Projekat auto

Ja ne nogu da prezalim sto ih bar jedno 10 komada nisam sklonio na stranu .. a da ne racunam onog Golf Rally sto sam prodao ..To nikad necu prezaliti
A gde to da prodaš leba ti.

Živimo u vremenu gde su Supra IV i RX7 FD skuplje od Ferrarija približnih godina, tako i Golfovi dolaze na red.
Gore su uvek bili skupi, sad pogotovo jer vreme prolazi i sve ih je manje.
 
A gde to da prodaš leba ti.

Živimo u vremenu gde su Supra IV i RX7 FD skuplje od Ferrarija približnih godina, tako i Golfovi dolaze na red.
Gore su uvek bili skupi, sad pogotovo jer vreme prolazi i sve ih je manje.
Orginal Rally je jako skup Davno sam ga kipio kad je bio "jeftin" prodao skoro za duplo.. danas je x8 od onoga sto sam dobio ..
 
Evo ti jednog sq aukcije i trenutna cena .. njihova provizija je 10% na to
Screenshot_20220415-181847_Chrome.jpg


Otici ce sugurno na 9-10k €
 
A gde to da prodaš leba ti.

Živimo u vremenu gde su Supra IV i RX7 FD skuplje od Ferrarija približnih godina, tako i Golfovi dolaze na red.
Gore su uvek bili skupi, sad pogotovo jer vreme prolazi i sve ih je manje.
Restauracija nije za svakog mora da se radi detaljno po ps bez fuseraja i bez karabudenja .. Samo na fabricko stanje ..
 
A moze da bude i sigirna investicija jer im cena ne pada vec raste ..Dosta njih ima pare na bank kontu koje samo stoje .. Npr taj tvoj 205 gti
Moj je jedan stepen ispod Gti ,sto kazu osiromaseni Gti ,Xs verzija i to sa 1.6 motor jos redji …

Evo ti jednog sq aukcije i trenutna cena .. njihova provizija je 10% na to Pogledajte prilog 1137295

Otici ce sugurno na 9-10k €
Znam ,vidjao sam i za ovu moju verziju ,tacnije 1.4 motor ide i po par hiljada evra u bas dobrom stanju .
 
Sećam se pre 20 godina kada sam drugaru pomagao da okrpi hondu crks koja je bila potpuno trula hahaha kada je limar poskidao krila i one plastike spojlere tu je bilo rupa moglo kuče da uđe :lol: plako posle da smo ga zayebali za cifru :lol: radio ko konj danima i još je dogovor bio da sve bude pun var co2 i da nas zove kada završi da proverimo sve pa onda zaštita :lol:

b281c16f7ad60cd04d6c60f38c810e0b.jpg


f96464d917b14855edbc373619ad9c51.jpg
Sto kupovao taj krsh ,cim vidim da auto truo ...

Kad bi mogli da birate:

Pogledajte prilog 1133349

ili

Pogledajte prilog 1133350

Bio je jedan Evo II na mobile.de za pola miliona, sad je najskuplji 330.000.
Tezak izbor ...mada mnogo mi se svidja 190 ...
 
Ima jedan preprodavac kupio XS za oko 5000 evra sad ga prodaje za duplo vise ,jedini primerak trenutno u Engleskoj koji je na prodaju ....tako da sto se tice same teme ,definitivno moj auto smatram za neku vrstu projekta ,ali bez preprodavanja ...
 
Sto se tice 205 na ceni je naravno taj Gti ,rally ,T16 oni su vrlo retki i veoma skupi i po par stotina hiljada evra ,Rollan Garros ,Gentry ,Xs je sve vise trazen ali redak ...najvise u prodaji ima GTi ,kabrioleta ima dosta ,Junior modela ,Sacre Numero ....
 
Posto volim Francuze ,odlican projekat auto je Mi16 ,zatim 306 Gti-6 ,S16 ,309 GTi ,106 GTI...naravno 405 T16 mada su dosta retki ,,,ima od Citroena BX ,zatim Renault 5 GT turbo je veoma cenjen ,Clio 2 sport ....
 
Sećam se kada je komšija kupio nov 205 akumulator je bio veličine ko tri kutije cigara. Ako se dobro sećam roze boje i trajao je oko 12 god. Normalno auto je bio prelep za ono doba i nikada ništa se nije kvarilo.
 
Sećam se kada je komšija kupio nov 205 akumulator je bio veličine ko tri kutije cigara. Ako se dobro sećam roze boje i trajao je oko 12 god. Normalno auto je bio prelep za ono doba i nikada ništa se nije kvarilo.
Ne znam kod mene je normalan akumulator ,verovatno je u pitanju model sa slabijim motorom ...
Meni da kucnem u drvo nista se nije kvarilo ,samo sam te delovao izmenjao i dobio potpuno tehnicki ispravan auto ,vuce bas dobro u drugu moze da ide preko 70 ...onomad smo ja i majstor stelovali ler gas na plinu ,probao jedanput stuca ,malo smo pojacali bas kako treba ...kad cimnu ko blesav ..mada ja ne volim da vozim u visoke obrtaje sem kad treba da se proba.
 
Ko klinac sam balavio na te kataloge sa sajma automobila. Fr automobili ubedljivo najlepši. I danas su uvek ispred svih po dizajnu šteta što im ostatak ne prati liniju.
Ja i dan danas cuvam auto kataloge stare i preko 20 godina i volim da se prisetim ..

Ma bio je neki za ono vreme nikl kadmijum ili slično. Nije bio olovnjak.
to je drugo onda ,ja sam uvek koristio olovne ...
 
Dobar projekat auto je Renault clio baccara ,vidim na nekoj aukciji prodao neki Francuz za par hiljada evra ,dobro ocuvan ali ima ulaganja da se to sve dovede kako treba ...zatim Clio Williams ,Renault 25 ,21 ...bruka od auta ...

25 baccara ,spejs satl od auta ....
renault-25_3987_7.jpeg
 
Ima jedan preprodavac kupio XS za oko 5000 evra sad ga prodaje za duplo vise ,jedini primerak trenutno u Engleskoj koji je na prodaju ....tako da sto se tice same teme ,definitivno moj auto smatram za neku vrstu projekta ,ali bez preprodavanja ...
A to sto krecu od 600€ i ima finih za 700-800 na mobile.de?
Gledas samo one najskuplje koji su GTI i CTI pa poredis svoj auto sa njima?
Ccccc.....
I da li se ima svest sta znaci uopste projekat?
 
A to sto krecu od 600€ i ima finih za 700-800 na mobile.de?
Gledas samo one najskuplje koji su GTI i CTI pa poredis svoj auto sa njima?
Ccccc.....
I da li se ima svest sta znaci uopste projekat?
Jel ti znas sta je XS model ?
Xs je mnogo redji model od Gti ,ti mislis ja nemam oci i ne vidim kako idu cene .
Ukucaj peugeot 205 vente ili achat i udji na najveci francuski sajt ,pandan polovnim automobilima kod nas ...od preko 1000 vozila jedva 5-6 modela da ima ,cena ne ide ispod par hiljada evra ...ima i Gt model sa petoro vrata takodje par hiljada evra ..
 
Poslednja izmena:

Back
Top