Препоруке за куповину возила

Колико би коштало редовно одржавање аудија А4 B5 и В6 1.9 дизел мотора? Под редовним одржавањем подразумевам мали сервис, велики сервис, четири зимске и четири летње гуме. Поред тога ме занимају и сервисни интервали.
 
Колико би коштало редовно одржавање аудија А4 B5 и В6 1.9 дизел мотора? Под редовним одржавањем подразумевам мали сервис, велики сервис, четири зимске и четири летње гуме. Поред тога ме занимају и сервисни интервали.
Zavisi koliko je prešao, dal 123 ili 500tkm ili milion km.
 
Колико би коштало редовно одржавање аудија А4 B5 и В6 1.9 дизел мотора? Под редовним одржавањем подразумевам мали сервис, велики сервис, четири зимске и четири летње гуме. Поред тога ме занимају и сервисни интервали.
Vrlo jeftino. Mali servis ide na 5-10 kkm.
Košta 50€ da sipaš Castrol 10w40.
Veliki preporučuju na nekih 150 kkm i košta tipa 200-300 eura.
Motor je vrhunski, taj koji te zanima nema DPF i ostale gluposti.

Nisam ispratio kolika im je cijena trenutno?
 
Колико би коштало редовно одржавање аудија А4 B5 и В6 1.9 дизел мотора? Под редовним одржавањем подразумевам мали сервис, велики сервис, четири зимске и четири летње гуме. Поред тога ме занимају и сервисни интервали.
Dizel je promasena investicija sem ako se ne vozi barem 30 000km godisnje na duze relacije.
 
Rekoh ti ne trpaj sve u jedan koš.. Zašto ova Alfa kosta ovoliko objasni mi .. ima ih I skupljih ali nije bitno .. Zasto ?
Pogledajte prilog 1518553
Moze prodavac da trazi i 100.000 eura, pitanje je koliko ce da dobije.
Sto je ti ne pazaris pa ako stvarno vredi [kako ti kazes] i raste vrednost mozes da zaradis ?
Op cvrc giverzenzajn, znas i ti da ne vredi :super:
Ne pise koje je godiste ?
Nije, hyundai je jedini auto koji kupiš nov, voziš 10 godina pa prodaš za iste pare :mrgreen:
Moguce :ok:
Cela Evropa hvali ovog novog Tucsona tako da je logicno

Колико би коштало редовно одржавање аудија А4 B5 и В6 1.9 дизел мотора? Под редовним одржавањем подразумевам мали сервис, велики сервис, четири зимске и четири летње гуме. Поред тога ме занимају и сервисни интервали.
Kompletan mali servis za 1.9 tdi motore sa zamenom svih filtera i uljem Castrol 5-40 je 8.200 din.
Ja radio.......
Za Tucson [sin vozi i zajedno smo radili mali servis] je 6.900 din
 
Koreja kvalitet u punom izdanju .. Kia ceed .. 2012
Screenshot_20240322_135822_Gallery.jpg
Screenshot_20240322_135829_Gallery.jpg
 

Back
Top