Rastko u Srebrenici - dete u crnom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kao sto sam vec rekao, ponosan sam sto sam bio na promociji njegove knjige.
Rastko, svaka cast. Zavrsi skolu i idi iz ovog prkna od zemlje.
untitled1.jpg

:zcepanje:
 
gresis decace, gresis.
ja sam se vratio u rodnu grudu :roll: i zao mi je zbog toga
svaki sekund proveden u ovom djubristu od drzave mi je strasan, radicu na tome da se vratim u kanadu

nisam valjda blesav da provedem ostatak zivota u ovom blatu i glibu od balkana

:hahaha::hahaha::hahaha:

А где рече да си биЈо ????

:rotf::rotf::rotf::rotf:

Зашто су те најурили ????

Дај мало детаља,
па да им ми нннуннниннннуимпррријлистчкукптлистичкоглблстичку :evil::evil::evil:
 
Mali na svom blogu na B92 pozdravlja savetodavno misljenje MSP-a,
kaze da treba da se sudi Jeremicu za veleizdaju: :eek::eek::eek:






"Odgovor glasi: Jednostrano proglašena deklaracija o nezavisnosti ne krši međunarodno pravo. Odnsono, deklaracija o nezavisnosti je legitiman akt.

Ajd' što je ovo prošlo bez komentara u domaćoj javnosti, cenzurisanoj, kontrolisanoj i 99,9% DS -ovskoj, ali kako ovo prolazi u međunarodnoj zajednici?

Valjda će jednom doći dan da Vuk Jeremić odgovara za nekontrolisano trošenje državnog novca, malverzacije i (vele)izdaju.

Ipak, šta god mi ovde radili, sudili mi Jeremiću ili ne, priznali mi Kosovo ili ne, ono će zauvek ostati nezavisno. Nezavisnost je jedina pravda za žrtve etničkog čišćenja i genocida nad albanskim stanovništvom Kosovo, koje je prouzrokovala Miloševićeva velikosrpska i agresivno iredentistička politika, ali i aparthejda nad Albancima koji je trajao još od onog trenutka kada su tenkovi počeli da pucaju na studente koji su demonstrirali u Prištini, aprila meseca 1981, pa sve do trenutka u kom je stavljen Miloševićev potpis na "Kumanovski sporazum."

Želimo im svima da se pomire, i od sada žive u miru, ljubavi i toleranciji, a da se mi, za promenu, okrenemo svojim problemima - siromaštvu, (organizovanom) kriminalu, korupciji i nepoštovanju ljudskih prava. I naravno, da ukinemo "Ministarstvo za Kosovo i Metohiju", zato što još od 19. veka nijedna zemlja nema posebno ministarstvo za susednu državu. Srbija je poslednja koja ima pravo da govori o nekakvom nacionalnom integritetu i suverenitetu - u njoj strani ambasador može da zabrani tribinu i cenzuriše film."
http://blog.b92.net/text/15729/Serbia-v-Kosovo-Rastko-Pocesta-is-back-:D/
 
gresis decace, gresis.
ja sam se vratio u rodnu grudu :roll: i zao mi je zbog toga
svaki sekund proveden u ovom djubristu od drzave mi je strasan, radicu na tome da se vratim u kanadu.nisam valjda blesav da provedem ostatak zivota u ovom blatu i glibu od balkana
Pa traži povećanje zarade kod Džordža... Možda odeš mnogo pre nego što si i sam očekivao...
 
Шта се чудите ?
Комунисти су одувек манипулисали са децом.
Током другог светског рата постојале су посебне једнице у Титовим партизанима састављене искључиво од млађих малолетника - тзв. бомбаши
А невладине организације које баштине тековине АФЖ-а и разних сличних партијских испостава које баш као и онда лепо живе на грбачи народа - једноставно настављају традицију својих претходница у коришћењу малолетника за остварење својих политичких циљева.
Ако мало копате по биографијама најугледнијих припадница разних НВО - видећете да је миље из кога су се изнедриле управо Титоистичко-Стаљинистички.
А све те њихове приче о ненасиљу за које се залажу, пале би у воду онога трена када би им се омогућило да се обрачунају са политичким неистомешљеницима својих родитеља, знаменитих Брозових подрепаша... и сигуран сам да би надмашиле сопствене родитеље, ... Сибирски гулази би личили на дечије кампове у односу на то шта би оне спремиле овом народу.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top