Potruditi se?

Иначе, то је и један од разлога зашто младе цуре маштају о старијим мушкарцима. Уливају поверење, све што је младо њима је већ довољно секси и лепо да би их третирали као богиње секса...итд итд

I ja sam prvi stvarno dobar sex imala u mojim 20tim kad sam bila sa nekim 15 god starijim i baš je baš bio .. na mene. Bukv ono što je nekima bilo nedostižno, ta želja je mene probudila. znači samo sedne pored mene i vidiš sve što treba da se vidi i preko pantalona. 👍
 
E ovo je interesantno.
Dakle, šta, hoću da ebem više i sad što nisam baš na tebe napaljen sad jer sam se već ispraznio, nema veze, diraj mi ga malo, pozabavi se.
Da
Mislim nemam problem s tim ako taj ima još neku, ali nisam ti ja deo serije. To je ponižavajuće. Ako nisi oran za sex sa mnom, kaži to, a ne pozabavi se ti.
Da. Nije fer. I nije šmeker. Trebao je da odloži
 
Ti i Paula ste mnogo zahtevni brate.
Ova bi nekog Klark Gejbla da mu se ukruti i stoji ko strela na pomisao njenog pustog gologa tela, a ti bi da ti prepitjka cvrkuce preko telefona i da orgazmiras od njenog glasa ko da je od vibrafona.
 
Ovo po njemu ovako i jeste bilo. Ali gledaj priča je da ga je volela mnogo i ona je njega i smuvala.
Рекох ти да се сексуалност развија. То што није сексуална не значи да га не воли. Просто смо другачије сковани по половима.
Преобимна је тема.
Милион је разлога, а и није за љис.
 
znaci da ne ucestvujes dovoljno. kao sto i vama,zenama treba predigra da vas "spremi",ajde da tako kazem.. ima zena koje su kao trupci....balvani....
muskarce rade pokreti,dodiri....zavodjenje.... ne samo da vidi sisu
 
E, ja čula kako se očekuje da mu pushi da bi on mogao da ima keks. To je sad kao... ne smatra se da je on nenaložen, već kao to je procedura.
Што се изједначава пушење и дизање? И дигнут може да се пуши. Извињавам се ако сам вулгаран, али бих да избегнем погрешно тумачење
 
znaci da ne ucestvujes dovoljno. kao sto i vama,zenama treba predigra da vas "spremi",ajde da tako kazem.. ima zena koje su kao trupci....balvani....
muskarce rade pokreti,dodiri....zavodjenje.... ne samo da vidi sisu

pa dobro ako je trupac i ne pokazuje želju, kažeš bilo mi je drago što smo se upoznali, svako dobro.
 
Uopšte ideja da treba da se desi sex, da se očekuje, eto ona trupac on očekuje spec tretman, je kao kada se insistira na bilo čemu. a što. pa kul, ne radi ti se to, radi nešto drugo.
kad stvarno imaš želju, da vidiš kako sve ide.
 

Back
Top