Predstavite kućnog ljubimca

gigule

Poznat
Poruka
7.262
krvolok:
gigule:
:lol:
se oporavila?
eee Nelly spremaj kolače dolazim! šala šala...
SPREMIĆE !!! Da se i ti malo OPORAVIŠ od SVEKRVE !!! :lol:
( šala, šala ... :( ! )
pa računam da deo procesa opravka bude i gnjavaža tvog kučeta...šmrc jadna Juca ali nekom je život majka a nekom svekrva šala šala

SINDI
da si videla kako mi se obradovala kad me je videla onomad...pitam se zašto???
šala šala

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
gigule:
krvolok:
gigule:
:lol:
se oporavila?
eee Nelly spremaj kolače dolazim! šala šala...
SPREMIĆE !!! Da se i ti malo OPORAVIŠ od SVEKRVE !!! :lol:
( šala, šala ... :( ! )
pa računam da deo procesa opravka bude i gnjavaža tvog kučeta...šmrc jadna Juca ali nekom je život majka a nekom svekrva šala šala

SINDI
da si videla kako mi se obradovala kad me je videla onomad...pitam se zašto???
šala šala
Zato što je Juca, NAJBLAŽE rečeno veeeeeeliki EKSCENTRIK !!! :lol:
šala, šala

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
Nestasna Ameba:
Samo se vi salite sas Jucu, al' ta njuska je postala hit u mojoj kuci otkako sam skinula njenu prvu sliku. Pocecu da distribuiram tu sliku i vidu postera po gradu, da zaradim malo.
Sala, sala :wink:
Tetka, a znaš koje je rase, mis' : poslali mi odgovor iz Kinološkog saveza Juge, i kažu : pravi VENDEJSKI BASET GRIFON !!! Kad je pročitala, tako se uobrazila ( imala kompleks, veterinar joj bio rekao, doduše uvijeno, da je DŽUKELA ! ), da ZAHTEVA samo ostatke jela francuske kuhinje, a UJEDA prolaznike tek od Srednje Stručne Spreme, pa naviše !!! :lol:

gigule

Poznat
Poruka
7.262
krvolok:
Nestasna Ameba:
Samo se vi salite sas Jucu, al' ta njuska je postala hit u mojoj kuci otkako sam skinula njenu prvu sliku. Pocecu da distribuiram tu sliku i vidu postera po gradu, da zaradim malo.
Sala, sala :wink:
Tetka, a znaš koje je rase, mis' : poslali mi odgovor iz Kinološkog saveza Juge, i kažu : pravi VENDEJSKI BASET GRIFON !!! Kad je pročitala, tako se uobrazila ( imala kompleks, veterinar joj bio rekao, doduše uvijeno, da je DŽUKELA ! ), da ZAHTEVA samo ostatke jela francuske kuhinje, a UJEDA prolaznike tek od Srednje Stručne Spreme, pa naviše !!! :lol:
e a kako se ponaša prema apsolventima?

Nestasna Ameba

Iskusan
Poruka
5.001
Ma, nisam ni sujmala u Jucine kvalifikacije, vidi joj se po drzanju da nije dzukela nego ozbiljna kandidatkinja za lepoticu decenije :wink:

Nego, ono sto se tice ujedanja... Pa reklo bi se da apsolvende ignorise :wink:
Ono kao, nismo njen nivo :lol: Ipak je ona dama s pedigreom, a nas nema kuce za sta da ujede :(

Ali, neka, neka, Juco... Ima dana...

Saljemo vam Djindjulina i ja pozdrave sa udobnog kreveta :roll:

Nesi

Domaćin
Poruka
3.764
Tek da se vidi da i mi Juc...pardon, kucu, za...mazenje imamo :wink:
P.S. Veliki pozdrav za Jucu i za njene ˇ"podstanare" (posto se zna ko je glavni u kuci) :-)
Orfej2.jpg

*misutka*

Aktivan član
Poruka
1.109
krvolok:
*misutka*:
krvolok:
E ovo je pravi kućni ljubimac, lak za održavanje a beskrajno dobar !!! Inače, zove se Juca i kultna je pojava u ovom mom malom dosadnom gradu !!!

-----------------------------------------------------

Ovako nešto slično, malo i čupavo me ujelo pre neki dan,
d045.gif

E, ako te je OVAKO NEŠTO ujelo, mora da je ili imalo dabeo razlog ili životinjskim instinktom sluti nešto čega ti i nisi svestan-a, a bližnji izbegavaju da ti kažu, onako DIREKTNO ... :lol:

Danas me napade jedan haski...još mi se tresu kolena. Izgleda da je ovaj krvoločni u pravu

moram da priznam, mada nerado

milentisha

Primećen član
Poruka
508
Pozdrav svim ljubiteljima životinja!

Primetila sam da na forumu postoji jedna tema, koja je otišla već u zaborav, gde su ljudi predstavljali svoje ljubimce, ali samo nekom kratkom pričicom. Volela bih da na ovom mestu napišete nešto o svom ljubimcu, ostavite njegovu sliku (koja ne bi trebalo da bude veća od 400x400 pixela da je moderatori ne bi izbrisali) i da nas povremeno obaveštavate šta se sa njim dešava, naravno uz nove slike. :D

milentisha

Primećen član
Poruka
508
Mi ćemo da započnemo, a vi nastavite...

Ovo je moj dragi kucov Alex, od milošte nazvan Pagi-vagi.

mdsCGiF6aV5cSElZ.jpg

Star je 2 godine i mnogo je blesav. Najbolji drugari su mu labrador retriver Poko i mešanka Žujka. Omiljena igračka mu je jedan šareni kružić.

VqtAYwZM00e_lVzz.jpg

A ovo mu je omiljena poza.

ldolKrn58Q9v7t79.jpg

Toliko od nas za sad... :D

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
Što volim kad nam se pojave ovako preduzimljivi forumaši! :D
Tema je odlična!
Istina je da ima i onih koji su svoje ljubimce predstavljali u posebnoj temi (koja pre ili posle "padne na dno" jer je malo besmisleno svaki čas ubacivati "baš je sladak" i tema padne u zaborav), ali ideja jeste da se svi nađu na istom mestu.
Inače, ovaj meli je baš pravi "lik" za otvaranje teme :D .
Sjajan je!

Djoša

Zainteresovan član
Poruka
351
Evo onda i nas ovde !
Skipper i Veni su rase zlatni retriver.Imaju po tri godine . Skiper je kod mene došao sa svoj jedan mjesec i sedmicu , a Veni je došla sredinom 2005. godine .
Prošle sedmice su se parili pa očekujemo nadam se i rezultate.

Plesanje
mickoiveniuskoku2gq.jpg

poljubac
pusa4gb.jpg

Skipper trči meni
mickotrci0uz.jpg

Veni
venuucoolstavi7mt.jpg

Pozdrav

Brickmon

Početnik
Poruka
20
A, ovo je Meggy, americki buldog, stara godinu i po dana. Meggy inace ima "svog ljubimca" macu Minnie, staru 3 meseca, tako da je u kuci jurnjava po ceo dan i ne zna se ko kome visi na glavi i ko ciji rep juri ...!

Prilozi

• HPIM0985.jpg
    HPIM0985.jpg
    21,3 KB · Pregleda: 89
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.