Radikali se odrekli Velike Srbije?!

Mislim da smo vec prezvakali sta znaci ideologija Velike Srbije,
da to ne znaci ostvarenje za mesec ili pet,ili za dve godine ,
nego mozda 10,20,ili vise godina,sto znaci da dolaskom radikala
ne bi bilo rata,kako vi to volite da promovisete
pa prema tome ne vidim zasto te vise tangira sto ja to govorim,nego neki radikal odozdo
i jos jednom,posto smo mi spremni da poklonimo teritorije bez borbe,
mozda neko nekad bude spreman te iste teritorije bez borbe da nam vrati,
jer svi su manje ratoborni i krvolocni od Srba,jel tako?

idi, bre, evropo u persun, al im ga zavuce, svaka cast

odavno tvrdim da rezim nema nikakvu smislenu ideologiju i logiku, osim tucanja u glavu svojih zombiranih simpatizera i sprovodjenje volje samoproglasenih okupacionih vojski.
posle ce jos da ispadne da okupacije nije ni bilo, pa su nas zombirali i tlacili onako, naseg dobra radi

malogradjanski skorojevici su to
 
За неког ко је Мод и пише на политици,
Прилично си необавештен ...

Да више не би испадао "необавештен" (да не кажем смешан),
ПРОЧИТАЈ :
http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/pdf/books/ideologijasrpskognacionalizma.pdf

Много тога ће ти бити јасније и нећеш давати овакве коментаре ...

zabole me patka da čitam vaše pamflete :roll:
sa tim ne valja ni dupe obrisati
 
da li ti kažeš da radikali treba da vladaju Srbijom bar 30 godina da to ostvare :D

jesi ti nekad razmislila koliko Bošnjaka/muslimana i Hrvata živi danas na tom "području Velike Srbije"...kad se zbroji jedno 5 miliona minimum.... kakav rat...to ćemo mi očas posla, samo da se promeni konstalacija snaga u svetu i da ti Hr/Boš počnu umirati i nestajatiili da pristanu da žive u Velikoj Srbiji :roll:
a više me "tangiraju" patrioti iz inostranstva od ovih ovde, jer ovaj ovde živi, ako se zalaže za to, direktno ga se tiče kao i mene, delimo zajedno to sr*nje, a ti si daleko i daješ samo punu verbalnu i moralnu podršku...
Ma to ja samo da me osude za verbalni delikt,
da se malo druzim sa Sekijem
 
idi, bre, evropo u persun, al im ga zavuce, svaka cast

odavno tvrdim da rezim nema nikakvu smislenu ideologiju i logiku, osim tucanja u glavu svojih zombiranih simpatizera i sprovodjenje volje samoproglasenih okupacionih vojski.
posle ce jos da ispadne da okupacije nije ni bilo, pa su nas zombirali i tlacili onako, naseg dobra radi

malogradjanski skorojevici su to
Ne da ce da ispadne,nego vec je,
pa NATO za njih nije kriv,on je to sve radio za nase dobro,
da svrgne diktatora Milosevica,i....................
samo nastavak mi nije niko znao objasniti
 
Знам да се за лек не захваљује,
толико су ме родитељи научили,
али не мораш баш бити толико незахвалан ...

Пази :

Љуби-прође,
љуби-прође,
љуби-прође,
љуби-прође,
љуби-прође ...

ja ti rekoh da ostaviš svoje bolesne navike za sebe i svoja četiri zida...
 
Ево да се подсетимо шта је заговарао Гробар пре мање од годину дана.

oma Grobar” ponovno prijeti Hrvatskoj: Vratit ćemo Krajinu!
Utorak, 06.05.2008.
ImageVođa srbijanskih radikala Tomislav Nikolić obznanio je teritorijalne ambicije svoje stranke tjedan dana prije izbora.

BEOGRAD - Dopredsjednik Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da će, ako ta stranka dođe na vlast, vratiti Crnu Goru kao i tzv. Republiku Srpsku Krajinu pod srbijansko okrilje te da će Republika Srpska postati samostalna država. Na upit voditeljice beogradske radiotelevizije B92, kako to namjeravaju učiniti, Nikolić je odgovorio: "Što se Crne Gore tiče, na isti način kao što je i odcijepljena - referendumom".
U vezi sa samozvanom RSK, Šešeljev zamjenik nije precizirao kako je namjerava "vratiti", ali je ustvrdio da su već "ostvarili jednu rezoluciju u Vijeću Europe" kada je zastupnicima objašnjeno da Hrvatska ne dopušta povratak Srbima i kojom se od Hrvatske traži da omogući povratak građanima koje je protjerala. “Znači”, veli Nikolić, "Srbi se trebaju vratiti u srpsku Krajinu i više me ne pitajte što će tko kome vratiti". "Europska unija ne postavlja taj problem, a hoće li primiti Hrvatsku u svoje članstvo i hoće li imati suglasnost svih članica, ako najprije ne vrati Srbe - ja mislim da neće", kaže Nikolić. "Zar nije srpska Krajina bila pod zaštitom UN-a, zar nije ratnim zločinom protjeran srpsko pučanstvo kojem se već 13 godina sprječava povratak. Nije to tako jednostavno protjerati jedan narod i reći im da se više ne mogu vratiti svojim domovima", konstatirao je Nikolić, poznat i pod nadimku “Toma Grobar”.
Iako je radikalski vođa prije nekoliko dana izvijestio srbijansku političku javnost kako bi on, u slučaju izborne pobjede, mogao promijeniti retoriku i postati “srpski Sanader”, njegova nova izjava povratak je na stajališta koja je prakticirao 1991. godine kada je, u odori šešeljevca, haračio okupiranim hrvatskim teritorijem. Njegovo ime vezuje se za ratne zločine počinjene nad hrvatskim civilima u selu Antin nedaleko Vinkovaca.


http://www.domovinskirat.hr/content/view/6595/984/
 

Back
Top