Poznajete li srećne parove?

Ovo je tema za vraćanje nade u ljubav.

Dajte primere ljudi koje lično poznajete ili iz ličnog pozitivnog iskustva ako takvo imate- srećni parovi, lepe veze, srećni brakovi, srebrna/zlatna svadba… dajte da malo čitamo i radujemo se tuđoj sreći! Hajmo malo pozitivne energije! :heart:
Poznajem. Prvi par su moje komšije, koji su već postali baka i deka, a drugi su moji prjatelji sa 3 male djece. :)
Uglavnom poštovanje, tolerancija, dobra komunikacija, zajedništvo, ispomaganje, ista interesovanja, zajedničke aktivnosti, ne uzimanje zdravo za gotovo, zdravorazumski rješavanje problema, podrška itd. Ne mogu posve ni da dočaram, ali tamo gdje su ljudi srećni, to se prosto vidi i osjeti.
Srećna veza-moja kćerka i njen mladić. :heart::heart:
 
Poznajem. Prvi par su moje komšije, koji su već postali baka i deka, a drugi su moji prjatelji sa 3 male djece. :)
Uglavnom poštovanje, tolerancija, dobra komunikacija, zajedništvo, ispomaganje, ista interesovanja, zajedničke aktivnosti, ne uzimanje zdravo za gotovo, zdravorazumski rješavanje problema, podrška itd. Ne mogu posve ni da dočaram, ali tamo gdje su ljudi srećni, to se prosto vidi i osjeti.
Srećna veza-moja kćerka i njen mladić. :heart::heart:
Eto, sad ce ti jedna gospodja kaže e nema srećnih parova, jer to spolja što ti vidiš je samo gluma, prikriva se ono iznutra...


🙄
 
Srbija ima 7 miliona ljudi

E kolko je u njoj brakova veza parova, Bog sami zna.

I da neko izjavi da u tolikoj srbiji ne zna ni za jedan srećan par i da ih nema? Te da je ta sreća samo šminka za javnost a ono u kuću se ne zna jel..


Dakle 7 mil bez srećnih parova?

Strasno destruktivno razmisljanje
 

Back
Top