Радикали оформили већину у Бору

untouchable:
Promenjen odnos snaga u Boru
21. avgust 2006. | 07:47 | Izvor: Beta
Bor -- DSS i DS više nemaju većinu u SO Bor, centrale tih partija isključile odbornike koji su pristupili novoj odborničkoj grupi.

Bor


Nova odbornička grupa, Borski demokratski blok, podržala je novog predsednika opštine, republičkog poslanika Srpske radikalne stranke Branislava Rankića, i s radikalima, socijalistima i Pokretom snaga Srbije formirala skupštinsku većinu.
Nemam ništa protiv.....Ako su skupili većinu na legalan način....Ne ko u zemunu što reče neko.....
 
untouchable:
То је твој проблем, али оно је легитимно мишљење. Твој је проблем што ниси довољно толерантан па се нервираш. И што се мене тиче сада је далеко горе него деведестих, с обзиром на околности. Тад се макар знало зашто се лоше живи (ратови, санкције...)

ko li ti je to ispricao... :confused:
 
untouchable:
Можете очекивати сличан сценарио и на републичком нивоу у скоријој будућности. Све је више оних који су свесни да је долазак Радикала на власт неминован. Надам се само да СРС неће примати у своје редове свакога, а посебно не оне који су активно учествовали у пост-петооктобарским догађањима.

Ja mislim da ce stranke kroz novi ustav ili na neki drugi nacin ukinuti mogucnost da mandat pripada poslanicima i da ce ga dati strankama.
 

Back
Top