Prijateljstvo izmedju muskarca i devojke:DA ili NE?

giovaniI:
Mislite li da je moguce iskreno prijateljstvo uzmedju muskarca i djevojke,bez ikakvih drugih primjesa??
Pazite situaciju:djevojka ima decka sa kojim se ne slaze najbolje ali su ipak duuugo zajedno-godinama,a od mene trazi da joj budem kako kaze najbolji prijatelj,,,da ne zna sta hoce od meno i sta osjeca u vezi mene,..da cekam.
Rekao sam joj da je to prijareljstvo nemoguce,da mi je stalo do mje,ali da odlazim.To je bio moj izbor.
Da cujem komentare:da li je moguce prijateljstvo izmedju muskarca i djevojke???

Teško da može biti pravo i iskreno prijateljstvo između muškarca i žene..
 
giovaniI:
Mislite li da je moguce iskreno prijateljstvo uzmedju muskarca i djevojke,bez ikakvih drugih primjesa??
Pazite situaciju:djevojka ima decka sa kojim se ne slaze najbolje ali su ipak duuugo zajedno-godinama,a od mene trazi da joj budem kako kaze najbolji prijatelj,,,da ne zna sta hoce od meno i sta osjeca u vezi mene,..da cekam.
Rekao sam joj da je to prijareljstvo nemoguce,da mi je stalo do mje,ali da odlazim.To je bio moj izbor.
Da cujem komentare:da li je moguce prijateljstvo izmedju muskarca i djevojke???

Nije moguce :arrow: potpuno sam sigurna u to!!!!
 
ne mogu da verujem da ljudi misle da nema prijateljstva izmedju muskarca i zene! Pa valjda postoje ljudi koji vas jednostavno ne privlace bili oni zgodni lepi kakvi god jednostavno vam nisu par i nikad ih tako niste gledali. Jbg oni mogu da vam budu prijatelji! I sto da ne sto ne bi moglo da se desi isto to i sa druge strane. Pa i da ona druga str utripuje da vas voli kao sad drugacija...pa sta odes povuces se malo ga/je prodje kad shvati da joj/njemu nedostaje prijatelj u zivotu kojeg je do tad imala/o i mozda se sve vrati na svoje! Kazem mozda...jel
 
OrthodoxCelt:
Ја сам увек оптимиста, али прошао је цео дан, а ја још нисам добио одговор...
:-D To valjda,brate znaci da jos razmislja,jer da je odlucila da ne zeli nista sa tobom vec bi ti rekla.Moj ti je savjet da sacekas jos koji dan,ako treba.Ili mozda da je nazoves i kazes joj kako se osjecas.
Ne znam,samo se nadam da ce ti sve biti ok.Javi kako je bilo,mozes mi poslati i privatnu poruku na profil.pozz i srecno.
 
NevenaBGD:
ne mogu da verujem da ljudi misle da nema prijateljstva izmedju muskarca i zene! Pa valjda postoje ljudi koji vas jednostavno ne privlace bili oni zgodni lepi kakvi god jednostavno vam nisu par i nikad ih tako niste gledali. Jbg oni mogu da vam budu prijatelji! I sto da ne sto ne bi moglo da se desi isto to i sa druge strane. Pa i da ona druga str utripuje da vas voli kao sad drugacija...pa sta odes povuces se malo ga/je prodje kad shvati da joj/njemu nedostaje prijatelj u zivotu kojeg je do tad imala/o i mozda se sve vrati na svoje! Kazem mozda...jel
Nevena,ne vjerujem da je moguce pravo prijateljstvo,kako sam rekao na pocetku teme"bez IKAKVIH"primjesa.Kontas??Pogledaj svoj odnos sa najboljom prijateljicom,i pitam te da li IDENTICAN odnos imas ili mozes imati sa nekim muskarcem???Ali
IDENTICAN??To vas sve pitam. :roll:
 
Pa ne identican! Pa kako moze da bude identican kad je on musko a ona je zensko! Jbg drugacije stvari konta zena zenu. Ako tako gledas onda ne moze. Sta ja znam. Valjda mora na svemu da se radi. Kod drugarica je problem sto ste jedna drugoj konkurencija i onda uvek dodje do nekog svadjanja na tu temu. Dok kod tipova toga nema! Jel tako? Mislim kad su prijatelji razlicitog pola! Tadzume!?
 

Back
Top