Psihologija ljudi koji otvaraju teme na pdf Psihologija

Pa ono, skroman, dobar, požrtvovan, blag prema ljudima, introvert, dubokouman, posvećen naučnim saznanjima i filozofiji (look at my nickname, bitch :D), lepo se ophodim prema devojkama... pažljiv, berem cveće i delim ga komšijama na putu do gajbe

ukratko, jako sam dobar mladić.

sad vi.

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

drago mi je, ja sam Dejvid Koperfild :rotf:
 
Molim vas da budete opširniji i da konkretnim primerima date uvid u svoj psiho-kosmos

saint - još jedan ovakav ispad, i bićeš prijavljena. ne mogu više to da trpim, bio sam jako tolerantan, ali tvoja uznemiravanja su nešto što je meni potpuno strano, plus nedostatak vaspitanja. msm, to je i previše za jednu devojku. vidi da koriguješ svoje ponašanje, zgrožen sam tvojim uvredama i ironijom.
 
Pa ono, skroman, dobar, požrtvovan, blag prema ljudima, introvert, dubokouman, posvećen naučnim saznanjima i filozofiji (look at my nickname, bitch :D), lepo se ophodim prema devojkama... pažljiv, berem cveće i delim ga komšijama na putu do gajbe

ukratko, jako sam dobar mladić.

sad vi.
Гле, гле!
Па, ми смо врло сличне особе! :P

Само ми није јасан овај део ,,look at my nickname, bitch'', јер се не уклапа у твој опис... :dontunderstand:
 
Pre će biti- kolerik!

Ne, nece pre biti..izgleda slabo poznajes tematiku, a naravno mene ne poznajes uopste da prosudis to
Sangivnik sa malim primesama melanholika i kolerika, a flegmatika gotovo da nema uopste..

Ja sam uglavnom razocarana ljudima koji pisu na psihologiji (cast izuzecima) ..ocekivala sam ljude koji su upuceni, a nailazim cesto na neka proizvoljna naklapanja..
 
Ne, nece pre biti..izgleda slabo poznajes tematiku, a naravno mene ne poznajes uopste da prosudis to
Sangivnik sa malim primesama melanholika i kolerika, a flegmatika gotovo da nema uopste..

Ja sam uglavnom razocarana ljudima koji pisu na psihologiji (cast izuzecima) ..ocekivala sam ljude koji su upuceni, a nailazim cesto na neka proizvoljna naklapanja..

Ma,ja se zezam !.Kako bih ja "na neviđeno" znao
kojoj grupi pripadaš?
To će teško odrediti i psihoterapeut bez dodatnih testova....
Samo uživaj i budi ono što sama odrediš da možda jesi....!!

PS. Samo da dodam da ti tumačenje "sangvinika" nije tačno.
 
Poslednja izmena:
Ne, nece pre biti..izgleda slabo poznajes tematiku, a naravno mene ne poznajes uopste da prosudis to
Sangivnik sa malim primesama melanholika i kolerika, a flegmatika gotovo da nema uopste..

Ja sam uglavnom razocarana ljudima koji pisu na psihologiji (cast izuzecima) ..ocekivala sam ljude koji su upuceni, a nailazim cesto na neka proizvoljna naklapanja..

ja volim na temu psihologije, naravno više empirijski o tome nego li 'po knjizi' ali nekako ne nalazim reči u poslednje vreme za bilo kakvu ozbiljnu diskusiju..
možda nekad kasnije konačno razvežem jezik pa prodiskutujem ozbiljno ovde sa ljudima. mada frustrira to što svako ko nema argumenta za diskusiju krene u napad psovkama i omalovažavanjem. :roll:
 
Zamolila bih da se uzdržite od spama i nepotrebnih provokacija.
Ako su korisnici već pozvani da opišu sami sebe, nije u redu kritikovati i komentarisati njihove osobine. Nagradite tuđu otvorenost umesto da joj se rugate.
Nije teško biti fin.
Hvala.

Čim se ti oglasiš,bez vidnije potrebe,
odmah se prekine kontinuitet fine rasprave,koja,da budemo sasvim
iskreni,nije izlazila iz okvira pretpostavljenih pravila.
Bar do momenta intervencije!
 

Back
Top