PraVi mi

Pa tek ga sad podrzavam...
Izvozao ostale, sebi 70 000e svaki mesec...pa to je gromada...

Mislim uradice nesto sto misli da treba sa tim parama...ili ce ih staviti u dzep za milano..
Sta god, on je odgovorno postupio sa tim parama..

A narod bi da se ebe i da nista ne ulozi a da mu padne sa neba...e pa ulozi pa igraj igru ,kupi loz pa ako dobijes bingo..

Uopste ne razmisljam o moralu , jer to ne postoji , niti o nekom nivou , jer ni to ne postoji , odavno..
Nego o jadnom prikazu sta ce ili nece da radi..
Sto bi on stetio sebi da bi sticao popularnost publike kad moze da ostane ono sto namerava i da stekne popularnost nekog dela publike...
Svima ne mozes ugoditi ovo su Srbi..

Stanari jedne zgrade nisu mogli da se dogovore da poprave krov koji curi..
Stalno bi postavljali cuveno srpsko pitanje, a sto bas ti da odlucis koji izvodjac radova da bude..
Jedva cekaju kad dodjes i kupis 10 sijalica led za hodnik da ne bi bio racun za struju onoliki koliko jeste nego 10x manji...ali ti dodjes i poklonis tih 10 sijalica iako nisi uopste u uzem krugu kucnog saveta...nego znas da se to isplati za 2 meseca, a tebi za 2 godine..iako si sam dao novac..

E to je to...
Plati pa klati...
 
Pa tek ga sad podrzavam...
Izvozao ostale, sebi 70 000e svaki mesec...pa to je gromada...

Mislim uradice nesto sto misli da treba sa tim parama...ili ce ih staviti u dzep za milano..
Sta god, on je odgovorno postupio sa tim parama..

A narod bi da se ebe i da nista ne ulozi a da mu padne sa neba...e pa ulozi pa igraj igru ,kupi loz pa ako dobijes bingo..
Pa kome dati novce nego Nestoroviću ili onom fizičaru koji je napustio pokret..?
 
Kakav cirkus....zabava..
Jesu li se domogli parlamenta, jel bila stranka nopo koja je to uradila samo sa jednim poslanikom.....jeste
Znaci princip je tu, navedi ljude da glasaju , pa ulazis u parlament..
Kod nopo pokreta ili politicke partije, je bilo jos postenije.
Znajuci da vladajuce vlasti namestaju svoje ljude za kontrolore, nopo je ponudio da ce svojim simpatizerima dati tu jednu ili dve dnevnice koje drzava placa za kontrolora i stvarno su to i ispunili , tj tako su im prilazili ljudi da je u svakoj izbornoj jedinici i mestu bilo taman dovoljno ljudi iz nopo i svi su dobili taj jedan dan, ili dva dana tezgu uz nopo partiju a zauzvrat je predsednik nopo partije dobio parlamentarni polozaj...
 
Pa kome dati novce nego Nestoroviću ili onom fizičaru koji je napustio pokret..?
Ne postavlja se pitanje, igru je organizovao Nestorovic, tako da sve je jasno..
Ne vidim uopste sta je problem..
Ja kazem sta god da odluci da uradi sa budzetom od 70 000e mesecno , njegova je odgovorna odluka..

Svako je imao priliku i da ucestvuje u privatizaciji ali ne pod jednakim uslovima, iako je zvaka da su bili jednaki uslovi ,a nisu..
E ovde su bili jednaki uslovi , beli je odradio , nestor je odradio , nopo je odradio , koliko jos ljudi treba da odradi da bi bilo vidljivo da se moze odraditi ravnopravno..
 
Podržavate li i dalje Nestorovića?
sad ce umesto 5-6% da svaki MI ima po pola, tj. 2-3%

Павић и Несторовић за Информер: Ако покушају Мајдан, стајемо уз Вучића​

prvo je bio onaj jedan jerkovic, a sada?
ja mislim da im se prica izlizala
More mani ih, dosadise ljudima.

Niti manje stranke niti veceg cirkusa.
tako i ja mislim sada, ali na pocetku sam ih podrzavao, imali su potencijal...

sada, pisi propalo, ne glasati vise ni za jedan MI, to je rasipanje glasova opozicije

Јелена Павловић (МИ): Поновити изборе у Београду, Несторовић није Вучићев


Говорећи о сукобу на састанку након ког је речено да су Павић и Несторовић напустили покрет, она каже да је све требало да преноћи како би се могло јасно разумети ко је шта желео да каже, те да није требало тако брзо изаћи са саопштењем оних који се сматрају „настављачима МИ“ и који су управо пласирали информацију о напуштању покрета од стране двојице поменутих оснивача.

to SAMO POKAZUJE NEZRELOST
 
Sta znam nisam im ni prvi put nesto verovao - bili su mi sumLJivi (probudio se Ilija Cvorovic u meni).

A tek sad posle svih ovih ringispila, covek se zapita - da li ovom liku uopste dati da na bilo koji nacin ucestvuje u bilo kakvom uredjenju drustva. Uredi ti majstore svoje dvoriste, pa kad te budemo tako gledali kako uredjujes svoje dvoriste jedno deceniju, mozda te i uzmem da mi uredjujes nesto. Do tog momenta si pevacica popularne muzike.
 
Ne postavlja se pitanje, igru je organizovao Nestorovic, tako da sve je jasno..
Ne vidim uopste sta je problem..
Ja kazem sta god da odluci da uradi sa budzetom od 70 000e mesecno , njegova je odgovorna odluka..

