Putin smenio Šojgua

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
42.258
26173_profimedia-0849013573_ig.webp


Predsednik Rusije Vladimir Putin predložio je imenovanje novog ministra odbrane umesto dosadašnjeg šefa resora Sergeja Šojgua.

https://www.b92.net/info/svet/21552/putin-smenio-sojgua/vest

Ne cveta cveće u Rusko preduzeće? :kafa:
 
26173_profimedia-0849013573_ig.webp


Predsednik Rusije Vladimir Putin predložio je imenovanje novog ministra odbrane umesto dosadašnjeg šefa resora Sergeja Šojgua.

https://www.b92.net/info/svet/21552/putin-smenio-sojgua/vest

Ne cveta cveće u Rusko preduzeće? :kafa:
Kamo sreće da ga je smjenio ranije. Šojgu je nesposobnjaković za koga postoji osnovana sumnja da je povezan sa zapadom. On čak nije ni vojno lice. Šojgu da dobar samo organizovanje parada na kojima se obavezno šepuri hraneći svoj ego.
 
Evo sad su doveli vojno lice; sluzio vojsku 83 😆
Oduvjek mi je taj mongoloid Šojgu bio sumnjiv. Malo po malo i sklopile su mi se kickice da je on jedna od trulih jabuka u Kremlju. Jedan Rus mi prošle reče da je Šojgu nesposoban. Kad ga pitah zašto ga onda Putin ne smjeni, Rus mi reče da to nije tako lako i da u Kremlju postoji više klanova koji se međusobno sukobljavaju ali i sarađuju te da je klan koji stoji iza Šojgua poprilično moćan.
 
Oduvjek mi je taj mongoloid Šojgu bio sumnjiv. Malo po malo i sklopile su mi se kickice da je on jedna od trulih jabuka u Kremlju. Jedan Rus mi prošle reče da je Šojgu nesposoban. Kad ga pitah zašto ga onda Putin ne smjeni, Rus mi reče da to nije tako lako i da u Kremlju postoji više klanova koji se međusobno sukobljavaju ali i sarađuju te da je klan koji stoji iza Šojgua poprilično moćan.
Ides, na tako upucenog Rusa si udario...sta kaze Rule o novom ministru gospodarstva ovaj odbrane?
 
Само у Кинеско...
Neki dan smo diskutovali na temu kineskog pisma tj. znakova; koji filterisu kretene iz visokog drustva; gde ti je potrebno 10,000 u tintari da bi se kvalifikovao kao obrazovan i za poziciju u visokoj politici ili obrazovanju.
Zato oni nemaju problema sa kadriranjem; zna se ko je kmet i gde mu je mesto.
 
Neki dan smo diskutovali na temu kineskog pisma tj. znakova; koji filterisu kretene iz visokog drustva; gde ti je potrebno 10,000 u tintari da bi se kvalifikovao kao obrazovan i za poziciju u visokoj politici ili obrazovanju.
Zato oni nemaju problema sa kadriranjem; zna se ko je kmet i gde mu je mesto.

Шта знам...

Симболичко писмо, за нас Винчанце, је потпуно друга цивилизација и култура

Да ми водимо белу цивилизацију уместо алавих и линеарних англосаксонских тупаваца, вероватно би смо имали расни одговор на кинески изазов
 

Back
Top