PSIHO test.....

PERUZZI:

Tebi su u zivotu jako bitni prijatelji. Vecinu ljudi sa kojima se druzis znas iz skole. Problem je jednio u tome sto se nekad tripujes da se neki ljudi ne druze sa tobom jer te Bog zna kako vole, vec iz nekog interesa.
Jos uvek ne znas sta zelis da radis u zivotu.
Volis da citas.
Trenutno nisi zadovoljan svojim zivotom, nesto ti nedostaje.
Tacno znas kakva devojka ti treba, i u fizickom i u psihickom smislu.
Imas pozitivno razvijeno misljenje o sebi i jako ti je bitna muzika.
Volis plavuse? :)
 
CHOKOLADA:

U nekim stavrima si kontradiktorna. Ponekad si povrsna.
Tebi su svi ljudi donekle slicni, ali ti obozavas da sklapas prijateljstva i da imas sto vise ljudi u svom okruzenju.
Egzibicionista si u seksu i seks te odusevljava, ali pokazujes i izvesnu dozu straha. Da bi se opustila i da bi u krevetu bila bas ono sto jesi potrebno je da budes sa muskarcem koga obozavas i koji pre svega zna da te opusti. Treba ti decko koji je jakoo romantican, koji ce ti pisati pesme, donositi cvece itd.
Iako volis da imas mnogo prijatelja, najiskrenija i najotvorenija si prema onima koje znas od detinjstva.
Zadovoljna si svojim zivotom, ali ceznes o pravom prijateljstvu ili velikoj ljubavi. Potrebni su ti ljudi.
Mislis da bi bila potpuna osoba ako se ludo zaljubis i ostvaris stabilnu vezu.
Vatrena si, ali istovremeno nezna i ljudi lako mogu da provale sta mislis.
 
MUDRICA:
CHOKOLADA:

U nekim stavrima si kontradiktorna. Ponekad si povrsna.
Tebi su svi ljudi donekle slicni, ali ti obozavas da sklapas prijateljstva i da imas sto vise ljudi u svom okruzenju.
Egzibicionista si u seksu i seks te odusevljava, ali pokazujes i izvesnu dozu straha. Da bi se opustila i da bi u krevetu bila bas ono sto jesi potrebno je da budes sa muskarcem koga obozavas i koji pre svega zna da te opusti. Treba ti decko koji je jakoo romantican, koji ce ti pisati pesme, donositi cvece itd.
Iako volis da imas mnogo prijatelja, najiskrenija i najotvorenija si prema onima koje znas od detinjstva.
Zadovoljna si svojim zivotom, ali ceznes o pravom prijateljstvu ili velikoj ljubavi. Potrebni su ti ljudi.
Mislis da bi bila potpuna osoba ako se ludo zaljubis i ostvaris stabilnu vezu.
Vatrena si, ali istovremeno nezna i ljudi lako mogu da provale sta mislis.
Hvala mudrice! :wink: Ovo zadnje me je bas nasmejalo! :lol:
 
Ključ-od stana. Onaj veliki od vrata sa šipkama. Sviđa mi se. Moj je jbg... :lol:
Svežanj ključeva-Svi su metalni i uzela bih samo svoj, koji će mi ostali?
Žena u crnom-mnogo slatka baka, pričala bih sa njom, ne plašim je se...
Jezero-mmmmmm...Okupala bih se, ogromno, bistro, čisto, providno, prelepo...
Crvena vrata-kamin, stilski nameštaj, toplo, lepo...
Zelena-opuštencija, dvorište, kućica, klopa, fenomenalno, ne ide mi se odavde...smwc :cry: :lol:
Plava-more, plaža...
Narandžasta-deluje mi ko kupleraj, neću ovde...
Crna-ništa

Kocka-ogromna, mermerna

Konj-pastuv, crn, rasan, pomalo šuntav, ali sladak. Ne plašim se, ali ne bi ga, s'oproštenjem, uzjahala
 
ANAH:

