Додик: У Српској ће бити одржан референдум о независности Републике од БиХ

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
34.812

Додик: У Српској ће бити одржан референдум о независности Републике од БиХ​

Председник Републике Српске Милорад Додик изјавио је да ће у Српској бити одржан референдум о независности Републике од БиХ, а његов датум биће тек одређен.

"Постоји одлука о раздвајању, али још није одређен конкретан датум. Потребно је да се уради доста анализа. Ми бисмо то желели већ сада, али, осим нас, постоје још две стране у том процесу. За ово је, наравно, потребно време - рекао је Додик у интервјуу за ТАС С на маргинама Петербуршког међународног економског форума (СПИЕФ).
Он је рекао да предстоји процес преговора о раздруживању.

"Уверени смо да већ постоји довољно историјске, цивилизацијске зрелости да је то потребно и да ће се десити", истакао је Додик, који се јуче у Санкт Петербургу састао са председником Русије Владимиром Путином.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...an-referendum-o-nezavisnosti-Republike-od-BiH
Dodik proglasi nezavisnost, Rusi dodju Dunavom, Kina ce prva priznati, Maric poziva Vucica u Cirilici..i to je to ?
:think:

Ali republike...Pazite vi taj namerno tendenciozan naziv...To nema nikakve veze sa republikom, niti je republika, niti smo mi potpisali papir kojim je smatramo republikom...A mogu slobodno reci da vecina ljudi u Srbiji, narocito omladina smatra da je Republika srpska, nekakva republika...Voimja oca...

Ali republike...Pazite vi taj namerno tendenciozan naziv...To nema nikakve veze sa republikom, niti je republika, niti smo mi potpisali papir kojim je smatramo republikom...A mogu slobodno reci da vecina ljudi u Srbiji, narocito omladina smatra da je Republika srpska, nekakva republika...Voimja oca...
Ти мало воњаш на Сороша и на непријатеље РЕПУБЛИКЕ Србске.

Koji vi? To je Dejtonski naziv, dio Ustava BiH.

A kada je referendum?
Najavio ga je Dodik u zadnjih 10 godina cca 300 puta
Зато што се сажалио на вас сиромашке..
Слушај ти..
Додик може једном годишње да окрене Путина ..
и ту стигну 2,3 милијарде опуштено и ми имаомо опуштено од чега да живимо.

А од чега ће живи Федерација кад су Вас сви оставили на Цедилу?
Ми Вама.наше..Путонове паре,нећемо дајемо.
Док се год будете понашали тако безобзирно..
То Вам је-ШТО вам је!

Po 2565 put.

hqdefault.jpg

Додик: У Српској ће бити одржан референдум о независности Републике од БиХ​

Председник Републике Српске Милорад Додик изјавио је да ће у Српској бити одржан референдум о независности Републике од БиХ, а његов датум биће тек одређен.

"Постоји одлука о раздвајању, али још није одређен конкретан датум. Потребно је да се уради доста анализа. Ми бисмо то желели већ сада, али, осим нас, постоје још две стране у том процесу. За ово је, наравно, потребно време - рекао је Додик у интервјуу за ТАС С на маргинама Петербуршког међународног економског форума (СПИЕФ).
Он је рекао да предстоји процес преговора о раздруживању.

"Уверени смо да већ постоји довољно историјске, цивилизацијске зрелости да је то потребно и да ће се десити", истакао је Додик, који се јуче у Санкт Петербургу састао са председником Русије Владимиром Путином.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...an-referendum-o-nezavisnosti-Republike-od-BiH
Dodik proglasi nezavisnost, Rusi dodju Dunavom, Kina ce prva priznati, Maric poziva Vucica u Cirilici..i to je to ?
:think:
Rusi dali zeleno svetlo i sad moze da radi šta hoće bez dvojbe.

Referendume su održale Katalonija i irački Kurdistan pa je to sve ignorisano i nisu imale vojnu silu da to zaista ostvare. Ništa bez vojske i rata kako god okreneš.
и у Горњем Карабаху био Референдум?
Није ни требао да буде,нема Смисла кад ту ВЕКОВНУ ТЕРИТОРИЈУ ЈЕРМЕНА,,сачињавали само Јермени.
И за 1 Дан,све их раселише.
Нема Правила..мирним путем.
Биће ратова..нажалост,мора их бити.
јер САМО ТАКО Моћнике увериш колико си уствари озбиљан.

pa jeste republika

Imala je u teenutku potpisivanja Dejtona i sopstvenu vojsku.

Ima svoj ustav, zakonodavstco, skupstinu, vladu, premijera i predsednika. Svoju policiju.

Sve je to potpisao i legalizovao Alija u Dejtonu.

Република је!

Зато што се сажалио на вас сиромашке..
Слушај ти..
Додик може једном годишње да окрене Путина ..
и ту стигну 2,3 милијарде опуштено и ми имаомо опуштено од чега да живимо.

А од чега ће живи Федерација кад су Вас сви оставили на Цедилу?
Ми Вама.наше..Путонове паре,нећемо дајемо.
Док се год будете понашали тако безобзирно..
То Вам је-ШТО вам је!
Pa tako reci, idemo prositi i živjeti od milostinje

Srpski političari unazad više od 100 godina imaju mega talent za nečitanje znakova vremena pa im poslije svi drugi krivi.
Kako je Vučić nedavno uništio Srbe na Kosovu je za udžbenik političkih znanosti kao primjer kako ne raditi.
Vlastita propaganda kako je on netko značajan u svijetu i ako povuče Srbe iz svih kosovskih institucija i pošalje paravojne formacije, da će svijet kleknuti pred njime i na sve pristati.
Naravno nije tako bilo, Kosovari samo poslali patrolu policije koja je zauzela sjever Kosova u koji do tada nisu smjeli ni nos proviriti.

Sad Dodik kontra svih najavljuje istu grešku nadajući se drugačijem ishodu. Zašto?

Back