Poznajete li srećne parove?

Ovo je tema za vraćanje nade u ljubav.

Dajte primere ljudi koje lično poznajete ili iz ličnog pozitivnog iskustva ako takvo imate- srećni parovi, lepe veze, srećni brakovi, srebrna/zlatna svadba… dajte da malo čitamo i radujemo se tuđoj sreći! Hajmo malo pozitivne energije! :heart:
O da
Znam srećne parove
I nju i njega usrale pare
Posvetili se sebi i žive u svom svetu
 
@Lily Rose Po mom misljenju je kljuc dobre veze da su generacijski bliski partneri jer se tad najbolje razumemo,
da postoji fizicka privlacnost ona da ti odgovora ukus necije pljuvacke, miris tela, dah iz usta, dodir, jer bez toga ne moze
i trece da ste iz nekako bar slicnih socijalnih miljea.

To sve ako imas srece da naletis na takvog.
 
@Lily Rose Po mom misljenju je kljuc dobre veze da su generacijski bliski partneri jer se tad najbolje razumemo,
da postoji fizicka privlacnost ona da ti odgovora ukus necije pljuvacke, miris tela, dah iz usta, dodir, jer bez toga ne moze
i trece da ste iz nekako bar slicnih socijalnih miljea.

To sve ako imas srece da naletis na takvog.

Generacijski bliski? 5 god gore-dole?

Meni su muškarci mojih godina nezreli, a stariji prezreli (fizički pre svega). Moraću da napravim neki kompromis.

I ja mislim da se na duže staze biraju slični nama.
 
I ja mislim da se na duže staze biraju slični nama.

Ne biras, nego osetis. Osluskujes sebe i svoja osecanja. I kada osetis da ti je lepo i da sve ide lagano - to je to.

Nema tu kompromisa ili pravila. Drugar, koji je ceo zivot setao klinke, vec 7 godina je u srecnom braku sa 9 godina starijom.
Bas zbog toga sto se prepustio, i sto mu je lepo.
 

Back
Top