prevara...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tita mi, ne bih nikad...:lol:
Ja sam operisana od tih stvari... sestra me pita "kako reci mi, kako uspevas da budes takva" Ja joj kazem nz, rodila se naopako:-D

Nemam pojma, veruj da ne znam ni koja je tacno marka mog muza fon, skoro je kupio, samsung neki...

Jednostavno nisam zainteresovana.

Ono sto mene nervira je da bulji u neku u mom prisustvu - to je ponizavajuce
I smetalo bi mi da mi prica kako je neka dobra i slicno - to je isto ponizenje

Ostalo - pa on mene ne moze spreciti ako nesto hocu, a ja njega jos manje.:wink:

Opusteno, verujem mu, pa sta mi Bog da:wink:

To je slucaj sa njim, a da je drugaciji i da te zavlaci i muva - gle sto mu ne bi cackala telefon!
Ja sam jednoj prethodnoj mnogo verovao i nisam imao ni najmanju zelju da joj cackam po telefonu. Nije bilo potrebe!
Ali sa ovom potonjom, pa bio bih idiot da nisam preceprkao po porukama. Sta, kao, ej ne ide nam, rastajemo se? Zasto? Pa tako... Nemoj, nemoj da ides, ja sam samo tvoja, sto mi ne verujes, nisi normalan, etc, etc...? Cemu to? Da nisam, bio bih dileja koju bi ona sutnula cim bi nasla bolju priliku. Ovako, barem znam razlog!
 
Zasto proveravate partnerom telefon?
Ima li i trunke poverenja?
Umete li da ispostujete neciju intimu?
Krajnje je nekulturno vrsnjati po dzepovima, novcaniku, mobilnom..od partnera.
Ne mogu najiskrenije da shvatim tu balkansku posesivnost.


Apsolutno sam mislim kao i ti. Mozda je to stvar i vaspitanja, kao kad citate neciji dnevnik. Sta ocekujete da nadjete, vi koji virkate? Cackate misa, pa vam je posle krivo. Moja drugarica mi je neavno rekla da sumnja da je njen decko vara, jer brise sve poruke iz telefona.... i ja sam se zgranula... i ona se zgranula, ona saveznicki, u fazonu, kad ti kazem sestro slatka, de ne poverujes, a ja sam je onda pitala, jbt, a sta si ti trazila u njegovom telefonu? I ona se naljutila sto nisam na njenoj strani.

Ja jednostavno ne podnosim spijunazu te vrste, ... muka mi je od ljudi koji to rade, a najgori su mi oni koji vide nesto, ustanove problem i NE URADE NISTA. Imaju hrabrosti da brljaju, a nemaju herza da to priznaju i isprave krivu Drinu.

Po cemu su oni koji varaju veci gadovi od onih koji spijuniraju?
 
Po cemu su oni koji varaju veci gadovi od onih koji spijuniraju?

Zdravo Cezo-Lino :)

Pa jesu veci gadovi, jer da nije njih ne bi bilo ni nas :D
Salu na stranu, znaci isti su gadovi oni koji ukradu i oni koji ih posle provale i postave gde im je mesto - u aps?
Pandur ukeba lopova tako sto ga prati, spijunira, jel?
Znaci, kad je sve o.k., nema spijuniranja, nema prevara, sve o.k. A kad nije sve o.k.?
A sta ako nije bata Raka?:D
 
Gledala u jednom filmu, fantasticna scena, kad zena uhvati tipa sa nekom drugom, a on joj kaze: nije to sto mislis. Ona sokirana, a on: dobro, da li verujes vise meni ili svojim ocima? :) Odlicno!
 
Zdravo Cezo-Lino :)

Pa jesu veci gadovi, jer da nije njih ne bi bilo ni nas :D
Salu na stranu, znaci isti su gadovi oni koji ukradu i oni koji ih posle provale i postave gde im je mesto - u aps?
Pandur ukeba lopova tako sto ga prati, spijunira, jel?
Znaci, kad je sve o.k., nema spijuniranja, nema prevara, sve o.k. A kad nije sve o.k.?
A sta ako nije bata Raka?:D

Zdravo ( i opet buket crvenih gerbera za tebe) !!!!

