Прави се Циганска држава од Србије

Prvo, ko bilo kome daje pravo da određuje prioritete i zašto nečija deca imaju prioritet u odnosu na drugu decu? Ko ima pravo da generalizuje sve pripadnike jedne društvene grupe? Ko je pozvan da odredi ko zaslužuje da mu se pomogne, a ko ne?

Kad je Hitler tretirao Srbe na isti ovaj način, onda je to bio fašizam, kako zovete ovo?

E ovo gore se i ja pitam.

Nemoj mi, molim te, porediti Srbe i cigane, uvredljivo je za Srbe.
 
Ova bre nema ni c od cigana osim boje kose, crte lica joj uopste nisu ciganske ...

..greshish..u Indiji postoji vishe rasa..neki uopshte nisu garavi, dok su neki toliko crni da ne mozesh da im vidish crte lica..i video sam mnogo tih garavih koji bi kada bi ih neko pobelio izgledali skroz evropski..a ima tih lepih i zgodnih koliko hocesh..
 
..greshish..u Indiji postoji vishe rasa..neki uopshte nisu garavi, dok su neki toliko crni da ne mozesh da im vidish crte lica..i video sam mnogo tih garavih koji bi kada bi ih neko pobelio izgledali skroz evropski..a ima tih lepih i zgodnih koliko hocesh..

Pa i pricala sam o crtama lica. Nisam uzela boju u obzir. A nisam ni znala da je mis Indije, kasnije mi je receno. A da, tamo ka istoku su ljudi zaista cesto lepih crta lica.
Nego, i dalje sam besna na one ovde ruzne sto mi juce poaljkavise bulevar. A i dalje se pitam odakle ih bas juce bilo toliko oko kontejnera. Verovatno skupljaju stvarcice za useljenje.:mrgreen:
 
Prvo, ko bilo kome daje pravo da određuje prioritete i zašto nečija deca imaju prioritet u odnosu na drugu decu? Ko ima pravo da generalizuje sve pripadnike jedne društvene grupe i da kaže da svi smrde i da su im stanovi prljavi? Ko može da dozvoli sebi da kaže da svi Romi "žicaju" po ulici? Ko je od vas "pravovernih" pozvan da odredi ko zaslužuje da mu se pomogne, a ko ne?

Kad je Hitler tretirao Srbe na isti ovaj način, onda je to bio fašizam, kako zovete ovo?

Kažete da je normalno je da vas iritira??? Draga koleginice, ne da nije normalno da vas ovakve stvari nerviraju, nego bi trebalo da se zapitate kolika je razlika između ideologije koju su sprovodili oni koji su Srbe tretirali kao niža bića za vreme WW2 i ovoga što vi (ne samo ti, govorim u množini) pišete.

Твоја идеологија је иста титова. Све што је против Срба и Српства то подржаваш. Срби у Србији данас имају најмање права. А као кобајаги ти си за то да сви имају иста права. Твој вољени фашистички запад третира Србе горе него што је Хитлер радио.

Да подсетим те на само неколико цитата од многих о Србима од твојих вољених болесноумних западњачких фашиста:
"Срби су народ без закона и без вере. То је народ разбојника и терориста". (Изјава Жака Ширака, председника Француске, за ручком, јуна 1995. поводом састанка Шефова влада држава чланица ЕУ)

"Молим се да се ватра небеска обруши на Србе".
(о. Пјер, познати француски свештеник - хуманитарац, по повратку из Сарајева и посете Маркалама 2, на конференцији за штампу)

"што се Срба тиче... То је данас један болестан народ".
(Генерал Жак Кот, бивши командант УНПРОФОР-а у Босни и Херцеговини, Војни месечник Дифенс национал, јун 1997, Париз)

"Срби нису нарочито паметни"... "Српска деца се виче неће смејати".
(Лоренс Инглбергер, бивши државни секретар САД)

"Срби тргују људским органима својих жртава како би обезбедили новац за свој рат... Требало би да ђаволски бомбардујемо Београд"
(Пол Џексон, уредник листа "Калгари сан", у изјави за Фани стар, 13. октобар 1992)

"Ми бисмо требали да Србију осудимо на карантин, све док се вирус који она носи не избрише".
(Давид Гомперт, старији директор за Европу у Савету за националну безбедност у време Бушове администрације, Часопис Форин аферс, јул-август 1994)

"Србе треба бацити на колена".
(Клаус Кинкел, немачки министар иностраних послова, изјава 27. маја 1992)

"Срби су злочиначки дупеглавци".
(Ричард Холбрук, Клинтонов емисар у Југославији. Њујоркер, 6. новембар 1995).

"Зауставите Србе. Одмах. Заувек".
(Маргарет Тачер, бивча премијерка Велике Британије. "The New York Times:, 4. мај 1994)
 

Back
Top