Projekat auto

Marko_smt

Primećen član
Poruka
975
Verujem da svi mi volimo bar jedan automobil iz osamdesetih, sedamdesetih, devedesetih itd.

Interesuje me koji bi vi izabrali za projekat auto, tačnije restauraciju i/ili modifikovanje.

Ako već imate tako nešto ili znate nekog ko to već radi ne bi bilo loše da podelite slike.

Lično obožavam japance iz devedesetih ali čak i da dobijem na lutriji mislim da bih bankrotirao dok bih uvezao jedan i sredio ga po svom ukusu.

Tako da ostajem pri realnim snovima a to je Merc W124. Voleo bih da bude 3.0 turbo dizel i sa što više fabričkih detalja.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
176.157
Verujem da svi mi volimo bar jedan automobil iz osamdesetih, sedamdesetih, devedesetih itd.

Interesuje me koji bi vi izabrali za projekat auto, tačnije restauraciju i/ili modifikovanje.

Ako već imate tako nešto ili znate nekog ko to već radi ne bi bilo loše da podelite slike.

Lično obožavam japance iz devedesetih ali čak i da dobijem na lutriji mislim da bih bankrotirao dok bih uvezao jedan i sredio ga po svom ukusu.

Tako da ostajem pri realnim snovima a to je Merc W124. Voleo bih da bude 3.0 turbo dizel i sa što više fabričkih detalja.
Uvoz auta iz devedesetih i starijih je po našim propisima nemoguć, što znači da bi morao da nađeš ovde. Možda za W124 da pronađeš ovog dekicu:
https://forum.krstarica.com/threads...rbiji-ostao-bez-dozvole.948300/#post-44531346

mario80

Buduća legenda
Poruka
38.214
Znam da ne mogu da se uvezu i to me podsetilo da pitam nešto što me odavno interesuje. Mogu li u Srbiji da vozim auto na stranim tablicama uz ovlašćenje vlasnika koji je regularni državljanin te zemlje?
Možeš dok te ne uhvate onda ide oduzimanje i carinski prekršaj šurenje.

Mislim da mogu oldtajmeri da se uvoze ali moraju da imaju neki značaj i da budu savršeni.

Dozvoljen uvoz kola 1987. godište i starijih! Navalite na Golfove „dvojke“!

Poslednja izmena:

Marko_smt

Primećen član
Poruka
975
Jedan od realno mogućih projekata kod nas.
Pop up - up and down headlights :heart:

Clean-Hachiroku-Stance-3-1140x759.jpg

Clean-Hachiroku-Stance-7-1140x759.jpg

Clean-Hachiroku-Stance-8-1140x759.jpg

mario80

Buduća legenda
Poruka
38.214
Sećam se pre 20 godina kada sam drugaru pomagao da okrpi hondu crks koja je bila potpuno trula hahaha kada je limar poskidao krila i one plastike spojlere tu je bilo rupa moglo kuče da uđe :lol: plako posle da smo ga zayebali za cifru :lol: radio ko konj danima i još je dogovor bio da sve bude pun var co2 i da nas zove kada završi da proverimo sve pa onda zaštita :lol:

b281c16f7ad60cd04d6c60f38c810e0b.jpg

f96464d917b14855edbc373619ad9c51.jpg

Poslednja izmena:

igi192

Elita
Poruka
21.843

Dizel nema neku vrednost kod kolekcionara .. Neki hot hatch ,gti moze i E30/e36 cupe carbio min 2,0,mecka 190 E 2,3.. ako mislis da zadrzis vrednost .. moze i Moris ,fica it a ja mislim da ce uskoro i golf 4 gti da krene da raste

Poslednja izmena:
Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.