PraVi mi

Вјеровао сам да је у питању неспоразум и несугласице у политичкој опцији српских родољуба по питању визије шта и како даљр. Но ствари су се искристалисале, у питању диверзија у овој политичкој опцији преко "убачених елемената", овог Станојевића, могуће још неких, гдје су се могуће "упецали" и неки часни људи у тој опцији али и који не виде шта се иза бријега ваља.

Јер покрет "Ми-глас из народа" бјеше у опасном замаху, на поновљеним изборима у Београду ако се одрже узели би барем двоструко већи број одборничких мандата, нарушили би рејтинг владајућег блока, али и кудикамо више другосрбијанског блока опозиције којима би преотели родољубиво оријентисане бираче који су дали подршку том блоку само због анимозитета према Вучићу.

То су ментори тог другосрбијанског блока схватили, да им послушницима слиједи пад, и кренуло се са разбијањем овог покрета.
Овај покрет ће дефинитивно у двије колоне, ова екипа што је а то се на жалост испоставила, једва дочекала да се курталише Нестора (а могуће је прорадила и сујета због Несторове популарности), видјећемо какву ће подршку добити на београдским изборима ако се понове. Има ту и ваљаних, часних људи, но бираче ваља анимирати, продрмати, Нестор је то знао, ови нема шансе, зато не вјерујем да могу добацити до 1% подршке.

Но видјећемо колико ће ово нашкодити Нестору и Несторијанцима, и да ли се могу опоравитти од ових потреса. Било би добро да се опораве, родољубиве опције могу бити само од користи, посебно у овом политичком муљу земље Србије.

Шта да се ради, таква је политичка утакмица, кварна, прљава, неморална, ако у свијету политике тражите морал, поштење, истинољубље, принципијелност, тражите на погрешном мјесту.
 
плавуша говори исправно.

матори гајовић је рекао да они као удружење још НИСУ ИМАЛИ ИДЕЈУ :hahaha:, таман кад је требала да се идеја изнесе (дакле одрадили изборе и све без идеје)каже да су се посвађали а били су ''најбољи другови''

најбољи другови ? :rotf::rotf::rotf:

народу је јасно да је ово циркус , и патка подваљена пред изборе . сетимо се како се несторовић појавио... пред корону у друштву са др коном и са министром здравља лончаром који је после компромитован у јавности сликама са спасојевићем шиптаром, где је био плаћен од земунског клана као кримоски доктор...

дакле, несторовић потом напушта ту екипу короне, и било еј глупо сам оњега упустити у политику а требао је неко на изборима да опет разводњи гласове и увведе лажну наду...
тако му убацују њушке из службе, станојевића , ковача, да не буде сам већ као нека тобож елита интелектуалаца , јаки интелектуалци :rotf:

е сад је то ребало после избора растурити и он исе тобож свађају...

чуј најбољи другови :rotf:

народе, памет у главу на будућим изборима
 
Вјеровао сам да је у питању неспоразум и несугласице у политичкој опцији српских родољуба по питању визије шта и како даљр. Но ствари су се искристалисале, у питању диверзија у овој политичкој опцији преко "убачених елемената", овог Станојевића, могуће још неких, гдје су се могуће "упецали" и неки часни људи у тој опцији али и који не виде шта се иза бријега ваља.

Јер покрет "Ми-глас из народа" бјеше у опасном замаху, на поновљеним изборима у Београду ако се одрже узели би барем двоструко већи број одборничких мандата, нарушили би рејтинг владајућег блока, али и кудикамо више другосрбијанског блока опозиције којима би преотели родољубиво оријентисане бираче који су дали подршку том блоку само због анимозитета према Вучићу.

То су ментори тог другосрбијанског блока схватили, да им послушницима слиједи пад, и кренуло се са разбијањем овог покрета.

Овај покрет ће дефинитивно у двије колоне, ова екипа што је а то се на жалост испоставила, једва дочекала да се курталише Нестора (а могуће је прорадила и сујета због Несторове популарности), видјећемо какву ће подршку добити на београдским изборима ако се понове. Има ту и ваљаних, часних људи, но бираче ваља анимирати, продрмати, Нестор је то знао, ови нема шансе, зато не вјерујем да могу добацити до 1% подршке.

Но видјећемо колико ће ово нашкодити Нестору и Несторијанцима, и да ли се могу опоравитти од ових потреса. Било би добро да се опораве, опораве, родољубице опције могу бити само од користи, посебно у овом политичком муљу земље Србије.

