Raste mi penis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
minon:
...Yuuu...geisho...yezik ti ye duzi od njegovog pitona...
i047.gif

heheheheh, cuti jezik mi porasto naglo od kad sam pocela da pusim bendevinog pitona, znas jezik je misic rasteze se........ :lol:
 
Tuzni_patak:
Jel ja ovo primećujem da žene forsiraju lovačke muške priče....

To bi bilo prvi put da neko odgovara , a da ga nijedna neće.....ili da ga samo jedna hoće....

hahahaha, samo ja hocu bundevicu, vidis da je sad ozenjen samnom (mesec mart je moj mesec, idi vidi pod on trazi nju, tamo me bundevica nasao). E sad ja nisam znala da je on pravi piton do prekjuce, ali sta ces moram da izdrzim, nema spasa. :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Odlicno,ti vec znas sta treba da radis...sve znas kao velika! :lol:

a, pa mora da znam kad su me lepo istrenirali u skolu za geishe (kad nisam shvatala stivo odmah sam dobijala po guzi, i tako polako morala sam da savladam sve lekcije, a neke su bile veoma teske.....)nego sad ocu da vidim sta ce me bundeva nauciti..... :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
geisha...Budeva je cudo u svakom smisli!
A i ti nemoj da si toliko radoznala,otkriji nesto i sama...pa nam doshapni kako je bilo. Jesi li uspela da se udavis pitona? :lol:

ma, ja bih bas da udavim pitona, al piton se negde sakrio :cry: (nema bundevice nigde, a bas mi treba njegovo pitonce :lol: )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top