Raj i pakao

divlja:
Fine stvari idu na hemijsko, sportske se ne peglaju, jer su pune elastina, pa se ni ne zguzvaju. :-)
Al' sve ostalo radim, ne sekirajte se. :lol:

e sad cu uzeti strik da se obesim..!

fine stvari idu na hemijsko..ahahahahah..divlja, ovo je fazon godine..:lol: :lol: :lol: :lol:

ma organizacija je najbitnija:D
 
Pakao - zivot koji sad zivim
Raj - ne znam tacno, valjda neko mesto gde mogu da se opustim sa ljudima (i zivotinjama) koje volim, i gde nas nesreca, bolest, tuga i sl. ne mogu da stignu
 
CaLiMeRo:
Deliblatska? Joooooj, sto je tamo lepo. I bio je neki bunar, sad jbg, da li je to taj, nemam pojma.

Cim se vratim cimacu B. da me opet vodi.

Aаха, нека риба се бацила унутра јер ју је момак мано......па је сад зато Девојачки бунар.
Не знам само да ли су је извадили....:lol:
 
hanibaI77:
ma nije to to,divlja lepo se vidi da nikad nisi znala da uzivas u momentu dok lezes na tek stavljenu posteljni a ono kao da je prolece u krevetu:D

Е, а моја мама нам је увек штиркала постељину, па кад легнеш, а оно бар нешто круто у кревету.....:lol:
 
Eh te divote kada stavis puuno omeksivaca(imam problem sa njim, uvek mislim da stavljam premalo i da se nece osetiti pa na kraju mirise ceo stan od jedne majice) i ispeglas posteljinu i lepo rasiris i vide se sve one linije i onda legnes, a napolju hladno pa se ususkas a oko tebe sve mirisi i zaspes sa mirisljavim osmehom na licu, kao aromaterapija
 
Pakao jeste peglanje, brdo vesa, definitivno je super imati pomoc oko toga

Raj plaza, voda, priroda, ljubav, voznja kolima, klima kad je napolju 35 C, dobra knjiga, omiljeni kolac...
 
muvalo:
Upravo sam imala viziju pakla: vecito peglanje!
I dok nemam nikakve sumnje oko toga sta bi za mene bio pakao, raj mi je malo teze da zamislim... koja je to aktivnost koja mi nikada, ali nikada ne bi dosadila? Mozda vecita setnja nekim mediteranskim predelom :)

Sta bi za vas bio pakao, a sta raj?



e pa u Paklu je hladno....brrr....ledeno hladno, u stvari, suprotno od one vatre koju svi inaće zamišljaju :lol: I tamo nema ljudi s kojima može da se razgovara. Tako sam ga ja "videla" pre neku godinu....

a Raj :D Huh...to je neki lounge bar na plaži, sa trščanim sunobranima i italijanskom klopom, i super je muzika i tako...ui stvari, raj je ceo jedan resort na jednom ostrvu . sa svim pratećim sadržajima i svitom ljudi koja te opskrbljuje ovim i onim :P Podrazumeva se da su oko tebe oni koje voliš.
 
paklene stvari sam prekjuče uradila: ribanje šporeta, brisanje prašine. Danas bi trebalo da peglam, što mi i nije toliko pakleno.
Nego danas mene čeka raj: s posla ravno na štrand, čujem biće lepog vremena. Malo sunčanja na pesku, kupanja u Dunavu ako nije preterano hladan, tuširanje, uveče druženje kod kabine.
 
Raj - da provodim u kozmetickom salonu sate i sate, cesljaju me, sredjuju mi nokte, pa se malo prosetam po gradu tako lepa. Ali da to budu razliciti saloni u gradovima sirom sveta. :P
 

Back
Top