Шта да се ради, таква је политичка утакмица, кварна, прљава, неморална, ако у свијету политике тражите морал, поштење, истинољубље, принципијелност, тражите на погрешном мјесту.
ово болдовано је донекле ок, како вучић тако и његов омињени опозиционар вечити ђилас би учинили све да ово разбуцају...

јасно је да су станојевић и ковач играчи службе убачени ту у игру, ковач је већ кориштен прије када је треба да оголи поноша називјаући га издајником сарадником натоа а врло брзо је и он изјављивао како нато помаже србију...

но, ово све треба да личи на свађу... а у ствари је фарса јер свакако ни несторовић није играч наиван... већ неко из екипе корона, са министром здравља лончаром, који је био лекар земунског клана и сликао се више пута ушилеровој са шиптаром...

оно на шта је народ јадни пао је тај назив ми глас из народа


лепо звучи али еј и овај шут то патка ....


која је требала разводнити гласове ....
 
U prolece je udba osonovala kanal na Youtube Mi glas iz naroda po tome je pokret u septembru pred izbore verifikovan u APR, slucajnost?
не гледам њесра са јутјуб канала нити рпатим баљкан инфо или слично...

они су за мене основани у септембру. знаш можеш ти лапрдати шта хоћеш по неким јутјубовима и канализацијама или где већ али зна се шта је легализовано оснивање неке фирме или удружења...

ништ ме друго не занима...

уосталом и овако и онако је то све дело титоистичке удбе а овај циркус је само фарса ту се сигурно слажеш ...
 
Pokret menja naziv u PraVi mi.

Podržavate li i dalje Nestorovića?

Наравно! Само Прави Ми долазе и обзир!!

IMG_20240222_091447.jpg
 

Stanojević je isprovociran Jeleninom tvrdnjom u vezi lažnog predstavljanja obećao da će javnosti izneti diplomu ekonomskog fakulteta iz Kijeva koj a je nostrifikovana . Držimo ga za reč. Inače zanimljiv klip.
 
јел дипломиро ко тома у недељу ?
Ne znam, javnosti treba da preda na uvid ono što je obećao. Ja tom čoveku ništa ne verujem ali ima pravo da odbrani svoje tvrdnje.
S druge strane Jelena je odmah ustuknula i počela da se izvinjava kad je ovaj obećao da će pred javnost izneti diplomu.
 
Pokret menja naziv u PraVi mi.

Podržavate li i dalje Nestorovića?


Mislim da je to više fora, rasni naziv, a ne stvarno ime buduće stranke.

Nestorović je malo probao sa Dverima i jednom strujom iz POKS, malo je probao da okupi neku ekipicu...ono sa Redom zmaja je bilo više sprdačina nego nešto ozbiljno.

Znaš kako narod kaže; treća sreća. Valjda će ovog puta proći bolje.
 
циркус.

тобож се посвађали.


патка за народ показала своје право лице.


на следећим изборима сви комплет иду у заборав.

вучић и служба одрадила посао, задатак да се разводне гласови и још више банализује опозиција на изборима 2023 успешно одрађен са кловнима из тобож гласа народа...
 
подржавамо ли ?


:rotf: :rotf: :rotf:


Народу је све јасно. Игранка или патка службе. титоистичке. Лепо је звучало за наивчине оно ''ми ГЛАСиз НАРОДА'' кад оно у том гласу њушке окореле удбашке...


нити једни нити други из тог потуреног удружења народу неће више добити поверење народа ни 1 проценат!

уколико им власт наравно не примогне на изборима око гласова... у то сумњам јер ће бити под притиском европе која јој виси над вратом око прошлих избора...

углавном само највећа тутубанчина ће поново гласати за било кога од ових говњивих њушки од станојевића до несторовића...

Mislim da ipak potcenjuješ popularnost Nestorovića. Oko toga moram da se složim sa Bokanom; Nestor još uvek nije istrošen.

Jedino što Nestora može koštati cenzusa od 3% na verovatnim ponovljenim beogradskim izborima jeste ako zaista izađu 3 liste.
* mi glas iz naroda
* Nestor
* Jerković Srbija je iza

Deo birača može biti zbunjen i tako Nestoru taman otkinuti dovoljno glasova da ga izbaci ispod cenzusa.

