Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    70
Tačno tako, kad pogledaš ulice ruskih gradova vidiš pustoš, nigde žive duše, to je zato što su svi izginuli u Ukrajini

S druge strane kada pogledaš snimke sa ulica ukrajinskih gradova, sve vrvi od sveta, posebno vojno sposobnih muškaraca, to je zato što su im gubici na frontu minimalni (31.000) i ne boje se da bi mogli biti kidnapovani i oterani na front.


U suštini je ovaj rat vrlo jednostavan, samo treba pustiti Frta da lepo objasni šta se dešava i svakom dobronamernom će sve biti kristalno jasno.

Sankt Peterburg Rusija

 
Tačno tako, kad pogledaš ulice ruskih gradova vidiš pustoš, nigde žive duše, to je zato što su svi izginuli u Ukrajini

S druge strane kada pogledaš snimke sa ulica ukrajinskih gradova, sve vrvi od sveta, posebno vojno sposobnih muškaraca, to je zato što su im gubici na frontu minimalni (31.000) i ne boje se da bi mogli biti kidnapovani i oterani na front.


U suštini je ovaj rat vrlo jednostavan, samo treba pustiti Frta da lepo objasni šta se dešava i svakom dobronamernom će sve biti kristalno jasno.

Odesa 21. Maj.

Nigde nikog

 
Pa šta očekuješ,da ti sada ja tražim i kačim šta sve izvoze a ti ćeš naravno to da ignorišeš i da nastaviš da lupetaš po forumu u svom stilu?Kao što ih nazivaš okupatorima,a koliko puta sam ti govorio da ne mogu biti okupatori na svojoj zemlji,ali ne,ti teraš svoju priču.
Tako je, ne mogu biti okupatori na svojoj zemlji, zato i nitko ne govori da je Rusija okupirala Moskvu.
 
Kad god putlerovo roblje dobije po labrnji BRT ceka da FABOVKE padaju po civilima, i to ga smiruje evo vec 48 ne spava broji fabovke i slini ali na frontu mrka kapa :ljutko:
BRT jel su roknuli 400 FABOVKI:think:
Cudi me da nisi okacio 100 000 mrtvih civila s obzirom da Rusi bacaju dan noc.

Pa da,civili su na frontu i rusi ih gadjaju fabovkama,onda febo promeni koncept ratovanja da civili sede po rovovima 🤣
 

giphy.gif
 
Купјански правац. После ослобођења Ивановке, Оружане снаге Русије крећу даље на запад. У току је додатно чишћење носеће конструкције АПУ на железничкој станици Шапаривка.
 

Back
Top