Радикали оформили већину у Бору

Ma, domacini su cool ekipa, mnogo su mi simpaticniji od radikala......

Gde moze da sa poredi Bidza sa Mirchicem?
Raka sa Acom?
Palma sa Tomom?

Domacini su intelektualni giganti za ove radikale............

I, salu na stranu, svaki od njih je nesto radio u zivotu, manje ili vise uspesno.............ovi, osim sto je Toma kopao rake, niko se za nista nije uhvatio do za kovertu na skupstinskoj blagajni.
 
Malo se otislo od teme. Bor. Danas neki kazu: nema vise rude, treba zatvoriti i zaboraviti te gradove. Niti je tacno da nema rude, niti da se proizvodnja bakra ne isplati, Bor je radio za vreme bombardovanja, ne kao 80-tih, ali je radio, pod sankcijama, bombama, nekako su se snalazili, i pri nepovoljnim uslovima na svetskom trzistu, kada je toma bakra na londonskoj berzi, koja je relevantna za obojene metale, bila 1300$ po toni, Bor je radio sa pozitivnom nulom, ali je radio. Danas, kada je tona preko 8000$ umesto da drzava ulozi sve svoje snage da krene da mlati lovu, ona posalje ekolosku inspekciju koja zabrani rad. Kao fol, da se narod ne truje, pa ista je ta tehnologija bila 30 godina unazad. Umesto da se investira u neke filtere ili sta vec, i da se krene u posao, RTB treba unisititi do kraja, da bi ga Drakulic ili neko drugi ko je nekoga nekada zaduzio kupio za sicu. A ljudi koji su godinama zrtvovali svoje zdravlje u tom istom Boru, ajd neka gaje pecurke, sto bi rekao pok. Djindjic.
 
serb_pagan:
aha..kako da ne...samo cekajte da vam se domacinska koalicija spremi...hehe..kad raspale bidza,palma,raka i velja uz tutorstvo koshtunice...hehe rasturice radikalima patriJotsku guzu...

хехехе чему ли се надате да ми је знати... И шта кад би заиста ти народњаци остварили неки запаженији резултат? Јел' то очекујете коалицију Раке, Биџе, Палме и Веље са ДС-ом или ЛДП-ом? :D :D :D :D :D
 
untouchable:
хехехе чему ли се надате да ми је знати... И шта кад би заиста ти народњаци остварили неки запаженији резултат? Јел' то очекујете коалицију Раке, Биџе, Палме и Веље са ДС-ом или ЛДП-ом? :D :D :D :D :D

ma jok..ja znam da narod ko narod u vecini nikad nece glasati za LDP...ali hoce za domacine...i bolje sto puta oni nego radikali...
 
serb_pagan:
ma jok..ja znam da narod ko narod u vecini nikad nece glasati za LDP...ali hoce za domacine...i bolje sto puta oni nego radikali...

Ма како год обрнеш ето Радикала на власти. Остаје питање да ли самостално или у коалицији са тим народњацима.
А вас ето поново тамо где сте били деведесетих :D
 
jomini:
E stvarno, ako ćeš ovako lupetati i provocirati normalan svet, onda bolje nemoj komentarisati ništa. Stvarno se iznerviram za ovako nešto.

То је твој проблем, али оно је легитимно мишљење. Твој је проблем што ниси довољно толерантан па се нервираш. И што се мене тиче сада је далеко горе него деведестих, с обзиром на околности. Тад се макар знало зашто се лоше живи (ратови, санкције...)
 

Back
Top