To će pogotovo biti slučaj ako se Pokret za odbranu Kosova i Metohije priključi patriotskom bloku Dveri-Suverenisti-Narodna. Štaviše, mnogo tu zavisi od prof. Kovića, zato što on ima potencijala da ih vrati iz mrtvih tj. njihovu listu prebaci preko 3 odsto, čak i u BG.

Ovim rasipanjem MGN-a, taj potencijal dodatno raste.
 
плавуша говори исправно.

матори гајовић је рекао да они као удружење још НИСУ ИМАЛИ ИДЕЈУ :hahaha:, таман кад је требала да се идеја изнесе (дакле одрадили изборе и све без идеје)каже да су се посвађали а били су ''најбољи другови''

најбољи другови ? :rotf::rotf::rotf:

народу је јасно да је ово циркус , и патка подваљена пред изборе . сетимо се како се несторовић појавио... пред корону у друштву са др коном и са министром здравља лончаром који је после компромитован у јавности сликама са спасојевићем шиптаром, где је био плаћен од земунског клана као кримоски доктор...

дакле, несторовић потом напушта ту екипу короне, и било еј глупо сам оњега упустити у политику а требао је неко на изборима да опет разводњи гласове и увведе лажну наду...
тако му убацују њушке из службе, станојевића , ковача, да не буде сам већ као нека тобож елита интелектуалаца , јаки интелектуалци :rotf:

е сад је то ребало после избора растурити и он исе тобож свађају...

чуј најбољи другови :rotf:

народе, памет у главу на будућим изборима

Meni je najveći šok što su 2 beogradska odbornika koji su odlučili da ne napuste pokret, saradnici Nestora preko 20 godina. To baš jeste šok.
 
Od počeka te grupacije organizacije MI sam se pitao koji se đavo Pavlović petlja sa šizoidom poput Nestorovića mada moram primetiti da je sličan samo u mnogo manjem obimu i Pavić no i Ljepojević koji je tvrdio da je kovid napravljen samo za Kineze te da ne može ništa belom čoveku ili na primer da je Mask Srbin tamo negde iz Bosanske Krajine. A onda sam shvatio da u svakom društvu ima određen procenat ljudi koji veruje u ljude guštere i harp i da taj procenat prelazi cenzus pa je razumljivo što psihića trpi. No u određenom trenutku to bi predstavljalo ograničavajući element jer takve priče normalne ljude odbijaju u startu . Ipak mislim da Nestorović nije odradio svoju rolnu do kraja i da je još neko vreme mogao ostati u pokretu pa je tek onda morao dobiti nogu. . Ali šta je tu je .
 
На неки начин, овај раскол може Нестору помоћи.
Јер та опција се показала "шароликијом" него ли је изгледало, то се показало јер некима нису "легле" (иступио је Јован Јањић, но мислим да су ту и неки други) Несторове посјете Бањој Луци. Када је ту запело гдје би родољубиве опције морале бити на истој таласној дужини, очекивати је тек велике разлике код одређивања приоритета како дјеловати у Србији. А ту не треба занемарити ни убачене елементе попут овог Станојевића, а врло могуће их има још.

Овај раскол их хоће уздрмати, у смислу да неће остварити пораст подршке који би остварили јер су били у замаху, но ствари су се искристалисале, обје опције испрофилисале, из њихове визуре ријешиле баласта, ова екипа што је остала ријешила се Нестора јер им је очигледно почела сметати његова популарност. И екипа која нема никакву перспективу, ту су или комформисти или свађалице попут овог Станојевића, једни и други постану заморни бирачком тијелу, мало ће уживати у погодностима посланичких мандата но брзо ће у заборав.

Нестор на другој страни има капацитет након овог потреса који ће антисрпски медији (Нова, Н1, Данас, Б92 и ини) максимално експлоатисати, да временом ојача, предуслов је да окупи људе од интегритета који имају подршку међу Србљем и који ће радо у родопљубиву опцију. Има заинтересованих, биће их више. Посебно што ће оба блока, и владајући и посебно другосрбијански блок опозиције, тешко одржати бирачко тијело које им је дало подршку.

Ту се Нестору и "новим Несторијанцима" отвара велики простор да ако успију преживјети овај потрес временом преотму родољубиво оријентисане бираче који су гласали за ону (антисрпску) дружину СПН прије свега и изнад свега због анимозитета према Вучићу лично. Но мораће пажљивије бирати сараднике и причувати се убачених елемената.
 

Back
Top