Razlike izmedju polova u pogledu na film ili seriju.

Da li postoji razlika kako muskarci a kako zene gledaju na neki film ili seriju?

Da li zene drugacije pristupaju gledanju?

Da li zene na likove gledaju sa emocijama i empatijom dok muskarci vise gledaju akcije i brze radnje?

da li postoji razlika u pogledu i na scene seksa?
Kako sam romantik, sigurno je da romantične scene doživljavam baš tako, sa dosta emocija. Ne plačem ali me pogodi na neki način.
 
i nisam plakao kad su bambiju ubili mamu :(
Je l' mi veruješ da ja nisam ni gledao taj crtani.

ja sam uvekj ja..sta god napisao to sam ja :D

kompleksna licnost.
charlie-day.gif
 
Ogromna razlika. Gledamo "Two and a half men", ona navija za Čelsi kako je super, kako pokušava Čarlija da dovede u red, a ja dobijam gliste od dotične.😤 Ostavi bre pravog muškarca na miru!
Ja ne znam ko moze da navija za nju, licno mislim da su mnogo pokvarili seriju kad su nju ubacili. Jedva sam cekala da im pukne veza da je ne gledam vise
Ospe dobijam od zena koje imaju umisljenu misiju da ce nekoga da menjaju...sto dalje od takvih
Al zato kendi, se secas kendi, druga alanova zena, ona mala glupacica, joj nju obozavam :rotf: steta sto je brzo otisla
 
Da li postoji razlika kako muskarci a kako zene gledaju na neki film ili seriju?

Da li zene drugacije pristupaju gledanju?

Da li zene na likove gledaju sa emocijama i empatijom dok muskarci vise gledaju akcije i brze radnje?

da li postoji razlika u pogledu i na scene seksa?

Vas su danas gospodine Tab bas krenule "teme" na raznim pdf

Vase zalaganje za diskusije poprima moje simpatije ali molim Vas da li moze manje tinejdzerskih tema valjda ima ovde i ozbiljnih ljudi 55+ koji bi ucestvuju u debatama raspravi ...
 
Ogromna razlika. Gledamo "Two and a half men", ona navija za Čelsi kako je super, kako pokušava Čarlija da dovede u red, a ja dobijam gliste od dotične.😤 Ostavi bre pravog muškarca na miru!
Ја сам увек навијала за Чарлија, такав је какав је, узми или остави.
 
Vas su danas gospodine Tab bas krenule "teme" na raznim pdf

Vase zalaganje za diskusije poprima moje simpatije ali molim Vas da li moze manje tinejdzerskih tema valjda ima ovde i ozbiljnih ljudi 55+ koji bi ucestvuju u debatama raspravi ...
ma samo mi je dosadno na poslu, cekam neke sastanke i ubijam vreme :kez:

ja sam tinejdzer u dusi tako da slabo ja te ozbiljne ,ali vama rado prepustam perjanicu ozbiljnosti da otvorite neke zanimljive teme za odrasle.

imamo i forum posvecen takvim temama 40+
https://forum.krstarica.com/forums/40.438/

p.s.
a zasto ozbiljni 55+ ne bi ucestvoali u ovim temama?
valjda i u tim godinama ljudi imaju svoj pogled na film.
 
Ja ne znam ko moze da navija za nju, licno mislim da su mnogo pokvarili seriju kad su nju ubacili. Jedva sam cekala da im pukne veza da je ne gledam vise
Ospe dobijam od zena koje imaju umisljenu misiju da ce nekoga da menjaju...sto dalje od takvih
Al zato kendi, se secas kendi, druga alanova zena, ona mala glupacica, joj nju obozavam :rotf: steta sto je brzo otisla
Kendi je anđeo ❤️😍😊
 
Setila sam se scene iz auta. :) :)
Tada je ova pesma bila veoma popularna i slusala sam je raznezena, a reakcija mog muza je bila: „Covece, al’ se ovaj iskukao.“ :) :)
:aha:
Tako da neke razlike postoje. :) :)
Ali to i onako nije njegova muzika.

Na „Milion Dollar Baby“ su mu zasuzile oci.
I toga se secam.
Ali definitivno nije covek koji bi trcao da gleda Pride and Prejudice.

 

Back
Top