Putin se izvinio!!!bilo je i vrijeme

Ниси ваљда толико отупавео да си поверовао да си СЛОБОДАН...:hahaha:
мислиш да се слобода стиче клањем...прогоном... злочином... нееееееее...
заувек сте себе сами заробили...


To ste cinili 80ak godina da sacuvate .rboslaviju ali nicija nije gorila do zore.Ja se osjecam slobodan!!volio bih ali stvarno da i ti imas taj osjecaj a i svi ljudi:cool:
 
To ste cinili 80ak godina da sacuvate .rboslaviju ali nicija nije gorila do zore.Ja se osjecam slobodan!!volio bih ali stvarno da i ti imas taj osjecaj a i svi ljudi:cool:

Јосип Јурај Штросмајер (Strossmayer, Осијек 4. фебруара 1815. - Ђаково 8. април 1905.) хрватски бискуп и политичар, културни делатник и писац; један од најзначајнијих и најутицајнијих Хрвата 19. века.
На првом ватиканском концилу (1869. - 1870.) у Риму био је један од најзапаженијих противника неограничене папске власти и том се приликом истакао као вичан говорник одржавши чувени тросатни говор против догме о папској непогрешивости, после којег је с мањом групом бискупа напустио Рим.
Јосип Јурај Штросмајер је родоначелник хрватске идеје југословенства. Наставио је да негује идеје илирског покрета које су имале за циљ да илирско, а потом југословенско, име послужи као степеница на путу уједињења.

Имао је значајну улогу у оснивању ЈАЗУ (Југославенске академије знаности и умјетности) 1867. у Загребу. Данас та установа носи име ХАЗУ (Хрватска академија знаности и умјетности).

http://sr.wikipedia.org/wiki/Јосип_Јурај_Штросмајер
 
Кад се буду они извинили Србима за српску децу што су пострељали у Шумарицама.

Pa ako tako krenes upadnes u vrzino kolo bez prestanka. Ipak mi treba kao jedan malo divlji narod da pokazemo da smo postali europejci i da se prvi izvinimo. A posle ce i oni nama a jos ce nas i zavoleti pride pa ce biti i para...

I onda resimo sve probleme :mrgreen::hahaha:
 
Pa ako tako krenes upadnes u vrzino kolo bez prestanka. Ipak mi treba kao jedan malo divlji narod da pokazemo da smo postali europejci i da se prvi izvinimo. A posle ce i oni nama a jos ce nas i zavoleti pride pa ce biti i para...

I onda resimo sve probleme :mrgreen::hahaha:
Мој народ није дивљи, мој народ је кроз историју страдао због љубави према слободи.
 
Pa ako tako krenes upadnes u vrzino kolo bez prestanka. Ipak mi treba kao jedan malo divlji narod da pokazemo da smo postali europejci i da se prvi izvinimo. A posle ce i oni nama a jos ce nas i zavoleti pride pa ce biti i para...

I onda resimo sve probleme :mrgreen::hahaha:

Niko se nikok ne izvnjava , sem ako nije nateran od vece sile , i tezinom samih argumenata, ( ko na primer Nemci ), osim Srba , i niihovih predstavnika . To samo onom Tadicu , koji je zapravo preko svg oca ispao iz Titovog sinjela moze da padne na pamet .

Njegovo ne pojavljivanje u Skelanima i Kravici , a jurisanje u Srebrnicu je dovoljno recito .
 

Back
Top