Kad su lopivi i zandari u pitanju, potpuno se slazem sa tobom, ali to ne mogu da dovedem u vezu sa prevarom i njuskanjem u ljubavi. Kakav je smisao neke veze ako svaka strana onoj drugoj mulja iza ledja?



Sledece pitanje je , ha, a tko je prvi poceo? To je neverending story

U svakom slucjau mislim da ako si mangup i brljas po mom telefonu, dzepu, kompjuteru, ... budi mangup pa to i reci, i pitaj sta ti nije jasno, nemoj da donosis proizvosljne zakljucke, jer ce te boleti glava.
 
Ja jednostavno ne podnosim spijunazu te vrste, ... muka mi je od ljudi koji to rade, a najgori su mi oni koji vide nesto, ustanove problem i NE URADE NISTA. Imaju hrabrosti da brljaju, a nemaju herza da to priznaju i isprave krivu Drinu.

Po cemu su oni koji varaju veci gadovi od onih koji spijuniraju?

pa mislim stvarno... jbt, pa da nisam sumnjala da neshto krije, nikada, ali NIKADA ne bih pipnula njegov fon... ne volim ni da meni neko pretura po porukama, imeniku... ali zenska intuicija me nije prevarila, osetila sam da krije neshto...

i shto da nemam hrabrosti da preduzmem neshto? lepo sam mu priznala da sam chitala poruke... a to shto sam preduzela neshto sasvim neochekivano(lepo ga saslushala, potrudila se da razumem i oprostila mu), je vetj neka druga pricha koja bi mozda vishe bila pogodna za neku temu na psihijatriji... :roll:
 
pa mislim stvarno... jbt, pa da nisam sumnjala da neshto krije, nikada, ali NIKADA ne bih pipnula njegov fon... ne volim ni da meni neko pretura po porukama, imeniku... ali zenska intuicija me nije prevarila, osetila sam da krije neshto...

i shto da nemam hrabrosti da preduzmem neshto? lepo sam mu priznala da sam chitala poruke... a to shto sam preduzela neshto sasvim neochekivano(lepo ga saslushala, potrudila se da razumem i oprostila mu), je vetj neka druga pricha koja bi mozda vishe bila pogodna za neku temu na psihijatriji... :roll:

Ja nisam psihijatar ali zelim da postanem 8-) Spremna sam da te saslusam. Mozes me kontaktirati na pvt.
P.S. Imam i ja intuiciju i jako retko ceprkam, a kad osetim neopisivu potrebu da ceprkam, uvek isceprkam nesto :lol:
 
Zdravo ( i opet buket crvenih gerbera za tebe) !!!!

Kad su lopivi i zandari u pitanju, potpuno se slazem sa tobom, ali to ne mogu da dovedem u vezu sa prevarom i njuskanjem u ljubavi. Kakav je smisao neke veze ako svaka strana onoj drugoj mulja iza ledja?



Sledece pitanje je , ha, a tko je prvi poceo? To je neverending story

U svakom slucjau mislim da ako si mangup i brljas po mom telefonu, dzepu, kompjuteru, ... budi mangup pa to i reci, i pitaj sta ti nije jasno, nemoj da donosis proizvosljne zakljucke, jer ce te boleti glava.

E a tebi Puket crvenih ruza...

Pa cuj, sto ne bih priznao da sam cAprkao? Ali nisam ni ja od juce, ne govorim nista dok je istraga u toku! Tek kad se sloze sve kockice onda kazem ili mr's u **** ili izvini i ubij me, ali gledao sam ti phone...
El?

A smisao veze...? Paa, ima raznih smislova (ne Smislova :D), neko bas voli da se vara i kuka oko toga... A neko ne voli...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top