko neće moći ništa... ;)

Naravno, vama će to prikazati kao 'vekovnu borbu srpskog naroda za samoopredelenjem', pa ćete vjerojatno i ginuti za svog novog vožda...
 

Back
Top