PSIHO test.....

1.drveni kljuc 2.gomila drugih kljuceva je obicna ,mog kljuca definitivno nema u toj gomili,drugi mi i ne trebaju 3.zena srednjih godina ,cuti a ni meni se ne prica sa njom zato begam dalje 4.jezero malo,lepo,zeleno,definitivno skidam sve sa sebe i idem da se brckam 5.narandzasta-ogledala mnogo,nesto nalik prijemnom holu ; plava-ogromno kupatilo vauu; zelena- staklena basta sa puno zelenila i stolicama za ljuljanje, sedim pijem kafu,ima i fontanica; crvena - sado-mazo spavaca soba; crna-knjige,prasina i radni sto 6.beli konj,izgleda umiljato i pitomo,a ustvari nije ,mozda bih malo i jahala ali ne znam kako da mu pridjem 7.kocka je mala sarena kockica ustvari drvena
 
MUDRICA:
Vanilla Sunrise:
Kako ti želiš!Za početak,Mesec,Venera i Mars!

Ovo ce biti zanimljivo, inace ne verujem u horoskop.
Venera: Blizanac
Mars: Skorpija
Mesec: Vaga
(Znak Blizanac, podznak Rak)

Ajd' da te vidim!!! :D :D :D
Ohohohoho!Tipično blizanački!Mars u Škorpiji ti daje gotovo neiscrpnu snagu,što će reći da ako tako odlučiš,možeš i bez spavanja i bez hrane!Jednom rečju-žilava!Mesec u Vagi...neodlučnost,blagost,zavisi u kojoj je kući...verovatno u četvrtoj,puno selidbe,privrženost majci...Mars je,pretpostavljam u petoj kući-zabavljanje do besvesti,igranka bez prestanka,itd.Imaćeš muško dete,neku operaciju u vezi s tim...Da više ne pretpostavljam,bilo bi bolje da imam više podataka... :wink: :lol:
 
MUDRICA:
LADY ME:

Kada u zivotu naidjes na osobu pravih vrednosti, veoma to znas da cenis. Dakle ti se ne bi nikad poigravala sa osecanjima osobe koju volis, u tom smislu si jako pazljiva. Medjutim, ti uopste nisi posesivna, naprotiv smatras da je sloboda jedna od bitnih stvari koje treba pruziti ljudima koje volis.
Imas pozitivan stav u zivotu i nemas strah od smrti. Uzbudljivo ti je da saznajes sto vise o tome, da citas npr. o dozivljajima klicnicke smrti...
Ako po tvom misljenju nemas buran seksualni zivot, nemas tabu tema po tom pitanju i dosta si otvorena. Volis da otkrivas nove stvari i da pricas o seksu.

Toliko si napisala, tako da; toliko o tebi. :)

Mudrice, ne znam sta si po zanimanju ali ako nisi psiholog, onda si definitivno promasila profesiju :wink:

Uglavnom je to to... osim onoga da nemam strah od smrti.

Svaka cast! :P
 
Malo kasnim...al'...hocu i ja, hocu i ja...:D

MUDRICA:
Ajde! Ovako, test se sastoji iz nekoliko delova pa cu te pitati deo po deo...
Zamisli da si u sumi. Hodas sumom i nailazis na kljuc. Kako izgleda taj kljuc?

Kljuc je veliki, starinski, tezak, sa okruglim vrhom i rupom. U principu ne kupim stvari na koje naidjem ali njega bih mozda uzela. Lepo lezi u ruci.

MUDRICA:
Ok. Prelazimo na drugi deo testa.E sad, dalje... Ides tako sumom i sada naidjes na gomilu kljuceva.
Kakvi su ti ostali kljucevi? Od kog su materijala, jel ti se svidjaju?
Jel ima tu onakvog kljuca kakav si zamislila?
Jel bi uzela neki?

Kljucevi su obicni, metalni, ili vec koji je ono materijal, prljavi, deluju mi ruzno, neuredno, kao da ih je neko izgazio i ne bih uzela ni jedan.

MUDRICA:
Dobro. sad u sumi naidjes na zenu u crnom.
Jel matora ta zena? Jel se plasis te zene? da li bi prva zapocela komunikaciju sa njom ili bi je ignorisala?

Zena je srednjih godina. Ne plasim se. Ali joj ne bih prisla. Ne volim da me neko smara. Nekako nemam zivaca, bolje da ni ona meni ne prilazi.

MUDRICA:
Ok. Sada izlazis iz sume i nailazis na jezero. Jel ti se svidja to jezero? da li mu vidis kraj (da li je ograniceno) ili ne? Da li ces da se okupas u jezeru?

