Препоруке за куповину возила

Komšija kupio opel zafiru na metan, drugi dan mu eksplodiralo crevo od hladnjaka do motora. Čeka novo crevo 15 dana da stigne, rekoh vidi i ovo drugo je kao kačkavalj kupi odmah i to drugo.

Flomasterom pisana kilometraža kada je navodno rađen veliki servis 160.000 km flomaster na vodenoj bazi sav se razmazao.

Zafira na metan sa pravih 180tkm :rotf:

Ovako spolja izgleda kao nov. Uglancani krš iz uvoza sa milion km.

Pogledajte prilog 1521405
Nije to krs kad moze da prodje milion km :mrgreen:
 
Nije to krs kad moze da prodje milion km :mrgreen:
U tome je fora što i jeste prešao svoj maximum. Sad ti menjaj creva i re ravnaj glavu, remontuj letvu volana, trap, menjaj auspuh, klimu, sedišta, šarke vrata, kvake, sajle, bbužire i još sto kurraca koje na normaLnoj km nikada ne riknu.
 
Poslednja izmena:
Zu tome je fora što i jeste prešao svoj maximum. Sad ti menjaj creva i re ravnaj glavu, remontuj letvu volana, trap, menjaj auspuh, klimu, sedišta, šarke vrata, kvake, sajle, bbužire i još sto kurraca koje na normaLnoj km nikada ne riknu.
Ovaj moj pezo sigurno icepao 400-500 000km ali motor mu je odlican, a ovamo su vracali kilometrazu da je presao 220 000km :cepanje: hoce malo morgen.
 
A ako mi plati sve, da mu dam auto ?
Šta ako napravi neko sra.nje sa njim ?
Jel postoji neka mogućnost u agenciji nešto da se napiše, tu bi još mogla nekog vlasnika da navatam.
Ja sam vozio auto na ovlascenje pre vise od 10 godina godinu dana i nisam napravio nikakvo njesra, a posle sam sa covekom zavrsio prenos bez problema,to treba da bude bas neki debil da za dan dva nesto zezne.
 
Ako mu se svidi auto uzmi kaparu pa neka sutra dođe po notara i auto.
41982675_166872887556780_1182865973644886016_n.jpg
 

Back
Top