Predstavite kućnog ljubimca

E ovo je pravi kućni ljubimac, lak za održavanje a beskrajno dobar !!! Inače, zove se Juca i kultna je pojava u ovom mom malom dosadnom gradu !!!

juca0ue.jpg
 
*misutka*:
krvolok:
E ovo je pravi kućni ljubimac, lak za održavanje a beskrajno dobar !!! Inače, zove se Juca i kultna je pojava u ovom mom malom dosadnom gradu !!!

juca0ue.jpg

Ovako nešto slično, malo i čupavo me ujelo pre neki dan,
d045.gif

E, ako te je OVAKO NEŠTO ujelo, mora da je ili imalo dabeo razlog ili životinjskim instinktom sluti nešto čega ti i nisi svestan-a, a bližnji izbegavaju da ti kažu, onako DIREKTNO ... :lol:
 
krvolok:
*misutka*:
krvolok:
E ovo je pravi kućni ljubimac, lak za održavanje a beskrajno dobar !!! Inače, zove se Juca i kultna je pojava u ovom mom malom dosadnom gradu !!!

Ovako nešto slično, malo i čupavo me ujelo pre neki dan,
d045.gif

E, ako te je OVAKO NEŠTO ujelo, mora da je ili imalo dabeo razlog ili životinjskim instinktom sluti nešto čega ti i nisi svestan-a, a bližnji izbegavaju da ti kažu, onako DIREKTNO ... :lol:
hahahaha, evo baš mi danas stiže račun od kuce, za obavljenu psihoterapeutsku seansu. E sad malo ozbiljno, što se tiče tih patuljastih rasa, lično ih ne volim, jer umeju da budu podmukle, što nikad nisam sretala kod velikih pasa. Zato živeli veliki dzukci i mačke, naravno
h018.gif
 
Juca je zaista slatka kuca, ali vas molim da ne kopirate post sa slikom - naročito ne na istoj strani i ovoliko puta.
Nadam se da se Juca neće ljutiti :wink: , problem je što nemaju svi "jake mašine" pa se stranica užasno sporo otvara :roll: .
Hvala na razumevanju.
 
smeh:
Juca je zaista slatka kuca, ali vas molim da ne kopirate post sa slikom - naročito ne na istoj strani i ovoliko puta.
Nadam se da se Juca neće ljutiti :wink: , problem je što nemaju svi "jake mašine" pa se stranica užasno sporo otvara :roll: .
Hvala na razumevanju.

Važi, Smehu, ja to više neću raditi, ali morao sam tek da Jagodici pravim zazubice !!! :lol: Inače, Gigule, ova rasa se NE PEČE, mnogo bolje ide u PAPRIKAŠ, začinjen, s' knedlama, pa na gusto !!! :lol:
 

Back
Top