Sto se tice ljudi, nisi posebno zainteresovana za druzenje sa novim ljudima, vise volis da provodis vreme sa svojim starim prijateljima.
Nije da su ti stranci nezanimljivi, ali ti je jako tesko da imas poverenja u nekoga.
Ne plasis se smrti, jer mislis da to nije kraj, da ipak ima nesto posle.
Sto se seksa tice, zanimljivo je da si tu sebe prilicno dobro "istrazila". Dakle ti jako dobro znas sta volis, a sta ne, na sta bi pristala, a na sta ne bi nikad itd.
Plasis se da ne ostvaris svoje snove u zivotu, tj. plasis se da ne procerdas zivot.
Plasis se vezivanja za druge ljude. Plasis se da te drugi ne povrede ili da se mnogo zblizis sa nekim, a ta osoba iz nekog razloga jednog dana jednostavno ode...
Zelis neki posao gde bi mogla da dodjes do izrazaja i ako je moguce da ti vodis glavnu rec, nesto kao direktor. :D
Ne volis da ostanes sama sa svojim mislima, jer ti tada cesto padaju na pamet stvari o kojima ne volis da razmisljas.
U ljubavi ti je bitno da vam nikad nije dosadno, da je uzbudljivo...
 
ZASTO?

Volis ljude koji imaju cvrste stavove i jasno izrazeno sopstveno Ja.
Smatras da imas jako dobro prosudjivanje i da lako provalis ljude. Kod tebe je sto se toga tice dosta crno-belo, neko ti se ili svidja ili ne. Sredine nema.
Ne volis neizvesnost i zatvorene osobe.
Drzis se onoga da je "jedan zivot" i trudis se da iskoristis sve sto ti pruza.
Snjas o misterioznom, opasnom muskarcu koji ce te potpuno zavesti i sa kojim ces otkrivati stvari o kojima si pre mogla samo da sanjas.
Ponekad si jako samopouzdana, a nekad se osecas skroz bezveze.
U sustini si jako stabilna i cvrsta osoba, ali kad te neko jednom povredi ili ti slomi srce, zapamtices to zauvek i nikad vise nece biti kao sto je bilo.
 
MUDRICA:
ANAH:

Sto se tice ljudi, nisi posebno zainteresovana za druzenje sa novim ljudima, vise volis da provodis vreme sa svojim starim prijateljima.
Nije da su ti stranci nezanimljivi, ali ti je jako tesko da imas poverenja u nekoga.
Ne plasis se smrti, jer mislis da to nije kraj, da ipak ima nesto posle.
Sto se seksa tice, zanimljivo je da si tu sebe prilicno dobro "istrazila". Dakle ti jako dobro znas sta volis, a sta ne, na sta bi pristala, a na sta ne bi nikad itd.
Plasis se da ne ostvaris svoje snove u zivotu, tj. plasis se da ne procerdas zivot.
Plasis se vezivanja za druge ljude. Plasis se da te drugi ne povrede ili da se mnogo zblizis sa nekim, a ta osoba iz nekog razloga jednog dana jednostavno ode...
Zelis neki posao gde bi mogla da dodjes do izrazaja i ako je moguce da ti vodis glavnu rec, nesto kao direktor. :D
Ne volis da ostanes sama sa svojim mislima, jer ti tada cesto padaju na pamet stvari o kojima ne volis da razmisljas.
U ljubavi ti je bitno da vam nikad nije dosadno, da je uzbudljivo...

strasno, znaci procitala si me kao knjigu, ne znam sta da kazem, strasno, strasno, strasno!!!
 
Ja bih da dodam, ono za konja i kocku, taman mi to fali.
Ovako... konj je divne smedje dlake, sa belim belegom na chelu, ima duzhu grivu; nije previshe pitom, dok prilazim malo frkcje i njushi vazduh, ali... primirio se kada sam mu prishla, da ga dodirnem, pomazim.. Ne znam da jashem, ali imam osecjaj da on to zheli, pa... kad shvatam da je sasvim umiren mojim prisustvom, zajashim ga i... krecjemo polako, da se priviknem, a onda letimo... valjda oboje znamo gde.

A kocka je mala i crna. Mala kao privezak za kljucheve, negde izgubljena u travi, ne znam ni kako sam je videla, sluchajno.. uzimam je, kao secjanje na avanturu u kojoj sam odigrala glavnu ulogu.
 
sibirska:
Vanilla Sunrise:
Kako ti želiš!Za početak,Mesec,Venera i Mars!

