Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
Užas kako ih masakriraju.
Putine, gledaš li ti te snimke.

giphy.gif
 
Svuda po SSSRu gradjene su zeleznicke stanice srazmerno vece nego mesto koje opsluzuju i bile su dobro odrzavane, ne znam sada kako je kada postoji veci drumski sao bracaj nego ranije.
Dobra im infrastruktura. Sibirski gradovi bolje izgledaju od ZG-a. Jekaterinburg ima metro. Novosisibirsk također. Željeznička pruga duga 9800 km, vozi, vlakovi ne kasne....
 
Ok, razumijem te, treba zaradit koru hleba samo nastavi ipak je 60 rublji po gluposti dobro placeno :ljutko:
To si jedino naucen da kazes,rusi ubijaju civile i placen si u rubljama.
Ne znam koji tebe strucnjak placa da pises kako civili sede u rovovima a rusi ih ubijaju,eno rokaju rusi i kasetne danas popodne,sipaju gvozdjuriju po celom frontu,a fabovke i kab padaju tebi u inat izgleda
 
Trebam postavljati klipove o tome ili kako?

Онако како си поставио без икакве потврде па супротно. Ваљда си то поставио из неких извора? Или је то само твоја преобилна машта лишена реалног стања? Нешто треће, сендвич, на пример или слично.
 
Polakomili se za šarenim perlicama a Rus se polakomio za vešmašinama.

I usput, ispravno je "polakomiti se za" a ne "polakomiti se na"
Hvala, molim.
Vidim ti si se polakomio ZA znanjem, jer nakon što sam ti bezbroj puta lektorirala tekstove, hrvatska gramatika i pravopis postali ti omiljeno štivo.

A o Sun Tzu i širenju vidika da ne pričamo...

Btw, vešmašine su sirovina...bez njih ne bi bilo kinžala.
 
Šta je tu kontradiktorno? Život ukrajinskog vojnika nije na bacanje, ruskog jest.
Kontradiktorno je sto rusi ginu ko ludi a ukrajinci herojski beze na zapad.
Znam ja sta to hoces da kazes,ali nemas potporu za tvrdnje.
Mene vise smara da kacim sela i gradove koji nemaju nikakav znacaj do dolaska rusa,ko hebe bahmut i avdejevku selendre obicne,a ukrajinci brane strateske vocnjake
 
Онако како си поставио без икакве потврде па супротно. Ваљда си то поставио из неких извора? Или је то само твоја преобилна машта лишена реалног стања? Нешто треће, сендвич, на пример или слично.
Vidim klipove, ne znam već koji po redu, gdje okupatorski vojnik uzme AK sebi pod bradu i prosvira si mozak.
Evo pa uživaj, ovo je iznimka samo za tebe:

18+


Čekam objašnjenje umjesto da fantaziraš o mojoj mašti.
 
Vidim ti si se polakomio ZA znanjem, jer nakon što sam ti bezbroj puta lektorirala tekstove, hrvatska gramatika i pravopis postali ti omiljeno štivo.

A o Sun Tzu i širenju vidika da ne pričamo...

Btw, vešmašine su sirovina...bez njih ne bi bilo kinžala.
Ti si mi lektorirala tekstove? Moguće, ako je bio tipfeler, i to nije lektura nego korektura.
Hvala, molim.
 

Back
Top