Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Devojke samo da vas sve pozdravim! Ja sam nova ovde i danima gledam ove vase divne figurice. Svaka Vam cast! Moram Vam postaviti par pitanja, nemojte se ljutiti ako negde postoji objasnjenje jer jos uvek vas citam.
1. Kako dobijete boju tena?
2. Cime pisete po fondanu?
3. Cime bojite detalje na figuricama (tipa cvetici na devojci u narodnoj nosnji)?
Hvala Vam unapred!
 
pa,onako steze se,mada mozda ova kolicina bonbona mozda nece biti dovoljna.ja kad sam radila stavila sam toliko koliko je navela,mislim fondan torte(mislim da je ona ostavila recept),ali ja sam uzela neke sitne bonbone pa sam morala jos da dodajem.sto se tice topljenja,ne znam zaista da li moze drugacije,probaj na tihoj vatri ili na pari,ja nisam pokusavala
 
Daco, ne daju bonu... Predivne su ti figurice, kao i torte!!

Evo mojih malih ružica:
SDC10716.jpg
SDC10720.jpg
 
radi se o starijoj osobi od četrdeset godina,pa za njega treba da napišem tigar u četrdesetim i da stavim figuricu od tigra.taj je super samo što je za djecu

:zcepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje: ova Ti je prava " starija osoba od četrdeset godina "
Draga moja , ja imam 42 i ne osećam se baš tako starijom :mazi:
( nemoj da misliš da sam se osetila uvredjenom , nego mi bilo smešno kad sam pročitala ( i još se smeškam )
 

Back
Top