Jezero je prelepo. Podseca me na vedar dan. Vide se leva i desna obala ali ne i kraj jezera. Oblaci se ogledaju u vodi. Bistro je. Mirno. Zaklonjeno od buke i sveta. Kao isecak iz jutra. Da si pitanje postavila letos, verovatno bih se okupala, ali sad mi je hladno. :P

MUDRICA:
Pa da nastavimo sa testom...
Dolazis u dvorac. U dvorcu vidis pet vrata razlicitih boja: crvena, narandzasta, zelena, plava i crna. Poredjaj u koja vrata prvo ulazis po bojama i onda reci sta se krije iza svakih vrata.

Plava-asocira me na mir. Opustajuci tonovi. U sobi je recimo, nesto sto nema bas veze sa mirom, kovceg sa blagom, veliki kovceg optocen draguljima...i na sred sobe veliki krevet. Onako ogroman, sa stubovima oko kreveta i teskom zavesom odozgo. Ta zavesa je od rojal plavog plisa ili tako nekog slicnog teskog materijala. Deluje kao da je puna prasine.:D

Zelena-iza njih je bastica. Mala ali vidi se da je nekad bila lepo uredjena sa cvecem. Uglavnom ruze. Okruzena zidovima od stare opeke. Zidovi deluju oronulo, ali to bastici-vrtu daje neku intimniju notu. Ima malu fontanu u kraju.

Crvena-Iza se krije knjiga sa carolijama. Raznorazne magije, vradzbine i recepti. Ima razne zacine i mirodjije. I cela soba je crvena i zidovi i tepih. I korice knjige. I mirise. Opojno. Misticno.

Narandzasta-soba sa igrackama. Slagalicama. Mozgalicama. Drustvenim igrama. I drvo pomorandze na sredini. Nema namestaja. Sve je to na podu.

Crna-soba je prazna, samo se na sredini nalazi Gavran, crn ko noc. Nije u kavezu vec setka onako ko veliki papagaji po letvici, vezan samo za nogu.

MUDRICA:
Evo poslednje stvari, sutra vam pisem tumacenje. Izlazis iz dvorca i nailazis na konja. kakav je konj? Jel ti se svidja, jel ga se plasis? Jel bi ga uzjahala?
e da, zamisli jednu kocku! Koje je ta kocka velicine i od kog materijala je napravljena? Koje je boje?

Konj je crn. Predivan. Presijava se na suncu. Odise snagom. Prava divlja, neukrocena zivotinja. Vide mu se zile po vratu. Ne plasim ga se. Najradije bi mu prisla i odgrlila ga, prislonila se onako celim telom uz njega, ali ga ne bih uzjahala.

Kocka je recimo mala, pola staklena, providna, a pola drvena, od braon drveta...

:?
 
Onome koji odogvara na horoskop:

Sunce: Strelac
POdznak: Bik
Mesec: Strelac
Mars: Blizanci
Venera: Vaga

Sunce, Mesec, Merkur u konjukciji u sedmoj kuci (ne secam se vise detalja)
 
Vanilla Sunrise:
Ohohohoho!Tipično blizanački!Mars u Škorpiji ti daje gotovo neiscrpnu snagu,što će reći da ako tako odlučiš,možeš i bez spavanja i bez hrane!Jednom rečju-žilava!Mesec u Vagi...neodlučnost,blagost,zavisi u kojoj je kući...verovatno u četvrtoj,puno selidbe,privrženost majci...Mars je,pretpostavljam u petoj kući-zabavljanje do besvesti,igranka bez prestanka,itd.Imaćeš muško dete,neku operaciju u vezi s tim...Da više ne pretpostavljam,bilo bi bolje da imam više podataka... :wink: :lol:

Hehe.
Zasto mi nisi rekla nista o proslosti? :wink:
 
ZAINTERESOVANA:

Kada ti se dopadne neka osoba (decko, derugarica) htela bi odmah sve o njoj da saznas, o njenoj proslosti, zivotnim stavovima, iskustvima, razmisljanjima... Jako bi ti smetalo ako tvoje drugarice ili roditelji ne vole tvog decka.
Trudis se da nikoga ne omalovazavas i verujes da svaki covek ima neki zivotni cilj i da niko nije bezvredan.
Prilagodljiva si.
Ne plasis se svoje smrti, ali te uzasava smrt nekog bliznjeg...
Dosta planiras, od svakodnevnih sitnica do velikih stvari. Trudis se da uklopis okruzenje i tvoje planove.
U seksu si prilicno slobodna i dovoljno si spoznala sebe u tom smislu.
Ti znas sama sebe da utesis u teskim situacijama. Recimo, vecini ljudi je potreban prijatelj ili neko rame za plakanje. Ti nisi takva i resenje uvek pronalazis u sebi.
Zanima te umetnost, druge kulture i daleke zemlje. Idealan posao za tebe bi bio onaj gde bi mnogo putovala. Sanjas o tome.
Mozda verujes u reinkarnaciju.
Volis da si okruzena gomilom prijatelja...
Mislis da je Ljubav smisao zivota.
Verujes u sudbinu i smatras da za sve postoji tacno odredjeno vreme da se desi.
To je to.
 

Back
Top