Svako je imao priliku i da ucestvuje u privatizaciji ali ne pod jednakim uslovima, iako je zvaka da su bili jednaki uslovi ,a nisu..
E ovde su bili jednaki uslovi , beli je odradio , nestor je odradio , nopo je odradio , koliko jos ljudi treba da odradi da bi bilo vidljivo da se moze odraditi ravnopravno..
Nije to isto što porediš. Poslušaj intervju, neki ljudi koji vrede su ga napustili na početku, neki pre nego što je i počeo, meni sve to govori da nemamo intelektualni kapacitet za tako nešto, Nestorović je uradio koliko je mogao.
 
Nije to isto što porediš. Poslušaj intervju, neki ljudi koji vrede su ga napustili na početku, neki pre nego što je i počeo, meni sve to govori da nemamo intelektualni kapacitet za tako nešto, Nestorović je uradio koliko je mogao.
Ma sta je uradio? On sa svojim vanzemaljcima, i stajanjem uz Vucica u slucaju majdana, i mesijanskim kompleksom kojim ga hrane Vucicevi mediji... ja sam ispao glup, sto nisam odmah skontao da je nedorastao za politicku stranku

Ajde da vidimo da ostatak od MI ima pristup medijima kao on u Vucicevim medijima, pa ko ce da onda da ima vecu podrsku, a ako ce o vanzemaljcima, onda neka se tornja

Бранко Павловић рекао је да ће група „Ми“ у Скупштини Србије имати извесно седам посланика, а могуће и осам. То значи да ће у мањини остати група блиска Несторовићу и Павићу.
https://srbin.info/politika/osnivac...moc-dodika-i-vucica-hteo-da-izvrsi-puc-video/
Pa tek ga sad podrzavam...
Izvozao ostale, sebi 70 000e svaki mesec...pa to je gromada...
Међутим, рачун се води на Несторовића, па је нејасно како ће новац који припада посланицима бити распоређен будући да ће постојати два посланичка клуба.

a jel - "drp sistem"? mislim da nece da moze, da vanzemaljac zadrzi pare samo za sebe
 
Poslednja izmena:
Ma sta je uradio? On sa svojim vanzemaljcima, i stajanjem uz Vucica u slucaju majdana, i mesijanskim kompleksom kojim ga hrane Vucicevi mediji... ja sam ispao glup, sto nisam odmah skontao da je nedorastao za politicku stranku

Ajde da vidimo da ostatak od MI ima pristup medijima kao on u Vucicevim medijima, pa ko ce da onda da ima vecu podrsku, a ako ce o vanzemaljcima, onda neka se tornja

Бранко Павловић рекао је да ће група „Ми“ у Скупштини Србије имати извесно седам посланика, а могуће и осам. То значи да ће у мањини остати група блиска Несторовићу и Павићу.
https://srbin.info/politika/osnivac...moc-dodika-i-vucica-hteo-da-izvrsi-puc-video/
Doneo je tu neku pozitivnu energiju (glasove) iz naroda, šta bi više? Ako ne veruješ u vanzemaljce ti onda jako malo uopšte toga znaš.
 
Ma sta je uradio? On sa svojim vanzemaljcima, i stajanjem uz Vucica u slucaju majdana, i mesijanskim kompleksom kojim ga hrane Vucicevi mediji... ja sam ispao glup, sto nisam odmah skontao da je nedorastao za politicku stranku

Ajde da vidimo da ostatak od MI ima pristup medijima kao on u Vucicevim medijima, pa ko ce da onda da ima vecu podrsku, a ako ce o vanzemaljcima, onda neka se tornja

Бранко Павловић рекао је да ће група „Ми“ у Скупштини Србије имати извесно седам посланика, а могуће и осам. То значи да ће у мањини остати група блиска Несторовићу и Павићу.
https://srbin.info/politika/osnivac...moc-dodika-i-vucica-hteo-da-izvrsi-puc-video/

Међутим, рачун се води на Несторовића, па је нејасно како ће новац који припада посланицима бити распоређен будући да ће постојати два посланичка клуба.

a jel - "drp sistem"? mislim da nece da moze, da vanzemaljac zadrzi pare samo za sebe
Pa hajde da vidimo , mislim zvanicno je on organizovao sve ostale, pa mu pripada i kajmak koji nije plata, to ide njima, a njemu ide za organizaciju svega...a to je on...

Srpski princip kaze da su ostali trebali da se zapitaju pre pocetka, a kad je vec on ovlascen, onda je ovlascen i kraj..
 
Doneo je tu neku pozitivnu energiju (glasove) iz naroda, šta bi više? Ako ne veruješ u vanzemaljce ti onda jako malo uopšte toga znaš.
ma kakvi, gledao sam ga i mislim je obican uobrazenko, sta je doneo odnece, zavrsio je karijeru, jer ima kompleks velicine, a do stranke mu nije stalo da se osnuje posle pokreta

povukao je samo pavica, a on ce da mu ode

Павић и Несторовић за Информер: Ако покушају Мајдан, стајемо уз Вучића


pa ce onda nestor i vanzemaljci da brane vucica - sramota! ja sam ispao glup sto sam ga podrzao, a zapravo sam podrzavao pokret MI
nestor neka ymukne vise, nema od njega nikakve politicke karijere, nikakvu podrsku za 3 meseca nece da ima, potrosio se. kao onaj beli preletacevic, e to je taj rang politicara, ZAHEBANT
 

Back
Top