Sunce : BIK
Asc : na Regulusu, u Lavu
Mesec : Ovan 8. polje
Venera: Ovan 8. polje
Mars : Ovan 8. polje

I ja ću tebi, ako hoćeš... :wink:
Auuu! Mesec,Venera i Mars u 8.kući! Žestoko,bato! I još u ovnu!!! Kod tebe vlada sexualno ludilo!Tebi je sex skoro sve na svetu!Zato bi te razumela jedino neka vodolija... Još? :lol: :wink:
 
MUDRICA:
PERUZZI:

Tebi su u zivotu jako bitni prijatelji. Vecinu ljudi sa kojima se druzis znas iz skole. Problem je jednio u tome sto se nekad tripujes da se neki ljudi ne druze sa tobom jer te Bog zna kako vole, vec iz nekog interesa.
Jos uvek ne znas sta zelis da radis u zivotu.
Volis da citas.
Trenutno nisi zadovoljan svojim zivotom, nesto ti nedostaje.
Tacno znas kakva devojka ti treba, i u fizickom i u psihickom smislu.
Imas pozitivno razvijeno misljenje o sebi i jako ti je bitna muzika.
Volis plavuse? :)

He cepи.... волим плавушу... еј,ајде дај ми шему на коју то радиш. PLLIZZZ!!!!!!!!!
 
MUDRICA:
ZASTO?

Volis ljude koji imaju cvrste stavove i jasno izrazeno sopstveno Ja.
Smatras da imas jako dobro prosudjivanje i da lako provalis ljude. Kod tebe je sto se toga tice dosta crno-belo, neko ti se ili svidja ili ne. Sredine nema.
Ne volis neizvesnost i zatvorene osobe.
Drzis se onoga da je "jedan zivot" i trudis se da iskoristis sve sto ti pruza.
Snjas o misterioznom, opasnom muskarcu koji ce te potpuno zavesti i sa kojim ces otkrivati stvari o kojima si pre mogla samo da sanjas.
Ponekad si jako samopouzdana, a nekad se osecas skroz bezveze.
U sustini si jako stabilna i cvrsta osoba, ali kad te neko jednom povredi ili ti slomi srce, zapamtices to zauvek i nikad vise nece biti kao sto je bilo.

:shock: :shock: :shock: na koju foru, keve ti!? mudrice ti si kraljica! nego, kamo sex? :D 8)
eeee, a vid` sad kakav sam ja ortak, gle ovooo....
 
mudrica - sex:
nijedna druga zena ne izaziva toliko uzbudjenja kao ona. savrseno je svesna svojih zenskih trikova, koristi ih da bi se prikazala u najlepsem svetlu, cesto glumi cednost i mladalacko ludilo, oscilirajuci izmedju bespomocne lutkice i beskrupulozne sefice da bi razoruzala ljude. svaku situaciju i osobu koju sretne bespovratno menja svojim prisustvom. kada su muskarci u pitanju, baca se u veze iz potrebe da udovolji svojim zeljama ili da nametne dominaciju.
uzbudjuju je ozenjeni muskarci, zavodjenje. :D 8)
a? reci muki!

blic,petak 26.11, strana 24 :D :D :D
 
e,vanila ako oces i tebi da "uradim" sexi horoskop, prvo ti meni:
vaga
podznak skorpija
mesec u biku
venera u lavu
i mars :shock: ***** li ga! jel mnogo vazno?
e da jupiter u drugoj kuci :D pa de to da zaboravim!?
 
MUDRICA:
Ok. Prelazimo na drugi deo testa. Limunadice, zaboravila si da mi kazes da li uzimas kljuc ili ne.
E sad, dalje... Ides tako sumom i sada naidjes na gomilu kljuceva.
Kakvi su ti ostali kljucevi? Od kog su materijala, jel ti se svidjaju?
Jel ima tu onakvog kljuca kakav si zamislila?
Jel bi uzela neki?
Svi su gvozdeni,ali manji,onako u sveznju...taj moj kljuc nije tu i ove ne bih uzela
 

Back
Top